Literární čajovna Skleněná louka - Brno Kounicova

<<

Pavel>X<

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 19

Registrován: 12. 1. 2010 19:36

Příspěvek 25. 3. 2010 11:24

Literární čajovna Skleněná louka - Brno Kounicova

Čajovna interiérem velice podobná Boskovické literární čajovně (asi před pěti lety fungvaly spolu) avšak největší rozdíl je znát na čajích těch je tu na moje poměry docela hodně. Dodavatelé jsou mimojiné i od LongFeng, TeaTao, Spolek milců čaje... Ceny adekvátní, možná mírně levnější. Mají zvlastní zrárnu Pu-Erů. Obsluha znalá a úslužná není problém koupit si vzorek nějakého dražšího kaláčku (ne všude je to možné) dávají čaje také do těch super vzduchotěsných sáčků - za 5 korun:-). Čajovna je v moc pěkným pavlačovým domě když je teplo mužete jit i ven na pavlač. V literární čajovně nemůže chybět výběr různé literatury a autorská čtení a podobné akce. Skladování čajů mě připadlo vzorové - v tmavých prachovnicích nebo plastových vzduchotěsných dózách. Připadlo mě že dobrá čajovna má takovej moc přepiplanej interiér. Zde mě to pčipadlo čistší a světlejší.
Doporučuju navštívit nejenom tyto ( http://www.cajovna-sklenenka.com/ ) webovky.

Mimochodem o patro výš je taková svérázná ,,hospoda" pokud se to tak dá říct ale nevím jak to nazvat jinak. Je v krovech toho domu jsou tam vystavy obrazů mají tam dobrý alko i nealko pití a super balkonek. Akorát škoda že tam už netočijou Černou horu :cool:
Život je báječná hra chutí.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 25. 3. 2010 11:33

paráda, moc děkuju za tip. příští týden jedu do Brna na zkoušku a později mám schůzku kousek od té čajovny. tak tam rovnou zaskočím na nějakej čaj.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 1. 4. 2010 07:30

čajovna je moc pěkná. ceny neřeším, čaj měli výborný, obsluha sympatická, prostředí příjemné. strávil jsem tam krásný dvě hodiny.
<<

jraus

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 60

Registrován: 30. 10. 2010 19:08

Bydliště: Ivančice

Příspěvek 17. 2. 2011 11:25

Re: Literární čajovna Skleněná louka - Brno Kounicova

Byl tam někdo v pátek a sobotu? Nechtěl by trochu poreferovat? Prosím.

Zpět na Zkušenosti s čajovnami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz