Jak se Vám líbí Vista?

Líbí se vám Vista?

ano
1
13%
ne
6
75%
Co to je?
1
13%
 
Celkem hlasů : 8
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 2. 3. 2008 22:04

Doom píše:OOO bohatě stačí na psaní typu "ahoj babi", ale MSO2007 jsou prostě dál. kdo chce kvalitu, ten si připlatí


kdo chce kvalitu, stáne si něco jinýho

může MS za to, že starší věci nejsou podporované?

ano
ale stejně tak jsou na vině výrobci hardwaru, kteří nejsou schopni zajistit ovladače.

:smile:
takže kde je pravda?

pravdu nemá ani jeden z vás, ty mluvíš děsně zaujatě (holt vistafil :smile: ) on taky nemluví zrovna objektivně, prostě: mě se vista nelíbí (vzhled možná), linux nebudu hodnotit protože bych psal dost zaujatě (holt tučňákofil :smile: :smile:).

IMHO je nejlepší OS současnosti
1) LINUX
2) WIN XP
3) nevím
4) OSX
5) VISTA

tak do mě, kamenujte mě, žerte mě za můj názor :smile:
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 2. 3. 2008 22:08

Doom píše:odesílání - führerwall to jistí :-)

OOO bohatě stačí na psaní typu "ahoj babi", ale MSO2007 jsou prostě dál. kdo chce kvalitu, ten si připlatí

a ad ovladače - může MS za to, že starší věci nejsou podporované? z části ano, protože předělal systém ovladačů - ale stejně tak jsou na vině výrobci hardwaru, kteří nejsou schopni zajistit ovladače. takže kde je pravda?


Stím nesouhlasím, ahoj babi mužeš psát i v notepadu když na to prijde nebo v mailovém klientovi....
Ukaž mi kolik % lidí používa Office 2007 na 100%? Navic tady se nebavime jen o Office 2007 ale celkove o Office versus OOO. Microsoft je známý tím že když vydá novou verzi OS tak práve temito praktikama jako je podpora HW donutí uživatele na přechod na novou verzi.
Ale na tu nejdulezitejší otázku si neodpovedel. Líbí se ti jak data o tom co a jak používaš posilá to MS? :grin:
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 2. 3. 2008 22:11

CreAtive_34 píše:on taky nemluví zrovna objektivně,


Já nejsem ani čistokrevnej Linuxák ani nic podobnýho, proč bych nemluvil nezaujatě?
Já jen vidim co mi sem lidi nosi na opravu a jak nadávají právem na Billa Gatese, když si koupi notebook s předinstalovanýma Vistama a tiskárna která jim behala a bohate stačila na jejich používání, proste pod Vistama nejede!
A to že jim např. na notesu s 1GB RAM běhá jako když chce umřít... to je to co me na Vistě štve, ne každy má 2 jádro, hdd v raidu a 4GB RAM....
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 2. 3. 2008 22:13

jo v poho, mě to tak jenom přišlo :) jinak s tebou na 100% souhlasim :)
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 2. 3. 2008 22:16

Dzin Tea Racer píše:Ale na tu nejdulezitejší otázku si neodpovedel. Líbí se ti jak data o tom co a jak používaš posilá to MS? :grin:

firewall to blokuje, co je komu po tom co na PC dělám :-)
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 2. 3. 2008 22:21

ale jinak bych to dál nehrotil - každýmu sedí něco jinýho. zbytečnej i když velice zajímavej flame

a označení vistafil si vyprošuju - OS je pro mě prostředek k tomu, jak s PC pracovat a ne modla :-D
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 2. 3. 2008 22:23

Doom píše:
Dzin Tea Racer píše:Ale na tu nejdulezitejší otázku si neodpovedel. Líbí se ti jak data o tom co a jak používaš posilá to MS? :grin:

firewall to blokuje, co je komu po tom co na PC dělám :-)


To si mysliš :)) Nedávno sem četl celej článek o tom jakým zpusobem se to odesíla, hned jak to najdu tak to sem postnu :)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 2. 3. 2008 22:25

Doom píše:ale jinak bych to dál nehrotil - každýmu sedí něco jinýho. zbytečnej i když velice zajímavej flame

a označení vistafil si vyprošuju - OS je pro mě prostředek k tomu, jak s PC pracovat a ne modla :-D


Já to taky nehrotím, používám i staré win ME, super rychlej system a pri správnem použití driverů ( hodne lidi tam rvalo drivery pro 98 a pak to pomluvili že to neni stabilní ) jsem spokojen :)
Zatím Vistu ani zadara, možná až to vychytaji ale ta HW náročnost a odesílání dat, to ne to mi do baraku nesmi :)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 2. 3. 2008 22:38

jo, milénia, to byla věc
měl jsem anglickou mutaci a nemůžu proti ní říct jediné křivé slovo. oproti Win98SE, který jsem bytostně nesnášel, to byl skok kupředu
zato český milénia - nechápu, jakej byl mezi EN a CZ verzí rozdíl, ale CZ verze stála za prd.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 2. 3. 2008 22:57

Doom píše:jo, milénia, to byla věc
měl jsem anglickou mutaci a nemůžu proti ní říct jediné křivé slovo. oproti Win98SE, který jsem bytostně nesnášel, to byl skok kupředu
zato český milénia - nechápu, jakej byl mezi EN a CZ verzí rozdíl, ale CZ verze stála za prd.


Já mám je CZ a byly rockstable, mozná to bylo aktualizacemi nebo co já vim ale nemužu si na ne stežovat a ta rychlost!
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 2. 3. 2008 23:03

No ja s ME mela jen nejhorsi zkusenosti, ale mozna to bude tim, ze behaly na jedne priserne suntove sestave.

Jinak co se tyce toho odesilani dat a blokace firewallem... mezi nami, prijde vam korektni muset si do OS doplnovat aplikace, ktere zabrani nezadoucimu chovani OS? Oz to samotne nezaoudouci chovani OS vam neprijde divne?

Momichodem jeste jednou nk tomu vzhledu Vista, muze Ti to, Doome, prijit jednoduche, nicmene nevim, k cemu je treba pro bezny jednoduchy okeni system rozbihat narocna 3D behova rpostredi. Pamatujete nekdo Norton Commander? A jak to stacilo.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 3. 3. 2008 11:50

Monishka píše:No ja s ME mela jen nejhorsi zkusenosti, ale mozna to bude tim, ze behaly na jedne priserne suntove sestave.

Jinak co se tyce toho odesilani dat a blokace firewallem... mezi nami, prijde vam korektni muset si do OS doplnovat aplikace, ktere zabrani nezadoucimu chovani OS? Oz to samotne nezaoudouci chovani OS vam neprijde divne?

Momichodem jeste jednou nk tomu vzhledu Vista, muze Ti to, Doome, prijit jednoduche, nicmene nevim, k cemu je treba pro bezny jednoduchy okeni system rozbihat narocna 3D behova rpostredi. Pamatujete nekdo Norton Commander? A jak to stacilo.


Já nemel s ME problemy, ale chtelo to mit drivery pro ME oni zkusly drivery pro 98 a pak začali padat ale.
No on to Firewall neuhlídá, to jde k MS i jinudy....
Ne každy umi nastavit firewall, taky...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 3. 3. 2008 13:16

Dzin Tea Racer píše:
Monishka píše:No ja s ME mela jen nejhorsi zkusenosti, ale mozna to bude tim, ze behaly na jedne priserne suntove sestave.

Jinak co se tyce toho odesilani dat a blokace firewallem... mezi nami, prijde vam korektni muset si do OS doplnovat aplikace, ktere zabrani nezadoucimu chovani OS? Oz to samotne nezaoudouci chovani OS vam neprijde divne?

Momichodem jeste jednou nk tomu vzhledu Vista, muze Ti to, Doome, prijit jednoduche, nicmene nevim, k cemu je treba pro bezny jednoduchy okeni system rozbihat narocna 3D behova rpostredi. Pamatujete nekdo Norton Commander? A jak to stacilo.


Já nemel s ME problemy, ale chtelo to mit drivery pro ME oni zkusly drivery pro 98 a pak začali padat ale.
No on to Firewall neuhlídá, to jde k MS i jinudy....
Ne každy umi nastavit firewall, taky...


Ja ME nemela, mela je Bambi. Co se dalo delat, kdyz ke vsemu nebyly drivery. Firewall to chce nejaky jako je Kerio, ten ohlida vse. Ale porad nechapu, proc je potreba firewall proti vlastnimu systemu :)) ... prinejmensim je to od MS drze.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 3. 3. 2008 18:17

Monishka píše:Ja ME nemela, mela je Bambi. Co se dalo delat, kdyz ke vsemu nebyly drivery. Firewall to chce nejaky jako je Kerio, ten ohlida vse. Ale porad nechapu, proc je potreba firewall proti vlastnimu systemu :)) ... prinejmensim je to od MS drze.


Drivery byli, ale lidi tam dávali na 98, to byl zásadní problem, asi málo lidi melo net tak si to dávali na FDD a CD a pak to takle dopadalo.
Od MS je to sprostý, a použivat firewall proti svojemu systemu je opravdu dobry :)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 3. 3. 2008 21:24

Dzin Tea Racer píše:
Monishka píše:Ja ME nemela, mela je Bambi. Co se dalo delat, kdyz ke vsemu nebyly drivery. Firewall to chce nejaky jako je Kerio, ten ohlida vse. Ale porad nechapu, proc je potreba firewall proti vlastnimu systemu :)) ... prinejmensim je to od MS drze.


Drivery byli, ale lidi tam dávali na 98, to byl zásadní problem, asi málo lidi melo net tak si to dávali na FDD a CD a pak to takle dopadalo.
Od MS je to sprostý, a použivat firewall proti svojemu systemu je opravdu dobry :)


No ale co kdyz to byl treba driver tiskarny a nebyl na ME. To bylo vezne blby. Musely jsme tam pak ravt 98 a doufat ze to pobezi. Fakt to byla mizerie.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 3. 3. 2008 21:43

Monishka píše:No ale co kdyz to byl treba driver tiskarny a nebyl na ME. To bylo vezne blby. Musely jsme tam pak ravt 98 a doufat ze to pobezi. Fakt to byla mizerie.


To je lemplovatost vyrobce HW, na netu pravdepodobne driver byl. To je jako ted třeba práve s vistou, na neco drivery nejsou :( lze použit alternativní drivery nekdy....
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 3. 3. 2008 22:07

ano, ale to je opravdu neschopnost výrobce železa. vista je na trhu už rok, RC verze a bety kolovaly v programu CTP další rok před vydáním RTM (build 6000) - takže času na napsání ovladačů bylo dost.
třebas nVidia ve své architektuře UDA docela solidně garantuje zpětnou kompatidebilitu, ale taky jim trvalo dlouho, než přišli s vistím ovladačem
každopádně vinit pouze microsoft za to, že pro nový OS není ke starému hardwaru ovladač, je krátkozraké.
samozřejmě že prodejce hardwar vidí v novém OS příležitost jak vydělat a prodat nový železo, co si budem nalhávat. ale opravdu to NENÍ pouze vina nového OS

vzpomente si jaká byla fůůůj kampaň proti WinXP, tenkrát byl internet plnej keců jak to je hnusně nenažranej systém, kolik to potřebuje RAMky, každej nadával na kompatibilitu, nic na tom nejelo. a dneska? XPčka má skoro každej debil :)
a když srovnáme první XP (verzi z roku 2000) s Vistou, co bylo horší? bezdebat XP, protože ten systém tenkrát děsivě blbnul na platformě AMD. TVFreak byl v době prvních XPček plnej stížnosti, jak odmítají běhat střižny a aplikace. v roce 2002 (přibližně), kdy vyšel SP1, se teprv situace zlepšila natolik, že XP už byly použitelné. zatímco Vista byla použitelná hned s verzí 6000 a s příchodem prvních hotfixů řešících kompatibilitu se situace hodně zlepšila.
já osobně jsem na XP přešel právě až s příchodem verze 2002 s integrovaným SP1, zatímco Vistu pouívám bez většchí komplikací už od první bety build 5563 (preRC1)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 3. 3. 2008 22:12

To je práve ono, XP jsou konečně vyladěni tak nejak, a místo toho nás MS nutí přejít na Vistu, která neni ani odladěná ani bezpečná, ba naopak je to jeden velkej spyware....
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 3. 3. 2008 23:32

Ja vubec nic nenamitam proti napriklad stabilite Visty, a verim ze je vice vyladena nez byly XP v dobe uvedeni ( a pred nimi jine ssystemy, 98 tyky nebyly zrovna vyhra zezacatku, second edition na druhou starnu uz byl cost sikovny system, ktery se navic dal velmi snadno opravovat kdyz neco nefungovalo).
Co mi ale vadi, je ze se Microsoft soustredi podle me spatnym smerem. Misto aby se snazi udelat nenarocny schopny system, tak udela schopny system s naroky starsich her. Reknete mi, komu kdy v praci pomohlo mit 3D okna? K cemu to je? Muzu to vypnout, jasny, ale proc je potom na tom zalozena reklamni kampan... my meli v Praze plny metro 3D okena a sym "WOW" vsude. No me to moc WOW neprislo. Me to prislo smutny. Nekde jsem cetla, ze pro dnesni graficke karty je v podstate priznivejsi vykreslovani desktop prostredi pouzitim 3D prostredku. Urcite na tom neco je, protoze bezne, neprofesionalni karty jsou ve vektorove grafice velice slabe. Ale i tak by zdaleka nemusely byt naroky na beh GUI Visty tak velike. Paneboze vzdyt je to jen apr oken! Kazdy by rad systemove prostredky vyuzil radeji ke skutecne prace, ne jen k zobrazeni samotneho GUI OS. Asi namitnes, ze proc ne, kdyz na to mam zelezo. To je prave to, co je pohnuty spatnym smerem. Proc by ty jsi si mel koupit jeste navic novy PC, kdyz si koupis novy OS. Nemel by byt OS spis vylepsenim od minule verze? Vylepseni i pro stavajici zelezo? Nemela by to byt takova filozofie? Ja si myslim ze mela. Kdyby Vista mela reklamy "beha lepe, zere mene, slouzi dele" a ne priblble "WOW", to by bylo lepsi.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 4. 3. 2008 09:56

ber to z druhé strany. to, že desktop a celý GUI kreslí grafická karta, dost odlehčí procesoru, který se může věnovat jiné práci. ještě u XP byla celá zátěž na CPU a grafika fakt jenom posílala data na monitor...

ještě otázka. co si představujete pod pojmem staré PC? na čem by měl moderní OS bez problémů běhat? 486DX2/80? Pentium Pro? K6-III?

pro rozjetí live CD Ubuntu (x86) je požadováno 384 MB RAM. to je moc nebo málo?
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 4. 3. 2008 11:28

Doom píše:pro rozjetí live CD Ubuntu (x86) je požadováno 384 MB RAM. to je moc nebo málo?


Proboha to je něco uplně jiného! Live CD běhá celé z RAM! To nemužeš srovnávat, navic je to málo, win liveVista DVD, to pochybuju že by jsi rozjel na 512, jestli ano tak by to byl masochismus jinak na Ubuntu se pri LIVE distru dá pracovat, myslim tim net, office...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 4. 3. 2008 11:40

Doom píše:ber to z druhé strany. to, že desktop a celý GUI kreslí grafická karta, dost odlehčí procesoru, který se může věnovat jiné práci. ještě u XP byla celá zátěž na CPU a grafika fakt jenom posílala data na monitor...


Ano, to je naprosta pravda. Ale i tak je to v podstate jen vymluva. Je v poradku ze se graficka karta stara o jedno a CPU o dalsi, ale je tu velke ALE. Napriklad to, ze CPU prevysuje GPU mnohanasobne, takze se v podstate nejedna o nejakou nesnesitelnou zatez. A samozrejme prosty fakt, ze GUI OS sice vykresluje GPU ale opet se uklada do systemove RAM. Jinymi slovy a velmi se v celem tomto procesu zatezuje jak GPU, tak NorthBridge a samozrejme i CPU. Takze se v podstae zase tolik o ulehceni nejedna jsme opet u toho, ze cele 3D prostredi je pouze pro efekt.

Slabsim pocitacem se stany behem par mesicu v podstate kazdy za nejako u rozumnou cenu (tedy do 20 tisic rekneme).

Dzin Tea Racer píše:
Doom píše:pro rozjetí live CD Ubuntu (x86) je požadováno 384 MB RAM. to je moc nebo málo?


Proboha to je něco uplně jiného! Live CD běhá celé z RAM! To nemužeš srovnávat, navic je to málo, win liveVista DVD, to pochybuju že by jsi rozjel na 512, jestli ano tak by to byl masochismus jinak na Ubuntu se pri LIVE distru dá pracovat, myslim tim net, office...


Presne tak to je :-). Navic je vice nez mile ze Live distra Linuxu jsou skutecne plnohodnotna a pripravena k pouziti primo z RAM, funguji vcetne instalaci balicku a podobne (docasne samozrejme, i kdyz nektera umoznuji ukladat na zapisovatelna media).
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 4. 3. 2008 17:10

Dzin Tea Racer píše:...je to jeden velkej spyware....

:smile: :smile: :smile: skvěle řečeno
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 4. 3. 2008 19:00

já to vzdávám, neumíte cenit kvalitní a rockstable OS
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 4. 3. 2008 19:56

ale umíme, xp a linux tu chválíme celou dobu :smile:

tohle nemá cenu, je to věčný flame LINUX vs. XP vs. VISTA ( :o )
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
PředchozíDalší

Zpět na PC a IT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz