Vaše crashe na kole

<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 4. 10. 2008 18:25

Vaše crashe na kole

Tak mě napadlo, co založit topic o "nehodách" na kole?
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 4. 10. 2008 18:25

No dneska to byla teda jízda, po cca 20km jsme dorazily k našemu "cíli" a vrhli se na krásný sjezd (cca 10km, šutry, díry (nějaké odtokové kanály přes celou cestu) písek, tráva - prostě nádhera :D

no v první části se kamarádovi povedla luxusní osma (škoda že jsem jel před ním a neviděl to :D , tím pro něj jízda končila, volal si auto :D

Obrázek ObrázekObrázek

cca ve 3/4 trati jsem já nevybral jeden "přejezd" té díry a kapku mě to rozhodilo, najel jsem (nechtěně) na hromadu hlíny a ta mě vystřelila do lesa :D tam jsem dopadl na pokácenou břízu :D
Results: naražená pánev (celej bok do modra :D ), naražené zápěstí a žebra, hlávko na šrot a odřené sedlo, ale to nejdůležitější: ŽIJU!!!

Obrázek

to bílý je bříza, to modrý já :D
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 4. 10. 2008 20:34

No tak teda, ty řádíš :-) Hlavně že jsi ok :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 4. 10. 2008 20:40

;-)

Ale tak kolo vem čert (ne tak doslova :D ), na to se dají věci dokoupit, ale jek jsem tak letěl, měl jsem docela strach a vybíral si, na kterou větev na tý bříze se nabodnu...
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 4. 10. 2008 20:59

No, já letos boural na biku ( mezi motorkáři to je motocykl ) a za ty 2 vteřiny mi hlavou proběhlo opravdu hodně věcí :(
Naštíplá kostrč, otřes mozku, lehký výron obou kotníků, naražený koleno a celej potlučenej. .... :)
:hsp)
tady je link i s foto :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 4. 10. 2008 21:05

To jsem četl :) Jinak tem pocit je fakt hnusnej, když přemejšlíš o tom co bude, co si zlámeš a jestli to přežiješ + kdovíco ještě...
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 4. 10. 2008 21:07

To jo, hlavně to co jsi v tom okamžiku udělal špatně a už neni v tvých silách to vrátit :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 6. 10. 2008 14:57

kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti. kdo padá, jezdi NAD svoje možnosti.

nejsem taková lama, abych padal :-)
nicméně naposledy to bylo někdy v září - jsem se nějak nepohodl s jedním šípkovým keřem, kterej mi vlezl do cesty. doškrábaný ruce :-)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 6. 10. 2008 15:29

Doom píše:kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti. kdo padá, jezdi NAD svoje možnosti.

nejsem taková lama, abych padal :-)
nicméně naposledy to bylo někdy v září - jsem se nějak nepohodl s jedním šípkovým keřem, kterej mi vlezl do cesty. doškrábaný ruce :-)


Jakobych slysela svyho tatu, "nejsem prece blbej abych padal" :))

Jen pockej az spadnes, to se ti to nascita. Jednou si to vybrat clovek musi.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 6. 10. 2008 16:57

Doom píše:kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti. kdo padá, jezdi NAD svoje možnosti.

opravil bych to: Kdy nepadá, nejezdí na hrahnici svých možností a nic se nenaučí :D

btw: zápěstí mám v sádře :D
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 7. 10. 2008 07:53

na silnici se nepadá a na XC zas nejezdím tak rychle a takový prasárny, abych to neustál
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 7. 10. 2008 10:39

Tak padá se na všem hlavně na horském, rád dělam veci s nasazením a pády k jízdě na kole patří jako sníh k zimě :-) Možná pokud pojedu výletním tempem tak to je něco jiného ale v terénu na nezpeněném povrchu, prachu, bahně, to se občas stane. Dobry je při pádu nepotkat se s kolem :-) Taky zimě na snehu a ledu se padá luxusně...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Lam3r_co.

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 213

Registrován: 19. 1. 2008 15:02

Bydliště: Trnava

Příspěvek 9. 10. 2008 18:05

Ja som asi pred rokom a par mesiacmi urobil take salto :D Nevsimol som si patnik... A predtym som sa trochu dochramal ked som skusal nohand :D
Backpacking po azii ---> http://lamerko.xf.cz
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 10. 10. 2008 07:50

kamoš nedávno udělal pěkný saltíčko. sjížděli jsme po úzkym chodníku mezi poli, chodník byl dost hlubokej a vymletej. najednou zatáčka kolem keře, on nějak nevychytal zatočení, předním kolem najel na "břeh" stezky a už letěl. ani nestihl vycvaknout. dopadl na rameno a už se pomalu vracel domů. naštěstí to měl pouze naražený, ale pohled na ten let nebyl moc příjemnej.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 13. 10. 2008 10:26

lol, nikdy neříkej nikdy
v sobotu jsem hodil excelentní držku na jednom krásnym klikatym singletracku.
bike 29" sice dokáže překousnout spoustu jezdeckých chyb, nicméně i on má svoje limity. mě rozhodila vyjetá dráha na chodníku - nevešel jsem se do zatáčky, pěkně mě to vyhodilo a už jsem se válel v křoví ;-)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 13. 10. 2008 10:43

Doom píše:lol, nikdy neříkej nikdy
v sobotu jsem hodil excelentní držku na jednom krásnym klikatym singletracku.
bike 29" sice dokáže překousnout spoustu jezdeckých chyb, nicméně i on má svoje limity. mě rozhodila vyjetá dráha na chodníku - nevešel jsem se do zatáčky, pěkně mě to vyhodilo a už jsem se válel v křoví ;-)


To je co rikam :D
jak se Ti dlouho (nejen na kole) nic nestane, tak se nekde neco na tebe kumuluje :D
Lepsi padat casteji ale malo nez jendou ale poradne.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 13. 10. 2008 10:45

Monishka píše:
Doom píše:lol, nikdy neříkej nikdy
v sobotu jsem hodil excelentní držku na jednom krásnym klikatym singletracku.
bike 29" sice dokáže překousnout spoustu jezdeckých chyb, nicméně i on má svoje limity. mě rozhodila vyjetá dráha na chodníku - nevešel jsem se do zatáčky, pěkně mě to vyhodilo a už jsem se válel v křoví ;-)


To je co rikam :D
jak se Ti dlouho (nejen na kole) nic nestane, tak se nekde neco na tebe kumuluje :D
Lepsi padat casteji ale malo nez jendou ale poradne.


Koukám nedalo to dlouho na sebe čekat, a jsi v poho?
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 13. 10. 2008 11:47

ten singletrack je naštěstí dost pomalej, takže pád byl maximálně ve dvacítce a do měkkýho :-)
pak jsem ale nemohl pět minut vstát, jak jsem se chlámal
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 19. 4. 2009 17:41

Tak jsem si dnes vybrala prvni crash spd-style :)) . Predstavte si me jak vyjedu na maly tereni kopecek, podivam se dolu, zjistim ze sjezd je mozna nad moje schopnosti, tak se rozhodnu zastavit a lepe si ho prohlednout. Sundam pravou nohu kterou preferuji, ale ouha, kopecek je skloneny doleva a uz vim ze nemuzu nic delat :)) , kutalim se dolu :)) .

Dole zjistuji ze jsme vcelku, jen trochu potlucena, zelena a popada me smich. To byl zase trapny pad, takovy ktery se muze podarit jen s naslapama :)) . Ale popravde, jeste ze jezdim v helme, ted budu mit jen par modrin, ale kutalela jsem se pres hlavu, nemit ji tak to mohlo byt horsi.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 20. 4. 2009 08:13

tlamy s SPD jsou velice efektní. hlavně při vystupování :-)
proto SPD na horáku nevozím :-)

možná jsem to tu už ventiloval, jestli jo tak sorry :-)
crash to sice není. ale kdysi se mi povolily šrouby u kufru SPD (na preferované noze) a zaseklo se to. prekérka jak prase, nešlo mi vycvaknout a blížila se křižovatka. tu jsem nějak projel a pak jsem musel rozepnout botu a teprv potom jsem mohl zastavit. potom jsem asi deset minut dělal divadýlko na frekventované ulici, jak jsem se tu zaseklou botu snažil vyndat :-)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 20. 4. 2009 10:36

Nezavidenihodna situace :D Ono se to rekne, clovek prece muze vystoupit i druhou nohou ze. Jenomze mej v ni jistotu zvlaste v krizove situaci, jste hure, pokud preferovana strana nahle neni k dispozici, coz zjistis vetsinou az kdyz uz stojis a koukas na ten kamen co na nej zachvili lehnes :)).

Parkrat se mi uz drive stalo, ze se mi v klipsne zahakla tkanicka boty nebo jina cast boty a nesla vyndat, takze vim, jak je to vesele :D. SPDcka jsou lepsi, ale pady boli stejne :D.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 20. 4. 2009 14:45

ted jsem si díky Monishce vzpomněl na jeden efektní. ideální jsou příliš stažený klipsny
kdysi dávno jsem jel na pseudocyklokrosce přes okraj olomouce, projel nějakej bordel u kraje cesty a pořídil si defektík. tak jsem chtěl zastavit u kraje cesty, abych to očíhl. jenže jsem zapomněl, že mám klipsny. nulová rychlost, blbá poloha klik a už mi jednom hlavou problěhlo "tohle asi neustojím" a ležel jsem na boku, samozřejmě s obecenstvem. výsledek? pěkně rozbitý koleno plný svinstva. 4 dny na to jsem měl jet Praděd - po cestě jsem pak trpěl jak zvíře.
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 20. 4. 2009 15:04

Doom píše:ted jsem si díky Monishce vzpomněl na jeden efektní. ideální jsou příliš stažený klipsny
kdysi dávno jsem jel na pseudocyklokrosce přes okraj olomouce, projel nějakej bordel u kraje cesty a pořídil si defektík. tak jsem chtěl zastavit u kraje cesty, abych to očíhl. jenže jsem zapomněl, že mám klipsny. nulová rychlost, blbá poloha klik a už mi jednom hlavou problěhlo "tohle asi neustojím" a ležel jsem na boku, samozřejmě s obecenstvem. výsledek? pěkně rozbitý koleno plný svinstva. 4 dny na to jsem měl jet Praděd - po cestě jsem pak trpěl jak zvíře.


To znám moc dobře jednou se mi to stalo v Itálii, hrozná věc ty klipsny :smile:
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 20. 4. 2009 20:31

miroš píše:
Doom píše:ted jsem si díky Monishce vzpomněl na jeden efektní. ideální jsou příliš stažený klipsny
kdysi dávno jsem jel na pseudocyklokrosce přes okraj olomouce, projel nějakej bordel u kraje cesty a pořídil si defektík. tak jsem chtěl zastavit u kraje cesty, abych to očíhl. jenže jsem zapomněl, že mám klipsny. nulová rychlost, blbá poloha klik a už mi jednom hlavou problěhlo "tohle asi neustojím" a ležel jsem na boku, samozřejmě s obecenstvem. výsledek? pěkně rozbitý koleno plný svinstva. 4 dny na to jsem měl jet Praděd - po cestě jsem pak trpěl jak zvíře.


To znám moc dobře jednou se mi to stalo v Itálii, hrozná věc ty klipsny :smile:
Tak kdyz uz jsme u toho, pred nekolika lety jsem na tatove kole (tedy s klipsnami) vezla zrni pro papoucha u nas po sidlisiti v drzaku na lahev. Pri sjezdu z jednoho obrubniku to zrni se to zrni nejak neudrzelo a vypadlo a ja jsem po nem reflexivne sahla, mam pocit, ze jsem ho dokonce i chytila. Jenze, reflexivne jsem take zastavila abych to zrni pripadne nerozjela. Nojo, jenze klipsny :D. Takze jsem se tam na parkovisti na miste prevalila na zada, kolo porad upevnene na nohach nade mnou :D a vicemene jsem byla porad v jezdeckem postoji, jen trochu naopak. Nejaky mlady pan zrovna nakladal rodinku do auta opodal, trochu prekvapene se na me dival :D
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Balajko

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 98

Registrován: 27. 10. 2009 19:46

Bydliště: Trenčín

Příspěvek 30. 10. 2009 11:33

padol som iba parkrat aj to som bol maly....nastastie :-)
Pijeme čaj, aby sme zabudli na rámus tohto sveta.
Tchien I-cheng

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz