Jaké máte kolo?

<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 19. 4. 2008 22:11

tak na to bych nevlez :)) :smile:
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Dena

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 68

Registrován: 9. 2. 2008 19:13

Bydliště: Kladno, rodiště Brno

Příspěvek 22. 4. 2008 08:04

Pěkný výtvor, tzv. "na lítačku", chválím- cení se píle, snaha a hlavně čas :)hh .
Dena
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 22. 4. 2008 16:23

nj, absolut punk :-)
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 23. 4. 2008 21:32

jaké máme kolo? no přece od bahna (viz můj blogísek)
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 27. 6. 2008 21:31

přefotil jsem krosobajk po úpravách
Obrázek
<<

Dena

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 68

Registrován: 9. 2. 2008 19:13

Bydliště: Kladno, rodiště Brno

Příspěvek 28. 6. 2008 20:43

Pěkný kousek, jsi šikulka ;-) . Já jsem Ti (sem) však svoji fotku své žiletky dosud ještě nepácla :-? . Jenže já jsem pořád někde pryč- do třetice- příště už ho vyfotím zcela určitě :-.) .
Dena
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 29. 6. 2008 20:28

Tak se musím pochlubit :-)
Začíná se mi tu v pokoji rýsovat nový kolo :D (hotovo tak na 90% , chybí brzdy, kazeta, řetěz a sedlovka (přehazku mam, jenom neni namontovaná) plánuju to dokončit v následujících max. 14 dnech :) )

složení: rám: norco, vidle: nějaká MOZO ( :)) ), představec: BBB, řídla: NOXON dirty, kliky: Sr DURO, ráfky: zadní: noxon, přední Alexrims (ten na fotce je dočasnej :) ) pláště budou maxxis minion 2,5 :) pedály a gripy:DaBomb, přehazka+řazení: sram SX4. (snad sem na nic nezapoměl)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

ještě doplním: kolo bude sloužit na FreeRide a dirtjump :)
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 29. 6. 2008 20:31

ještě něco: omlouvám se za ten bordel okolo :smile: (hadry od čištění, nářadí...) :smile:
zapoměl sem to před focením uklidit :)
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

omaj

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 67

Registrován: 22. 7. 2008 13:11

Příspěvek 27. 7. 2008 02:00

Merida Crossway TFS 100-V 2007
nikdy jsem se nenarodil, nikdy nezemru, prave ted se rodim, prave ted umiram
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 27. 7. 2008 10:48

omaj píše:Merida Crossway TFS 100-V 2007


Hoď nám foto :-)
Máš jako avatar moc hezkou konvičku, hoď nějaké hezké foto do sekce nádobí :-) a nejen té konvičky :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

omaj

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 67

Registrován: 22. 7. 2008 13:11

Příspěvek 27. 7. 2008 17:01

kolo je obyc.seriovka, proste jen tak do prirody a do lesa (na koreny v lese je silnicni spatne) foto nadobi (i kdyz ho moc nemam, ta konyvka je zatim to nejlepsi co mam) dam , nafotim az po dovce :-)

Obrázek
nikdy jsem se nenarodil, nikdy nezemru, prave ted se rodim, prave ted umiram
<<

omaj

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 67

Registrován: 22. 7. 2008 13:11

Příspěvek 27. 7. 2008 19:53

[url][URL=http://img223.imagevenue.com/img.php?image=80943_MER07-CTFS100V-005901_L_122_199lo.jpg]Obrázek[/url][/url]

emhm, takhle uz je ten obrazek videt :-)
nikdy jsem se nenarodil, nikdy nezemru, prave ted se rodim, prave ted umiram
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 23. 9. 2008 22:21

jaký? rozpracovaný
Obrázek Obrázek
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 23. 9. 2008 22:39

to bude kráska :)
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 24. 9. 2008 11:33

Jelikoz ted denne jezdim do prace na kole a co jsem mela za kolo je tatovo a on pochopil, ze bych mu ho uz nevratila, tak mi ho uz nepujcil :D ... takze jsem si koupila takovy stary vrak za par supu. Jezdi celkem slusne, ale na dlouhe vylety by to nebylo. Premyslim o nejakem trekingovem kole, kdyby jste nekdo umel neco poradit, byla bych docela rada :). Za rozumnou cenu, zase moc toho nenajedu, do prace se to neda pocitat, mam to kousek.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 24. 9. 2008 13:13

cenovej strop?
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 25. 9. 2008 08:24

Rozumnej, je nevim, v jake cenove relaci se pohybuje kolo nejake prumerne trekingove kolo. Kbybych mela rict vylozene strop, tak myslim, ze vetsi uzitnou hodnotu nez 20 tisic pro me kolo v zasade mit nemuze. Mezi 10 - 15 by mi samozrejme vyhovovalo vice. Spis by me zajimaly takove rady jako cemu venovat pozornost, co je dobre mit, cemu se vyhnout. Jinak to nespecha, nepocitam ze bych neco poridila drive jak po novem roce.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 25. 9. 2008 14:24

záleží jakej povrch budeš preferovat.
zkus si projít tuhle http://bike-forum.cz/forum/cross-nebo-m ... ml#unread1 debatu (a zkus ignorovat debila jménem medvjedok, co to mírně zaspamoval).
1) pokud to chceš na silnici a občas nějakou tu polní cestu, tak klasickýho crosse s tenšíma gumama a hlavně, bez odpružené vidle a bez kotoučovek.
2) pokud se občas budeš chtít podívat do lesa po nějaké lesní asfaltce, tak asi crosse s odpruženou vidlí. kotouče pořád netřeba
3) a pokud i nějakej ten les a třebas nezpevněný cesty, potom bych už uvažoval o MTB.

odhaduju tě na typ #1
každopádně se nenech nalákat kotoučovkama na crossech - jejich vidlice nevynikají velkou tuhostí a kotoučovka dokáže s vidlicí pěkně zacvičit. na většinu pohodového turistického ježdění ráfkový V-brzdy bohatě stačí
co třebas tenhle krasavec za cca 15000? http://www.superior.cz/cz/kolekce-2008/ ... tml?id=124 - řazení v zadním náboji, v podstatě bezúdržbovej. do města a na silnice mňam, v terénu bych ho moc netrápil
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 25. 9. 2008 15:53

Takhle ja jezdim vetsinou v Praze a okoli, ale obcas vyjedu nekam do lesa a tam jsou koreny, nekde sterk, nebo popripade rozbita cesta. Celkem dosti prudke kopce i obcas. V krcskem lese treba. Ale nejvetsim pomerem po silnici/chodniku. Uvitala bych aby to kolecko bylo lehke, portoze ho nosim do 4. patra. To kolecko co jsi mi poslal vypada fesacky :). Jeste jsem zapomnela zminit, ze jsem si vykla jezdit na nejvetsich ramech, protoze tata si koupit obrovsky kolo a me ted vsechno prijde hrozne maly :D. Ale co muzu pozorovat kdyz jezdim na kole bez odprizene vidlice tak mozna, ze obcas byla treba. Ono jizda po emste je nekdy taky docela divoka. Ale to kolo co jsi mi poslal se mi vizualne moc libi musim rict :).
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 25. 9. 2008 16:11

Akorat jak jsme se blize koukala tak ja urcite nechci to razeni tim otacenim na riditkach, e-e. To mam na tom na cem jezdim ted a kdyz jedu nekde z kopce pak mam co delat si preradit a neuklouznout rukou. Nesedi mi to. Neumim brzdit a zaroven radit s timto. Uz jsem skoro havarovala v jedne zatacce takto :D, neubrzdila jsem to a smyk ... ale ustala jsem.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 25. 9. 2008 16:21

To se ti teda divím jelikož Grip Shift je naopak vhodnější kvuli uchopu, nemusis vubec řadit prsty a tím máš daleko vetší cit a hlavně uchop. Já menil klasické turistycké řazeni pravě na gripshift do terénu. Možná máš nějkou divnou techniku ale pustit řidítka palcem a řadit je daleko nebezpečnejší než jen přesunout celou ruku...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 25. 9. 2008 16:29


krasavec :e-ek:
jenom na moje potřeby trochu málo :( ( kdyby to mělo tak nějakou manitou +/- 130mm a 2,1ky pláště ... 88;-) )
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 25. 9. 2008 16:31

Dzin Tea Racer píše:To se ti teda divím jelikož Grip Shift je naopak vhodnější kvuli uchopu, nemusis vubec řadit prsty a tím máš daleko vetší cit a hlavně uchop. Já menil klasické turistycké řazeni pravě na gripshift do terénu. Možná máš nějkou divnou techniku ale pustit řidítka palcem a řadit je daleko nebezpečnejší než jen přesunout celou ruku...


Trosku pooprvaim svuj nazor. Precetla jsem si neco o tom razeni v naboji a zjistila ze se radi jen jednou rukou a musim rict, ze se mi to velmi libi, protoze alespon nebudu mit vecne zapatlane nohy od celeho toho radiciho ustroji. Grip Shift mi opravdu prilis nevyhovuje, asi to nemumim sprvane "tocit" ale kdyz jedu z kopce a potrebuji si podradit. Jezdim kazdy den tou samou trasou a kazdy den toto resim :D. Predtim jsem mela ty dve packy a nikdy me to ani nenapadlo.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 25. 9. 2008 16:49

Pokud mohu podpořit tento flame :) tak se přidám k názoru Monishky, na svém kole v původní verzi jsem měl GS a vyletěl jako první věc, prostě mi to nevyhovovalo (neříkám že je to špatné) na rovince fungoval dobře, jakmile jsem ale potřeboval podřadit v kopci, nebo zaprat za řídítka (např. díra, strouha...) dost často se mi stalo, že jsem nechtěně podřadil.
A jistě si dovedete představit, když jedu z kopce, vyhýbám se šutrům... a potřebuju "přeskočit" (rozuměj odlehčit předek - kolo to pak "přeletí) strouhu v cestě, řetěz (vlastně komplet řazení) je v tahu a do toho nechtěně přeřadím... :???: během té doby jsem zničil 2 přehazovačky (nemám výměnou patku, ale pouze navářku, odnáší to tedy přehazovačky)
teď používám deore páčky a na dirťáčku(2. kolo na freeprasečiny :D ) SRAM SX4(podobné jako deore)
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 25. 9. 2008 19:37

CreAtive_34 píše: dost často se mi stalo, že jsem nechtěně podřadil.


Ok, ať si každej použivá co chce ale nechápu jak se Ti tohle mohlo stát, tak to jsi nepřišel na to jak se GS používá jelikož nemůžes mit prece ruku na řazení, pri jizde na pačce ji taky nemas, takže přeradit nechtene ani nelze při správném použití, ja si nedokažu v terénu předtavit že na turistickým řazení jak dávam palec z řidítek, když jedu po lese přes kořeny... to fatk ne :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz