www.teatrade.sk - Čajový dom

<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 9. 1. 2014 01:04

www.teatrade.sk - Čajový dom

https://www.cajovydom.sk/
Máte niekto skúsenosti s týmto obchodom?
Ja od nich objednávam a som celkom spokojný :) Špecializujú sa na Zelené čaje (hlavne Japonské od Marukyu Koyamaena) a čaje z DJ a Nepálu. Predávajú aj čajové nádobí a autorskú keramiku od Petra Nováka a ďalších. Organizujú čajovú školu, ochutnávky, majú vlastnú čajovňu, každý rok chodia za novými čajmi do Číny, Nepálu...
Naposledy upravil FarKy dne 5. 4. 2016 17:07, celkově upraveno 1
<<

Čajový Kameň

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 194

Registrován: 27. 10. 2012 19:40

Příspěvek 9. 1. 2014 07:17

Re: www.teatrade.sk - Čajový dom

Ja u nich tiež často nakupujem, zameraný sú na Zelené čaje čínske ale najmä japonské, z náradia majú momentálne dosť i keď nie úplne najlacnejšie ale dá sa tam zohnať všeličo. Pu-erh nie je ich silná stránka, zaujímavé kúsky občas pod pultom. V zásade som spokojný akurát ma vytáča, že o tom čaji fakt veľa neudávajú, žiaľ občas ani rok zberu...
To čo im, ale uprieť nemôžeme a je to vhodné obdivu je ich snaha a energia čo dávajú do rozmachu čajovej kultúry (v Bratislave určite)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 4. 8. 2014 18:13

Re: www.teatrade.sk - Čajový dom

No jo, o niektorych cajoch maju fakt malo informacii a pri niektorych nemaju ani rok :( Par krat som zariskoval a objednal som si od nich caj "naslepo", myslim tak, ze na stranke nebola fotka caju alebo tam bolo napisane: popis pripravujeme... a musim povedat, ze som neolutoval. Ten caj bol skvely!!! Takze co sa tyka caju, tak ten sa nebojim objednavat. Az na to, ze niekedy, ked im dochadzaju zasoby a po objednani caju zmenia status na - nie je na sklade, tak pride dost polamany, co si vysvetlujem tym, ze to bol zrejme zbytok, ale to je ojedinele :)

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz