Zelený čaj v kapslích?

<<

SenseiDubai

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 3

Registrován: 23. 3. 2015 17:13

Příspěvek 23. 3. 2015 17:16

Zelený čaj v kapslích?

Dobrý den,

píšu Vám zde, protože bych se rád dozvěděl víc informací o kapslovité verzi zeleného čaje. http://www.arkokapsle.cz/produkt/zeleny-caj-4 - Má s tímto někdo zkušenost? Dá se tomu věřit?

Přemýšlím, že bych na zkoušku balení koupil (hlavně na cesty, nebo jako potravinový doplněk do práce kde si čaj nemohu povařit svépomocí)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 23. 3. 2015 17:45

Re: Zelený čaj v kapslích?

Zdravím a vítám na forku.
Je lepsi vzit si vodu do termosky a louhovačku, beru to na cesty a není problem. Tohle mi neprijde jako vhodna alternativa....
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

tomdo

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 7. 2009 11:41

Příspěvek 24. 3. 2015 20:56

Re: Zelený čaj v kapslích?

Nechápu, k čemu je to dobré. S hubnutím a čajem je to komplikovanější. Otázka je taky, kolik to má s čajem společného, jak je to vyrobeno, jak se to bude tedy uvolňovat, jaké to má mít účinky. A nemůžu si pomoct, ale v lékárně se prodávají tablety s guaranou, které myslím vycházejí výhodněji, povzbudí docela obstojně, na hubnutí je to asi stejně vhodné jako čaj. Nevím, jestli se tomu dá věřit, ale ta cena není tak tragická, že by to byl zásadní problém. Nicméně jsem skeptický.
Nápoj jako nejsladší rosa z nebes.

碁 go
<<

SenseiDubai

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 3

Registrován: 23. 3. 2015 17:13

Příspěvek 31. 3. 2015 12:04

Re: Zelený čaj v kapslích?

Nakonec jsem neodolal a zkusil to. Kapsle zobu týden a denně provádím cviky na spalování tuků. Zatím jsem zhubl 3kg, což je na týdenní snahu poměrně dobré :)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 31. 3. 2015 13:39

Re: Zelený čaj v kapslích?

Zkusil jsi shu puer? Hodne lidí jej chvali na spalování tuků. Neni to sice zelený čaj, ale zkusit to můžes.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

tomdo

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 7. 2009 11:41

Příspěvek 1. 4. 2015 08:05

Re: Zelený čaj v kapslích?

Já jsem si vždycky myslel, že čaj pomáhá s tukem v stravě, ne v těle, ale nevím. Co se týče hubnutí, tak cvičení určitě neuškodí, ale mnohem důležitější je strava, konkrétně kalorický příjem. 3 kg jsou na týden opravdu hodně, nevím, kolik máš v plánu zhubnout, je tam strašně moc nepříjemných možností, které ten postup můžou poznamenat. Hlavně se moc nelze trápit číslem na váze, jehož cesty jsou nevyzpytatelné. Přeju hodně sil
Nápoj jako nejsladší rosa z nebes.

碁 go
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 1. 4. 2015 14:09

Re: Zelený čaj v kapslích?

Po prvním týdnu to není ani tak moc. Jenom vyčištění trávicího systému je skoro kilo!
Navíc je úbytek hmotnosti velmi individuální. Věř mi, že po řádném "rozjezdu" metabolismu dělám skoro 0,5 kg denně. A v naprosté pohodě.
<<

SenseiDubai

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 3

Registrován: 23. 3. 2015 17:13

Příspěvek 3. 4. 2015 11:33

Re: Zelený čaj v kapslích?

No zhubnul jsem doposud pět kilo, rozhodl jsem si dát stopku v užívání kapslí a nadále si udržet pouze pohyb a jídlo. Nechci hubnout nějak drasticky, šlo mi spíš o pročištění a dostání se do nějaké formy. Děkuji moc za podnětné příspěvky.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 3. 4. 2015 11:39

Re: Zelený čaj v kapslích?

Výborné na udržení váhy a nastartování metabolismu je pití kombuchy ráno.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Davčcha

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 491

Registrován: 30. 12. 2013 22:03

Příspěvek 4. 5. 2015 12:32

Re: Zelený čaj v kapslích?

A především, čaj se na hubnutí podílí naprosto marginálně, pokud se přitom člověk nehýbe. Pak ale funguje jakýkoliv jiný kofein.
<<

Michaeles

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 285

Registrován: 25. 11. 2012 20:52

Příspěvek 4. 5. 2015 13:33

Re: Zelený čaj v kapslích?

Podle mě ty kapsle jsou k ničemu, jak píše Davčcha pokud člověk nezmění jídelníček nebo se nehýbe váha sama dolů nepude. Vím to z vlastní zkušenosti. Všude na netu je psáno - Když vypijete jeden šálek zeleného čaje denně zhubnete za týden x kilo - bla bla bla, pokud člověk nic nebude dělat může vypít třeba litry čaje a je to k ničemu, to samý i "šňupat" bobule - věřím že nastartovat hubnutí to může (stejně jako zelený čaj a shu) ale že by se po snědení bobulí samovolně hublo to si nemyslím.
<<

Davčcha

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 491

Registrován: 30. 12. 2013 22:03

Příspěvek 4. 5. 2015 15:40

Re: Zelený čaj v kapslích?

Tak on obsažený kofein jednak zvyšuje hladinu adrenalinu, takže člověk při sportu podá větší výkon bo má zrychlenější metabolismus, jednak zvyšuje hladinu dopaminu, tudíž je člověk ochotnější to tělo sportem trápit. Stejně tak, když člověk dřepí v kanclu a popíjí, tak do sebe klidně ten litr teplý vody naleje a nemusí mít takovej hlad, bo si zaplní žaludek. Na druhou stranu, kofein stimuluje trávení, takže je taky možný, že pak do sebe dotyčný narve mnohem víc jídla. Teda já určitě mám po čaji hlad. (Ne nadarmo puerh sloužil k lepšímu trávení těžkých jídel Mongolům, v cisařském paláci atd).
Pak jsou tu nějaké these, že blokuje reabsorbci žluči, mění metabolismus v játrech atd, ale ten vliv je zjevně marginální. Psychicky se připravuju na to, že spáchám z příslušných podkladů článek, ale teď mám jiné věci na řešení.

Zpět na Speciality čajům podobné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz