Přípravky proti plísním

<<

syp

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 131

Registrován: 24. 1. 2012 15:49

Příspěvek 11. 1. 2014 09:25

Přípravky proti plísním

Zajímalo by mě, jakým prostředkem nejlépe ošetřit zdi v místnosti, kde skladuji puerh proti plísni. Teď přes zimu mám v místnosti dosti vlhko, i přes to, že se snažím co nejvíce větrat, a cca někdy kolem listopadu jsem v rohu u okna objevil, ke svému zděšení, plíseň. Zlikvidoval jsem ji savem, ale rád bych postižené místo, případně celý rizikový prostor na zdi u okna preventivně ošetřil nějakým přípravkem. Při hleání jsem na netu přišel na chytrou houbu, toto řešení mi přijde výborné, ale mám obavy, aby se chytrá houba ze zdi nepustila také do plísní v puehu :--) Jestli má někdo v tomto směru zkušenosti, prosím o radu. Děkuji.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 11. 1. 2014 11:54

Re: Přípravky proti plísním

Hodne lidi si chvali nater, ktery je i zateplovaci. Ja mam doma kde mam kytky vlhkost v zime kdy se mene vetra 79-80% a plisen nemam. Musi v mistnosti proudit vzduch a musi se topit...
Nater se jmenuje nejak Remal termokomfort. Lide co meli problemy s plisni uz nemaji. Ja to mam jako zatepleni a funguje to..
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 13. 1. 2014 09:51

Re: Přípravky proti plísním

tych naterov je viacej, este s nimi nemam prakticke skusenosti ale chystame sa do malovania a je to jedna z variant, len dufam, ze mas malu miestnost lebo cenna sa hybe cca 6 000 Kc za 20L a 1L staci na 1.5 stvoraku, co je za farbu dost (udaje mam z netu len od jedneho vyrobcu mozno by to slo lacnejsie)
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz