Kecání o všem a o ničem :-)

<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 14. 1. 2008 15:10

Kecání o všem a o ničem :-)

Vite jak chutna pres deset minut louhovany Bai Mu Dan King? Ja jo, prave jsem ho ta dlouho zapomnela v gaiwanu.

Cekala jsme ze se nebude dat pit, a svete div se, je vyborny, neni vubec horky :-). Ziskal silnejsi ovocnou chut a medove aroma, trochu mi vzdalene pripomina Himalaya Garden (coz je exluzivni caj ktery maji jen v Teanetu a ma jen prozatimni jmeno), i barvou, nebo dokonce Oriental Beauty.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 14. 1. 2008 16:22

Re: Kecání o všem a o ničem :-)

Monishka píše:Vite jak chutna pres deset minut louhovany Bai Mu Dan King? Ja jo, prave jsem ho ta dlouho zapomnela v gaiwanu.

Cekala jsme ze se nebude dat pit, a svete div se, je vyborny, neni vubec horky :-). Ziskal silnejsi ovocnou chut a medove aroma, trochu mi vzdalene pripomina Himalaya Garden (coz je exluzivni caj ktery maji jen v Teanetu a ma jen prozatimni jmeno), i barvou, nebo dokonce Oriental Beauty.


Jak horkou vodu si použila? Pravda je že bílé čaje hořknou pomaleji...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 14. 1. 2008 17:19

Re: Kecání o všem a o ničem :-)

Dzin Tea Racer píše:
Monishka píše:Vite jak chutna pres deset minut louhovany Bai Mu Dan King? Ja jo, prave jsem ho ta dlouho zapomnela v gaiwanu.

Cekala jsme ze se nebude dat pit, a svete div se, je vyborny, neni vubec horky :-). Ziskal silnejsi ovocnou chut a medove aroma, trochu mi vzdalene pripomina Himalaya Garden (coz je exluzivni caj ktery maji jen v Teanetu a ma jen prozatimni jmeno), i barvou, nebo dokonce Oriental Beauty.


Jak horkou vodu si použila? Pravda je že bílé čaje hořknou pomaleji...


No byt to ten z Oxalisu tak bude horky. Voda mohla mit tech optimalnich 85 - 90, Bai Mu Dan zvladne ale v klidku vodu 95, to ma ozkousene. Take mam uz pomalu ozkousene, ze kvalitni caje jsou neznicitelne :-). Vsechny co mam doma z Teanetu proste nehorknou.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 14. 1. 2008 17:25

No i kvalitní čaje hořknou,... ono záleží na tvrdosti vody, pak už jen jak rychle se vylouhují třísloviny... zkus si nějaký zelený Yunan zalít teplejší vodou a nech 5 minut a máš žaludek na ruby :smile: Já taky dělám občas pokusy, co se přelouhuje na 100% jsou japonci, čínské zelené, krom třeba Tian Mu Long Zhu apod. Každopádně je to hlavně taky tvrdostí vody. A když je čaj starší, tak kupodivu snese toho víc :)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 14. 1. 2008 17:40

Dzin Tea Racer píše:No i kvalitní čaje hořknou,... ono záleží na tvrdosti vody, pak už jen jak rychle se vylouhují třísloviny... zkus si nějaký zelený Yunan zalít teplejší vodou a nech 5 minut a máš žaludek na ruby :smile: Já taky dělám občas pokusy, co se přelouhuje na 100% jsou japonci, čínské zelené, krom třeba Tian Mu Long Zhu apod. Každopádně je to hlavně taky tvrdostí vody. A když je čaj starší, tak kupodivu snese toho víc :)


No nevim tou vodou. My mame doma treba velmi tvrdou vodu, v Cha Dao (= prodejna a cajovna Teanet) ji maji podstatne mekkci, caje jsem prelouhovala jak doma tak v Cha Dao a nepila jsem zadny takovy, aby byl vylozene silene horky. U Bambi doma jsme testovali Jin Xuan Nai Xiang z cajovny Guan Yin a z Teanetu a ten Guan Yin velmi rychle zhorknul, z Teaneu vubec.

Ale celkove je pravda, ze zelene caje horknou vice. Japonskych jak uz jsme psala jsem moc nepila ale vsechny mely k horknuti sklony. A prave, ze co jem pila Bai Mu Dan v cajovnach (a z Oxalisu take) a tak, mel nekdy sklon k horkosti. Samozrejme nektere vylozene cerstve zelene caje mi zhorkly, kdyz jsme na ne zapomnela, treba Meng Ding Cui Yu se mi podarilo udelat v neuveritelne sile :-? :o
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 14. 1. 2008 17:45

Je to jak kdy, tvrdá voda je špatná, já když jsem v Praze tak si kupuju baleneou, jinak všechny jemny čaje hodně ztrácí na kvalitě. Chápu že tu propagujete Teanet, ale můžu tě ujistit, že každý kvalitní čaj ma k hořknutí sklony a je to kvůli vylouhování tříslovin, záleží na teplotě vody, kvalitě vody, doby louhování a hlavně čaji jako takovém.... Ten Oxalis bych moc nesrovnával v současné době je to parodie na čaj :smile:
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 14. 1. 2008 18:03

Dzin Tea Racer píše:Je to jak kdy, tvrdá voda je špatná, já když jsem v Praze tak si kupuju baleneou, jinak všechny jemny čaje hodně ztrácí na kvalitě. Chápu že tu propagujete Teanet, ale můžu tě ujistit, že každý kvalitní čaj ma k hořknutí sklony a je to kvůli vylouhování tříslovin, záleží na teplotě vody, kvalitě vody, doby louhování a hlavně čaji jako takovém.... Ten Oxalis bych moc nesrovnával v současné době je to parodie na čaj :smile:


Me nejde o propagaci, ale ja v podstate jinde nekupuju, takze kdyz mluvim o nejakem caji tak je na 99% z Teanetu. Ja bych i kupovala balenou vodu, ale nemam auto, takze se mi moc nechce :)) , nema mi to kdo dovezt. Leda si ji nechat dovezt ve velkym, ale kam ji zase dat, v byte.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 14. 1. 2008 18:12

Monishka píše:Me nejde o propagaci, ale ja v podstate jinde nekupuju, takze kdyz mluvim o nejakem caji tak je na 99% z Teanetu.


Tak vidíš :grin: V podstatě nemáš sčím srovnat, je tu hodne dobrých dovozců kde se dá koupit lepší čaj než v teanetu, myslím tim jako ne čaj jako celou nabídku ale prostě 1 kus. Nebo i stejný, ale levněji, někdo kdo třeba kupuje jen 3 zelené ale koupí jich o 100KG více než Jin Wei tak logicky to má i levněji. ALe to je fuk, hlavně že tu Teanet je a i ostatní, bez kokurence by tu byl furt jen Oxalis a D. čajovna...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 14. 1. 2008 18:57

Dzin Tea Racer píše:
Monishka píše:Me nejde o propagaci, ale ja v podstate jinde nekupuju, takze kdyz mluvim o nejakem caji tak je na 99% z Teanetu.


Tak vidíš :grin: V podstatě nemáš sčím srovnat, je tu hodne dobrých dovozců kde se dá koupit lepší čaj než v teanetu, myslím tim jako ne čaj jako celou nabídku ale prostě 1 kus. Nebo i stejný, ale levněji, někdo kdo třeba kupuje jen 3 zelené ale koupí jich o 100KG více než Jin Wei tak logicky to má i levněji. ALe to je fuk, hlavně že tu Teanet je a i ostatní, bez kokurence by tu byl furt jen Oxalis a D. čajovna...


Tojo konkurence je pro nas spotrebitele dobra vec :-). Muzu srovnat s tim co vypiju v cajovnach, ale tam to muze byt zkreslene pripravou ( :o ).

Coz o to, kupovala bych vsemozne caje od vsemoznych dodavatelu, ale zkratka an takove experimenty jaksi nemam uzpusobeny bankovni ucet :-), takze jdu radeji na jistotu :-)
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Bambi

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 192

Registrován: 9. 1. 2008 22:50

Bydliště: Prague

Příspěvek 16. 1. 2008 00:48

no kvalitní čaje lze najit dost v mimopražských čajovnach...v praze u většiny čajů vede teanet... bohužel s čajovnama odjinud nemužu srovnat, ale chtěla bych si v lětě zajet na čajový miniturně po čr...objet to kde se dá a ochutnat co se dá...
wo xihuan he zhong guo cha ;)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 16. 1. 2008 08:44

Bambi píše:no kvalitní čaje lze najit dost v mimopražských čajovnach...v praze u většiny čajů vede teanet... bohužel s čajovnama odjinud nemužu srovnat, ale chtěla bych si v lětě zajet na čajový miniturně po čr...objet to kde se dá a ochutnat co se dá...


Perfektni napad, jedu taky :D

Je fakt ze beru co mam v Praze, a v Praze podle me lepsi dodavatel neni. Nebo alespon neprezentuje tak dobre svoje caje. Nektere cajovny totiz take provozuji velkoobchod, ale clovek nema chut si ten caj koupit, byt by byl treba vyborny, protoze kdyz ho prijde ochutnat, tak mu ho zprzni.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Bambi

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 192

Registrován: 9. 1. 2008 22:50

Bydliště: Prague

Příspěvek 16. 1. 2008 23:09

Monishka píše:
Perfektni napad, jedu taky :D

Je fakt ze beru co mam v Praze, a v Praze podle me lepsi dodavatel neni. Nebo alespon neprezentuje tak dobre svoje caje. Nektere cajovny totiz take provozuji velkoobchod, ale clovek nema chut si ten caj koupit, byt by byl treba vyborny, protoze kdyz ho prijde ochutnat, tak mu ho zprzni.



Jo taky fakt, dokonce i v čajovnach, kde je jisté, že čaje odebiraji u teanetu, by mě ke koupi čaje nezlákali.. prostě je těžké otestovat, do které čajovny chodí kvalitnější nebo levnějši a stejně kvalitní, když to při ochutrnání neni poznat...
wo xihuan he zhong guo cha ;)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 17. 1. 2008 12:21

Monishka píše:Je fakt ze beru co mam v Praze, a v Praze podle me lepsi dodavatel neni. Nebo alespon neprezentuje tak dobre svoje caje. Nektere cajovny totiz take provozuji velkoobchod, ale clovek nema chut si ten caj koupit, byt by byl treba vyborny, protoze kdyz ho prijde ochutnat, tak mu ho zprzni.


V Praze jsou velmi kvalitní dodavatelé, hlavně japonských čajů, Nepálů a Darjeelingů a pak jeden velmi významný PuEroznalech :) od kterého jsem si včera obejdnal za hodně velký peníze :) hned jak to dorazí dám vědět a nafotím, bude to stát za to!
Dneska není problém sehnat kvalitní čaj, ale když chodite prakticky jen do Teanetu, tak chápu že nehledáte nic jiného, ale já vím minimálne o 4 dodavatelých co mají přinejmenším stejně kvalitní čaje. Nedávno bylo i srovnání čajů na internetu, a teanet prohrál souboj s konkurencí, ale bylo to těsné. A to nemyslim dodavatele jako oxalis, Dobrá čajovna, Amana, apod.
Stačí chvilku hledat na netu a dodavatelů je jako máku :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 17. 1. 2008 12:24

Bambi píše:Jo taky fakt, dokonce i v čajovnach, kde je jisté, že čaje odebiraji u teanetu, by mě ke koupi čaje nezlákali.. prostě je těžké otestovat, do které čajovny chodí kvalitnější nebo levnějši a stejně kvalitní, když to při ochutrnání neni poznat...

V Teanetu jsem byl svědkem jak tam přišel člověk z Růžové Čajovny a prej jestli nemají asi 5kg jasminu... Jin Wei se zatvářil vážně ale asi "konkurenci" nenechá jako na holičkách. Přinesl 5 vzorků jasmínu, dal přivonět, řekl původ, zpracovaní a cenu... Pikolík vzal mobil a něco pokýval, položil ho a řekl Jinovi, tak teda mi dejte ten nejlevnější :smile:
Jin se na mě podíval zvedl oči v sloup a šel pro 5KG jasmínu..... Kdybyjste viděli celou tu scénku tak jdete do kolen :smile:
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 17. 1. 2008 14:03

Dzin Tea Racer píše:
Bambi píše:Jo taky fakt, dokonce i v čajovnach, kde je jisté, že čaje odebiraji u teanetu, by mě ke koupi čaje nezlákali.. prostě je těžké otestovat, do které čajovny chodí kvalitnější nebo levnějši a stejně kvalitní, když to při ochutrnání neni poznat...

V Teanetu jsem byl svědkem jak tam přišel člověk z Růžové Čajovny a prej jestli nemají asi 5kg jasminu... Jin Wei se zatvářil vážně ale asi "konkurenci" nenechá jako na holičkách. Přinesl 5 vzorků jasmínu, dal přivonět, řekl původ, zpracovaní a cenu... Pikolík vzal mobil a něco pokýval, položil ho a řekl Jinovi, tak teda mi dejte ten nejlevnější :smile:
Jin se na mě podíval zvedl oči v sloup a šel pro 5KG jasmínu..... Kdybyjste viděli celou tu scénku tak jdete do kolen :smile:


Dovedu si ho predstavit :))

Vcera jsme asi dve hodiny klabosili se Sun Yi Rong a povidala, ze manzel kdyz jede do ciny tak je hodne narocny, ze hodne caju kritizuje a odmita kdyz vybira do prodeje.

Take jsem se ji ptala mimochodem na ten treci kamen, rikala ze i v cine se uz hur shani takove veci, ale myslim, ze pokud si vzpomene, tak by mohla nejaky privezt.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 17. 1. 2008 14:40

Monishka píše:Take jsem se ji ptala mimochodem na ten treci kamen, rikala ze i v cine se uz hur shani takove veci, ale myslim, ze pokud si vzpomene, tak by mohla nejaky privezt.

Máme stejné info, i v Číně je tohle problém, hodně toho jde mimo nás na export kdovíkam....
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Bambi

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 192

Registrován: 9. 1. 2008 22:50

Bydliště: Prague

Příspěvek 17. 1. 2008 23:46

Dzin Tea Racer píše:V Teanetu jsem byl svědkem jak tam přišel člověk z Růžové Čajovny a prej jestli nemají asi 5kg jasminu... Jin Wei se zatvářil vážně ale asi "konkurenci" nenechá jako na holičkách. Přinesl 5 vzorků jasmínu, dal přivonět, řekl původ, zpracovaní a cenu... Pikolík vzal mobil a něco pokýval, položil ho a řekl Jinovi, tak teda mi dejte ten nejlevnější :smile:
Jin se na mě podíval zvedl oči v sloup a šel pro 5KG jasmínu..... Kdybyjste viděli celou tu scénku tak jdete do kolen :smile:


úplně ho před sebou vidim... ono se něco podobnýho občas stane, a to pak vidim ty jeho xichtíky, evidentní že si myslí svoje :)) nebo když zakaznik pul hodiny obtěžuje obsluhu dotazama a pak si veme 100g yunnanu OP...by mě trefilo fakt :D
wo xihuan he zhong guo cha ;)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 20. 1. 2008 18:36

Dneska jsme se pri uklidu baraku zase tak tesila na caj, ze jsem uz misto toho uklidove prostredku citila Fenixe :-). To pak caj krasne chutna a hreje :-)
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Bambi

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 192

Registrován: 9. 1. 2008 22:50

Bydliště: Prague

Příspěvek 20. 1. 2008 23:43

Monishka píše:Dneska jsme se pri uklidu baraku zase tak tesila na caj, ze jsem uz misto toho uklidove prostredku citila Fenixe :-). To pak caj krasne chutna a hreje :-)


to je dobrý..já měla haluz že cítim Jin Xuan z mýdla na wc v jedný restauraci... :))
wo xihuan he zhong guo cha ;)
<<

jaffar

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 468

Registrován: 5. 1. 2008 01:02

Bydliště: Bratislava

Příspěvek 21. 1. 2008 00:01

Bambi píše:to je dobrý..já měla haluz že cítim Jin Xuan z mýdla na wc v jedný restauraci... :))

To je ten lepší prípad, ja som v jednom obchode (radšej nebudem menovať... ) cítil z každého druhého "čaju" mydlo :-)
Socka?
<<

Bambi

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 192

Registrován: 9. 1. 2008 22:50

Bydliště: Prague

Příspěvek 21. 1. 2008 00:11

jaffar píše:To je ten lepší prípad, ja som v jednom obchode (radšej nebudem menovať... ) cítil z každého druhého "čaju" mydlo :-)


že uhodnu kterej to byl...začíná na O?
wo xihuan he zhong guo cha ;)
<<

jaffar

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 468

Registrován: 5. 1. 2008 01:02

Bydliště: Bratislava

Příspěvek 21. 1. 2008 00:24

Bambi píše:že uhodnu kterej to byl...začíná na O?

Verím, že aj tam je rovnaký humus, ale nie. Podobná kvalita, v názve to má slnko a čaj po anglicky...
Socka?
<<

Bambi

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 192

Registrován: 9. 1. 2008 22:50

Bydliště: Prague

Příspěvek 21. 1. 2008 02:35

jaffar píše:Verím, že aj tam je rovnaký humus, ale nie. Podobná kvalita, v názve to má slnko a čaj po anglicky...


fajn tam sem nikdy naštěstí čaj nenakupovala :D :grin:
wo xihuan he zhong guo cha ;)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 4. 2. 2008 18:29

Tak jsem si jen tak surfovala po netu a hledala nejakou inspiraci pro upravy balkonu a narazila jsme na toto:

  Kód:
Tit Koon Yum

Železná bohyně milosrdenství. Nejvyšší sorta oolongů. Povznášející čaj jemné nenapodobitelné chuti, které se dosahuje pomocí zvláštní plísně, jež lístky napadá ve skladištích zaoceánských parolodí. Snese více nálevů, pokud je tedy snesete vy.


Docela perla ne? Kdyby nekoho zajimalo odkud to je tak prosim, zde. Asi se tam takovych perel najde vice.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 4. 2. 2008 18:49

To je fakt dobrý :)))))))))))))))))
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
Další

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz