Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

<<

Razor

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 94

Registrován: 16. 1. 2012 23:07

Příspěvek 25. 6. 2013 11:40

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Keď som začínal s čajmi veľmi som si pochvaloval prípravu v zhongu. Ako prvý som si zakúpil 120 ml zhong, ktorý slúži dodnes, avšak momentálne ho už nepoužívam. Nahradil som ho šikovnejším Shiboridashi. Musím však napísať, že so zhongom som sa učil pripravovať čaje v skorých začiatkoch. :-)
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 25. 6. 2013 11:54

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Ten zvýšený okraj a hubička činí shibo víc uživatelsky příjemné, to jo :) Ale já se tak nějak držím toho, že na čínany gaiwan, na japonce shibo. Ono se s tenkostěnným porcelánovým gaiwanem pracuje také dobře. Hlavní důvod je u mne však ten, že má shiba jsou mělká a široká, zatímco gaiwan mám trochu vyšší, takže se v nich čaje louhují trochu jinak. Čestnou výjimku tvoří moje neglazované shibo ze železité hlíny, které jsem dedikoval čistě na Wu Yi čaje.
<<

Razor

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 94

Registrován: 16. 1. 2012 23:07

Příspěvek 25. 6. 2013 12:09

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Máš pravdu, Shibo používam na japoncov, nepál a darjeeling. Zelené čaje, oolongy, červené čaje (taiwan, čína) a pu-erhy pripravujem v konvičkách, buď Yixing, alebo autorska keramika. Porcelánové zhongy sú super, len u mňa momentálne v úzadí.
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 25. 6. 2013 12:26

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Já právě zeleňáky v gaiwanu či shibu, nebo kyusu, DJ a Nepál v glazované autorské konvičce, bílé občas v kyusu, ale spíš gaiwan a zbytek většinou v příslušném yixingu :) Ale také dle nálady.
<<

lesasyn

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 816

Registrován: 1. 6. 2011 06:13

Bydliště: Choceň

Příspěvek 25. 6. 2013 12:54

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Koukám, že to mám podobně jako vy. Čínské zelené - tenkostěnný zhong, občas do něj nasypu i čínský Oolong světlejšího typu. Zhong však používám minimálně. Za 1. moc čínských zelenáčů nepiju a za 2. preferuji spíš Shibo - to z 96% používám na Japonce (96% myslím porcelánové... keramické Shino Shiboridashi používám na červené, Shu, Wu Yi Oolong, občas i něco jiného ;-) ).
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 25. 6. 2013 13:51

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

ja som skor gaiwanista ako shibista, shibo aj ked je uzivatelsky prijemnejsie mi proste patri k japonsku, a kedze vacsinu mojich cajov tvori cina po gaiwane siahnem castejsie, osobne ako viacej pracujem s gaiwanom, tak mi uz aj lepsie padne do ruky oproti shibu, konviciek zatial mnoho nemam dufam, ze casom ulejem par korun na aspon mensiu bateriu konviciek :-)
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 25. 6. 2013 14:39

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Ono ako tu uz niekto spominal: "Nádobí není nikdy dost", cista pravda :D Cim viac cajujem, tym viac si to uvedomujem. Sotva som si kupil prvy gaiwan (150 ml) a uz idem kupovat dalsi 100 ml na dracie studne, pretoze som zistil, ze mi nevyhovuje pit 0,75 litra za hodinu ( 5 nalevov v 150 ml gaiwane). Idem na vysoku takze zatial ostavam pri gaiwanoch, kedze kvalitny yixing pod 30eur nepojde :( Uvazoval som aj nad kyusu, ale vzhladom na cenu japonskych cajov je to zbytocne. Ja si myslim ze Shibo by malo patrit len ku japonsku, prepacte, ale neviem si predstavit cinsky caj v Shiboridashi. Maximalne DJ. Ale tak nech si kazdy luhuje v tom v com mu najviac chutna :) Mimochodom, aj vam sa paci ked niekto luhuje tzv. "zlte caje" v zltom gaiwane? :)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 29. 7. 2013 10:25

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

A je normalne ked mi po polrocnom cajovani trocha zožltli steny gaiwanu a taktiez aj okraje poklicky? Tie steny neboli nijako poskriabane, len jednoducho su tam miesta na ktorych je stena trochu zlta...
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 29. 7. 2013 10:43

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Normální čajová sedlina. Je to normální a jde to z porcelánu i umýt, jen to dá trochu práce.
<<

Čajový Kameň

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 194

Registrován: 27. 10. 2012 19:40

Příspěvek 29. 7. 2013 12:14

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Stačí trochu odctovej vody ak je to glazované. Chvíľu nechať pôsobiť a ono to zmizne po utretí suchov vreckovu.
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 1. 8. 2013 21:45

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Poradite mi prosimvas, ze ktore caje si vyzaduju prikryty gaiwan a ktore odkryty? Je v tom nejaky rozdiel? Napr. zelene nechavam odkryte, cize teplota klesa a po 1 minute sa caj luhuje uz prakticky o cca 10 stupnov chladnejsej vode? s oolongami a cervenymi je to ako ?
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 1. 8. 2013 21:52

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Ty co vyžadují co nejvyšší teplotu tak louhuji přikryté, to jest hei cha, pchu-ery když testuji .. i bílé či červené tipsové. Zelené a zbytek vlastně také jak kdy, ale spíš odkryté a čichám čichám :-D
<<

tomdo

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 7. 2009 11:41

Příspěvek 1. 8. 2013 21:55

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Vždycky ho mám zakrytý, to s odkrýváním je nějaká zvláštní magie, kterou neužívám. Slyšel jsem, že někdo odkrývá na zelené čaje, ale jinak asi ne, přece jen chce většina čajů vyšší teplotu, která by opravdu dost klesala. Pokud tedy nemáš nějaký extra motiv, proč ho odkrývat, pak bych to vůbec neřešil a neodkrýval. Prostě zkus, jak Ti to vyhovuje, nevěřím, že je nějaký správný a nesprávný způsob přípravy.
Nápoj jako nejsladší rosa z nebes.

碁 go
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 1. 8. 2013 23:52

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Popravdě jsem moc nezpozoroval nějaký velký rozdíl, pár experimentů jsem dělal, ale spíš opravdu pouze sem tam odkryju pro tu vůni :)
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 2. 8. 2013 07:44

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

podla mojich informacii je to odkryvanie jedno, pokial sa jedna o caj s relativne nizkymi teplotami vody
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 2. 8. 2013 09:05

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Tak s tím bych asi souhlasil.
Pokud jde o formální stránku, byl jsem kdysi poučen, že u zelených čajů se má louhovat bez pokličky, u "tmavších" s přikrytým Gaiwanem.
Mě je to osobně jedno, antož používám tohle nádobí velmi sporadicky. :-)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 2. 8. 2013 10:14

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Zelené, žluté a někdy FF z DJ odkrývám. Jelikož je to pastva pro očí a nezaznamenal jsem změnu v chuti. Naopak, na čaj se více těším, u nekterých jsem schopen pri vterinovem zakrytí z vune poznat že se čaj přelouhovává.
U tmavsich to chce co nejvyssi teplotu po cely čas louhovaní, vzdy zakryté.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 14. 8. 2013 16:20

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

joda píše:Normální čajová sedlina. Je to normální a jde to z porcelánu i umýt, jen to dá trochu práce.

Ano, ta "docasna" usadenina mi ostava na gaiwane vzdy po cajovani a da sa to jednoducho utriet mokrou vreckovkou. Ale co s tou trvalou usadeninou, pri ktorej mam pocit ako keby sa tvorila priamo v glazure? Ta nejde nicim umyt a gaiwan je uz skoro cely zlty. Laka ma to pouzit saponaty, ale este ma napadla jedna vec. Islo by to umyt napr. s kyselinou citronovou? neublizi to gaiwanu alebo glazure?
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 14. 8. 2013 17:38

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Neublíží a umýt to tím jde, také mám rád porcelán čistý :) A lepší než saponát určitě :)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 15. 8. 2013 18:20

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

a ty to ako umyvas joda? Inac poviem vam, neustale cistit nadobi od cajovych usadenin a vodneho kamena... nemam to rad :( btw: Som uz tak trocha OT, tak toto je moj posledny prispevok k tejto teme.
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 16. 8. 2013 08:48

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Čistím to ihned po konci čajování speciálně dedikovanou houbičkou a jednou za čas s pomocí toho citrónu, když už je situace neúnosná. Porcelánu se ubližuje těžko, tedy vyjma kladiva & spol :)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 24. 9. 2013 20:12

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Prepacte, ze tolko otravujem s cistenim gaiwanu. Viem, ze na bielu glazuru kyselina citr. staci. Z neglazovanych casti, napr. okraj poklicky, sa neda usadenina odstranit ani benzinom :D To mi nevadi. Ale co s farebnou okrasnou glazurov napovrchu? Tu dokaze kys. citronova pekne zosvetlit, cize poskodit (ako na mojom starom 100ml gaiwane) :( Nechcem mat zo zeleneho gaiwanu, biely gaiwan... Cajova usadenina sa mi usadza na farebnej glazure pri okrajoch poklicky. Asi centimeter od neglazovaneho okraja poklicky po celom obvode. Viete kde myslim... Toto ako cistite? nechavate to tak? Cistite len bielu glazuru? Vsada na nete su pekne ciste gaiwany. Ako to tí ludia robia? Mama to vycistit a riskovat zosvetlenie alebo to mam nechat tak? Dakujem za rady :)
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 24. 9. 2013 20:27

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Mám také z vnějšku barevný gaiwan a čístím ho když už, tak tím citrónem, ne kys citronovou, kterou bych mohl udělat moc silnou, ale obyč citronem :) A po roce je glazura z vnějšku i vnitřku stále ok, žádné světlání...
<<

Čajový Kameň

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 194

Registrován: 27. 10. 2012 19:40

Příspěvek 24. 9. 2013 20:49

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

Ja som si všimol, že mnohokrát úplne stačí nechať pekne rozmočiť tú patinu a netreba sa hrať s octom / citronom (i keď s nimi je to rýchlejšie) a potom už len dobre vytrieť servítkou / handričkou.
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 24. 9. 2013 21:19

Re: Příprava v Zhongu (Gaiwanu)

to fakt? vdaka cajovy kamen, urcite to vyskusam na usadeninu na farbenych stranach :)
PředchozíDalší

Zpět na Příprava čaje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz