Otužování

Otužujete

Nie
6
60%
Ano
2
20%
Snažím se
1
10%
Jsem ledoborec
1
10%
 
Celkem hlasů : 10
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 4. 11. 2013 20:36

Otužování

Pri zdravom zivotnom style sa otuzovanie stava samozrejmostou. Tak sa vas pytam otuzujete? alebo sa snazite? ci dokonca chodite pravidelne plavat na jazera v zime (ledoborci)? Ja kazde rano si davam par minut studenu sprchu, snazim sa pravidelne chodit a behat naboso (vonku) v lete aj v zime, casto nenosim sal, ciapku a ani rukavice, chodim plavat na plavaren, v noci sa prikryvam lahkou dekou a spim pri otvorenom vetraku, pijem studene napoje, teplu vodu skoro vobec nepouzivam,... iba ak na caj :D a vy?
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 5. 11. 2013 09:57

Re: Otužování

ked som nastupil v maji do novej prace, prerabali okna len pripominam, ze tento rok jar nebola ;-), cez leto spravili okna a pustili sa do kurenia, takze sa zacalo kurit dost neskoro cca koniec oktobra, v kancli len sedim pohyb pri praci ziadny a kachlicky na podlahe, ja sa neotuzujem mna otuzuju :-)
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz