Kolko je tu Cajomilov slovakov??

<<

aaaa

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 70

Registrován: 19. 1. 2013 16:05

Bydliště: Prešov

Příspěvek 24. 3. 2013 23:06

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

v ephese, v abarate som nebol, ale co som cital a videl na neta, tak to podla mna nie je cajovna...
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 25. 3. 2013 11:01

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

abarat odporucam v skupine, pekne sme sa z manzelkou zahrali par hier, len skoda, ze tie caje maju slabe ale ephesus na mna posobi strasnym prestrasnym stylom, uz len ten cajovy listok je hrozny a tie eventy vacsinou skoda slov na koment a z fotiek co som videl maju skladovanie ala obchod s cajom v obchodaku, abarat na mna pri internetovom sliedeni posobil, ze by sa tam dalo dobre posediet a bola to pravda (im v podstate staci zmenit dodavatela cajov a trosku viacej nastudovat jednotlive caje a bude to ok)
kazdopadne v presove ak caj tak stale len doma :-)
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

aaaa

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 70

Registrován: 19. 1. 2013 16:05

Bydliště: Prešov

Příspěvek 25. 3. 2013 19:34

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

Mam 19 a som student :D kupil som si moj prvy zhong, 3 misky a zlievatko, tak som tu objednavku z teatrade chcel pred rodicmi utajit, dokonca som si zrobil aj kluc od schranky a ten postar prisiel poobede ked su vsetci doma :D :D :D takze som to neutajil :D mama reagovala dobre, ale na ociach som jej cital, ze si o mne mysli ze som blazon, oco reagoval ze XY eur??? ty si normalny kupovat take .... :D no domyslite si, tak dufam ze si zvyknu na moje cajovanie casom, co si o vasom cajovani myslia ostatny??? (vacsinou pouzivatelia pohodlnejsieho cajovania - "sackove caje")
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 25. 3. 2013 19:59

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

Zajímavá otázka, možná by vydala za samostatný topic, pokud ještě žádný takový neexistuje.
<<

aaaa

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 70

Registrován: 19. 1. 2013 16:05

Bydliště: Prešov

Příspěvek 25. 3. 2013 20:54

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

jj topic - ako berie cajomilov verejnost? alebo nazory "laikov" na cajovanie? alebo co si myslia ostatny o nasej zalube? ... ked mozes tak zrob taky topic, lebo ja som tu novy a este neviem ci moze nieadmin uzivatel zalozit topic alebo ako sa zaklada?
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 27. 5. 2013 07:50

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

A zeby sa to na Vychodnom slovensku zacalo lepsit? teda v Presove :-)
http://filesmelt.com/dl/24.5_.2013_PV_PDF_.pdf (uploadnuty presovsky vecernik clanok na strane 12)
a zaroven otazka na presovcanov kde je ta cajovna? podla mna sa nejedna ani o ephesus ani abarat, pretoze v ephesuse nato podla mna nemaju vedomosti a v abarate caje, takze v PO musi byt este niekde dalsia cajovna ;-)
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 28. 5. 2013 21:33

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

Vyborny clanok, aj mna by zaujimalo, ze kde je ta cajovna, som rad ze coraz viac ludi sa zaujima o cajovu kulturu :) Skusal som dat jeho meno do google ale nic mi nenaslo :( Chcelo by to viac reklamy, mozno aj nejake bilbordy :D Ale ked ten obchod alebo cajovnu v presove najdeme, myslim si ze bude ovela lepsia ako Abarat alebo Ephesus. Viete vsimol som si jednu vec, existuju 2 typy cajovni a cajovych obchodov... 1. typ je na cisto europsky sposob ako firma Sanny tea, ktory luhuju vo vajicku v hrnceku alebo z anglickych porcelanovych setov a vedia o caji asi tolko ako spotrebitelia sackovych cajov :( a ten 2.typ to je nasa cajomilska klasika: cina, zhongy, konvicky atd. Mimo temy: keby na trh so sackovymi cajmi teekane neuviedlo puerh caj, tak by dodnes spotrebitelia sackovych cajov nevedeli ze co je to puerh. Dufajme ze sa to casom na Slovensku zlepsi a mi budeme moct slobodne prejst s kalabasou po meste, bez toho aby sa na nas niekto divne pozeral :)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 28. 5. 2013 21:36

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

jupíííííííííííííííí :))))))) nasiel som to http://bozskyorac.sk/
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 29. 5. 2013 08:08

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

vyborne ked dojdem domov do PO necham ta vyznamenat pred nastupenou rotou za odvahu prejavenu v poli :-)

skoda, ze tie sranky teraz prerabaju :-(
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 29. 5. 2013 12:36

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

:D inac na tej stranke dole vpravo maju aj FB. Na facebooku je toho ovela viac :)
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 30. 5. 2013 07:52

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

uvidime ked dorobia stranky na tom FB je skoda, ze su tam len riady (btw nieje to trosku vela 16e za gaiwan 400kc? )
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 30. 5. 2013 09:27

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

Add Gaiwan (Zhong):
Cena v ČR začíná na cca 150,- Kč a jak známo směrem nahoru je neomezená. Hodně záleží o jaký kousek se jedná. Takže 400,- Kč (16,- e), může být docela v pořádku. Je to spíše střední až dolní cenová hladina. :-)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 27. 6. 2013 23:38

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

Jamo píše:abarat odporucam v skupine, pekne sme sa z manzelkou zahrali par hier, len skoda, ze tie caje maju slabe ale ephesus na mna posobi strasnym prestrasnym stylom, uz len ten cajovy listok je hrozny a tie eventy vacsinou skoda slov na koment a z fotiek co som videl maju skladovanie ala obchod s cajom v obchodaku, abarat na mna pri internetovom sliedeni posobil, ze by sa tam dalo dobre posediet a bola to pravda (im v podstate staci zmenit dodavatela cajov a trosku viacej nastudovat jednotlive caje a bude to ok)
kazdopadne v presove ak caj tak stale len doma :-)

Mne v Ephese velmi vadi to, ze tam maju velku tmu. Osobne mam radsej ked mam cerstvy vzduch a denne svetlo pri cajovani, ale oni tu celu cajovnu maju ako keby v jaskyni s velmi malym osvetlenim. Skor by tam pasovalo nejaky bar urobit ako cajovnu. Tú mohli urobit niekde na poschodi s terasou :)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 30. 10. 2013 21:19

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

Neviete niekto, zrusili cajovnu EPHESUS? Lebo dnes asi okolo 16:00 som tam bol, ze si po dlhej dobe dam caj v cajovni a zamknute, vsetky plagaty odlepene, ziadna otvaracia doba a ani napis ephesus :( Len na naprotivnej strane bol taky mensi plagat, ale tiez bez ulice... Inac ABARAT je tam na Skultetyho???
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 31. 10. 2013 11:27

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

ano ale priznam sa musel som pouzit google maps v PO ulice vobec nepoznam podla nazvu :-D


e: Farky, ze vraj na hlavnej je nova cajovna, citujem moju mamu s navygaciou takze sa priprav, ze sa stratis :-)
je to na hlavnej ulici hned jak je pivaren tvoja a smerom k divadlu oproti kenvelu

ale, co som pozeral, tak mohol by to byt dobry podnik, odskusaj a poreferuj ak budes mat cestu okolo :-) , ja sa skor nez na vianoce do PO nedostanem s malym deckom sa tazko vysedava 4 hodky nad cajom :-)
mas to rovno ako cersvte info viem o tom tak 5 minut :D
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 31. 10. 2013 18:44

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

ok, ked niekedy budem mat cestu tak sa pojdem pozriet :) Myslim, ze viem asi kde PIVAREN - KENVELO - DIVADLO :D skusim niekde v tomto bermudskom trojuholniku hladat :D
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 1. 11. 2013 09:17

Re: Kolko je tu Cajomilov slovakov??

nj lenze smerom k divadlu je na obe strany (stare a nove) takze mas vlasne stvorec :-)
ja som vravel, ze to bude tazke :-D
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
Předchozí

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz