Cuchatka a ich udrzba

<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 12. 12. 2012 14:56

Cuchatka a ich udrzba

neviem o tom, ze by taky topic tu bol (ak ano pardon)
ale ako cistite cuchatka/voniatka/cichatka mne totiz pride, ze po TGY tam mozem naliat cokolvek a citim ju stale
ja cistim len teplou vodou a poriadne vytriem vnutro, napada mi ci niekto neskusal ocot alebo nieco podobne :-)
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 12. 12. 2012 15:35

Re: Cuchatka a ich udrzba

Jamo píše:neviem o tom, ze by taky topic tu bol (ak ano pardon)
ale ako cistite cuchatka/voniatka/cichatka mne totiz pride, ze po TGY tam mozem naliat cokolvek a citim ju stale
ja cistim len teplou vodou a poriadne vytriem vnutro, napada mi ci niekto neskusal ocot alebo nieco podobne :-)

_
No ono je nekolik moznosti:
1. ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju... a taky tohle: po TGY tam mozem naliat cokolvek a citim ju stale, - je cas skoncit s narkotikami
2. vyzkouset na vlastni nebezpeci ocet nebo neco podobne
3. necistit, tedy nemyt nadobi az tehdy, kdyz uz je (Yixing) zaspinene az hanba povidat
4. kdyz Te nenapadne vyzkouset nejake jine nadobi, pak je Ti asi tezko radit
5. pockat si az ti Tady zacnou radit a obdivovat Te, ze pouzivas cichatka
6. zacit pokusy s jinym wulongem, jestli to bude podobne
<<

Assam

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 334

Registrován: 4. 9. 2009 16:52

Bydliště: až tam...

Příspěvek 12. 12. 2012 17:53

Re: Cuchatka a ich udrzba

.. .moje čuchátka sú glazúrové, ale jednoducho, od saponátu čistá hubka., strčíš, otočíš prstom :D párkrát . a je hotovo .. vypláchceš , necháš usušiť ... neviem ako sa správa yi xing ..ale myslím že pri pravidelnej "údržbe" by si nemal cítiť žiadne pachy . . .. pri konvičke som urobil chybu a poriadne sa o ňu nestaral, tak nabrala všehopachy a potom som ju vyvaril a zatiahol na shu pu ery. už je to fajn ..
Čaj zo mňa uvolňuje nápady, ktoré driemu v hlbinách mojej duše.
.Lev Nikolajevič Tolstoj
http://kolemdouci.tumblr.com/ čo noc či deň či Slnko či tma dala ..
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 13. 12. 2012 09:39

Re: Cuchatka a ich udrzba

ano vnutri je glazovane ale vsetko idem len teplou vodou asi som paranoidny co sa tyka saponatu a cajoveho naradia :-?
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami

Zpět na Nádobí - konvičky, gaiwany, šálky....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz