Reakce okolí na Váš koníček

<<

kacuro

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 78

Registrován: 25. 7. 2014 16:09

Příspěvek 28. 7. 2014 13:12

Re: Reakce okolí na Váš koníček

Zajímavé téma i příspěvky :smile: Měl jsem to štěstí, že u nás na malém městě už chvíli fungovala parta, která se vymanila z alkoholového opojení a začala čajovat. Krátce na to jsem se k nim přidal a tak jsme byli úžasná parta čtyř lidí, kteří jsme se téměř denně scházeli a čajovali. Na ta léta vzpomínám moc rád. Teď už se ty lidi bohužel většinou rozprchli do světa, takže čajuji sám nebo s přítelkou, občas přijde nějaký známý nebo soused, ale to nejsou většinou čajomilci, ačkoliv připravený čaj rádi ochutnají.

Mí rodiče jsou nevzdělaní materialisti, kteří nikdy nepochopili cokoliv, čemu jsem se v životě věnoval a nerozumím si s nimi doteď. Tam je to pasé, pro rodiče existuje jen jediný "čaj" a to ten pytlíkový. Naštěstí jsem však od rodičů odešel velmi záhy po završení osmnáctin a vydal se svou vlastní cestou. V práci to pár lidí chápe, že existuje také něco jiného než pytlíkáče, ale že by si čaj udělali, to pochybuji. Většina ostatních lidí, kteří se kolem mě pohybují, si ovšem myslí, že jsem asi nějaký magor, protože se naprosto vymykám jejich stereotypům :smile: Ale je pravda, že já zase moc nechápu je, takže je to fifty-fifty :))
Když poklička padá,
šálek se nebrání,
nemá strach ze smrti.
<<

Davčcha

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 491

Registrován: 30. 12. 2013 22:03

Příspěvek 23. 8. 2014 09:48

Re: Reakce okolí na Váš koníček

Žena mi furt upíjí :))bl A občas zvedne významně obočí, když dorazí balík z číny a ona musí zaplatit DPH. Ale chápe, že je to ehm ... investice. Ano, investice!
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 23. 8. 2014 10:18

Re: Reakce okolí na Váš koníček

Ano, investice, to je přeci jasné! :-D No, popravdě, to bych musel vydržet ten koláč nerozbalit, což se ještě nestalo. Jediný koláč co jsem zatím nerozbalil je ten 2001 Purple Da Yi 7542 :-D
<<

pája

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 98

Registrován: 20. 4. 2019 14:55

Bydliště: kraj razovity :-)

Příspěvek 7. 6. 2019 12:17

Re: Reakce okolí na Váš koníček

Jak psal výše "kacuro" zajímavé téma.
Reakce okolí by rozdělil na dva druhy.
První je od otce a dcery. Otec mě k čajování tak nějak nechtě přivedl. Sám začal jen kvůli zdraví - detox. A dcera (už u nás nebydlí) ta si občas něco taky začala kupovat. Sypaný, ale levný. Takže když jsem začal také čajovat bylo vše v pohodě. Pohoda skončila, když jsem (na základě poznatků z tohoto fóra) začal pořizovat váhy, filtrační konvici atd. To už jsem takový nějaký - zatím jiný.
No a druhá reakce je zbytek okolí : sypaný čaj ? proč ?... čaj vážit ?......... filtrovat vodu ?.......atd. Takže tady je to ještě "lepší". Jsem jiný a tím pádem trochu divný :D Ale nikdo mi to naštěstí nevymlouvá. Ještě aby. Počkejte až si začnu pořizovat nádobíčko a 25g čaje za tři kila :)) To teprv bude :smile:

Jo a takové čajování venku v přírodě - to raději ani nezkouším, protože by mne nějaká dobrá duše byla schopna dopravit do takového ústavu, které po republice jsou a nejznámější jsou Bohnice :smile: :smile:
<<

jraus

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 60

Registrován: 30. 10. 2010 19:08

Bydliště: Ivančice

Příspěvek 24. 3. 2020 20:44

Re: Reakce okolí na Váš koníček

Reakce okolí? Jen ty nejlepší.
"Co to tam máš za zelenou brču?"
"O víkendu jsme sušili otavu, chceš donést?"
"Kdo ví, co tam louhuje, že je furt vysmátej."
Předchozí

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz