Pády a co se komu stalo aneb kdo hodil největší držkopád

<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 8. 1. 2008 18:20

Pády a co se komu stalo aneb kdo hodil největší držkopád

Pády úrazy atd........
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 8. 1. 2008 18:23

já sem na motorce nikdy moc nespad jenom tak trochu na mokrý trávě ale nevíc sem se vyflák asi na čtyrkolce to sem se trochu kutálel :))
<<

Colt

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 10

Registrován: 7. 1. 2008 20:03

Bydliště: stredni cechy

Příspěvek 8. 1. 2008 18:52

zatim jsem nastesti nemel to stesti:)....musim zaklepat....jeste na 125 sem jednou zastavil bokem v kopci nejak mi nedoslo ze bych se mel naklanet do svahu a ne ze svahu.....no zastavil sem a pekne sem se prevratil smerem z kopce...tomu sem se smal este dlouho.....no a potom sem ji jeste jednou ved po zahrade a na nerovnosti mi upadla...mam proste problemy s manevrovanim na miste:)
_____________________________
One shot,one kill...
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 8. 1. 2008 21:09

no tohle se my este nestalo :smile: ale párkrát se my stane že zapomenu že je po dešti a rozpálim a chci udelat hodiny a plácnu sebou do bahna a nebo na trávu ale jenom to tak položim :D eště se my nic nestalo
<<

malej.vilik

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 26

Registrován: 7. 1. 2008 18:50

Příspěvek 9. 1. 2008 21:12

Celý den jezdím, počasí nepřálo...motor zhasínal...ptž fajka u svíčky mi zrovna moc dobře netěsnila...jel sem vyprovodit další 2 NSrka...vracím se domů...a zase sem zmokl..jsem 300metru od garáže a na mokrým pruhu zebry mi sjelo přední kolo...rána...během vteřinky dole..můj jediný držkopád...zničil sem plastky..páčku spojky...blinkr...naštěstí se nikomu nic nestalo..njn..klouže to na mokru :)))
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 10. 1. 2008 08:02

no tak na tohle se neteším až se my tohle stane to bude asi trochu bolet :))
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 10. 1. 2008 12:12

Jo bílá čára, to je svinstvo, mě to takle uklouzlo při povodních 2002 v Táboře, jedu si na 6tku 60km/h opatrne najednou motorka na štorc :smile: stalo se to tak rychle že sem se nestačil ani leknout, ale ustál sem to, za mnou auto šlo na brzdy až pískaly gumy, a já se klepal jako ratlík :?
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 10. 1. 2008 13:55

eště že mám enduro a je to 50sátka tom se nemůžu rozemlít na kaši :))
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 10. 1. 2008 13:58

ještě si spomíná že sem jednou chtěl vjet na cestu a koleje v ní byly hodně vyjetý od traktoru já si toho nevšim a vysipal se¨m se i s bráchou já měl naražený pozadí a brácha jenom psichycký trauma :D
<<

visual

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 190

Registrován: 9. 5. 2008 09:43

Bydliště: Poděbrady,Praha

Příspěvek 23. 5. 2008 09:25

jen me zivotni know-how...
jezdil jsem na cagive125, pak presedlal na CBR 600 RR....
Pred rokem jsem jel s kamaradem se kterym jsem jezdil porad....skodka nam nedala prednost, ja to polozil a jen zlomena ruka...kamos prelit kufr a napalil zo sloupu...na miste mrtvy
......4tydny na to je zabil tata moji pritelkyne na Dragstaru 1600.......


.....tedy tim jsem to ukoncil, prodal motorku, veci........
To jen tak o me
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 23. 5. 2008 11:34

Ano musím potvrdit, že ty pády co končí smrtí jsou velmi smutné :(
Nicméně málo kdy za to může řidič motorky, ten má v sobe zakodovano dávat pozor i za ostatní....
Niméně vím jaké to je když se človeku zabije někdo blízký, loni se mi zabili 3 kamaradi. Jeden jel v aute, ostatni na motorce. Pokud se má něco stát a je to naše karma tak se to stane, hodně krát to i vycítím a redeji nikam nejedu, ale nebudu kvuli tomu prodávat bike a jezdit na kole, už jen pro to že kolař ( cyklista ) je práve onen dárce orgánů, ne motorkáři kteří maji vybavení, helmu, kombinézu, boty, rukavice.... Kolař, má jen směšnou helmu, která neochrání takřka nic.
A jezdit na motorce bez helmy a kombinézy je trestuhodné!
Každopádně ať máte všichni těch pádů co nejméně!
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 23. 5. 2008 21:54

Dzin Tea Racer píše:Ano musím potvrdit, že ty pády co končí smrtí jsou velmi smutné :(
Nicméně málo kdy za to může řidič motorky, ten má v sobe zakodovano dávat pozor i za ostatní....
Niméně vím jaké to je když se človeku zabije někdo blízký, loni se mi zabili 3 kamaradi. Jeden jel v aute, ostatni na motorce. Pokud se má něco stát a je to naše karma tak se to stane, hodně krát to i vycítím a redeji nikam nejedu, ale nebudu kvuli tomu prodávat bike a jezdit na kole, už jen pro to že kolař ( cyklista ) je práve onen dárce orgánů, ne motorkáři kteří maji vybavení, helmu, kombinézu, boty, rukavice.... Kolař, má jen směšnou helmu, která neochrání takřka nic.
A jezdit na motorce bez helmy a kombinézy je trestuhodné!
Každopádně ať máte všichni těch pádů co nejméně!


To bylo Hezky řečeno tak nějak by to mělo chodit.Ale bohužel jsou i tací kteří jezdí bez helmi a neohrožujou tím jenom sebe!
<<

Rudolf R. Steiner

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 26

Registrován: 24. 1. 2012 10:54

Příspěvek 20. 7. 2018 09:33

Re: Pády a co se komu stalo aneb kdo hodil největší držkopád

Na motorce nejezdím, ale nějaký pád z koně jsem již zažil. Asi takový nejnepříjemnější byl, když jsem na jízdárně spadl do překážky. Byl jsem svědkem "pádu", kdy kamarád přede mnou najel na překážku, kůň vypadl z tempa a v poslední chvilce zastavil. Kamarád to neuseděl a šel rovnou přes hlavu koně. Jak padal, tak se nějak obrátil ( sám to nedokázal vysvětlit )a dopadl na nohy vedle koně, kterého stále držel za otěže. :-)
Memento mori!
<<

Vsper

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 29

Registrován: 21. 9. 2017 11:32

Příspěvek 19. 9. 2018 22:26

Re: Pády a co se komu stalo aneb kdo hodil největší držkopád

Vidím že nejsem jediná kdo uctívá i jiné koně než pod kapotou, takže pro pobavení... pád z koně, naražený levý bok a zkroucená pravá ruka v zápěstí... dodnes nechápu jak je to anatomicky možné.
Jako zkuste si to - samozřejmě si dosáhnete pravým zpěstím na levý bok, ale umíte si představit že byste v téhle poloze dopadli z víc než metru a půl na zem?

Jako bonus bylo, že mi ještě nějakou dobu musel kvůli nefunkčnímu pravému zápěstí zapínat knoflík od kalhot vždycky někdo další - nikdy předtím mě nenapadlo, že tolevou rukou bude tak těžké :smile:

Zpět na Pokec a zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz