Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 25. 1. 2014 00:54

Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

http://www.e-tea.eu
Mate niekto skusenosti z touto cajovnou? Hlavne s jej E-shopom? http://www.e-tea.eu/e-shop_cajovna/
Pretoze uz dlhsie rozmyslam kupit od nich par gaiwanov. Maju celkom pekne nadobi, aj exkluzivne veci :)
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 27. 1. 2014 09:21

Re: Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

mam skusenosti z ich cajovnou v ruzomberku (neviem, ci oficialna pobocka alebo, len uzka spolupraca, rozhodne sa k nim dost hlasili)
prave ich konvicky su ten najvacsi sh*t, co som drzal v rukach, tesni to asi ako porcelan z tesca, viacej caju rozlejes, nez spravis, ich yixing je totiz dovoz hliny z ciny a robia to v SR, cert vie jak a cert vie vobec si maju nato poriadnu hlinu, ak budes chciet nieco pekne na policku ako pracholap odporucam ale nie na pouzivanie
gaiwan som ale v rukach nedrzal
caje mi prisli ok
prezentacia cajovych znalosti tychto ludi mi pride slaba, obsluha v ruzomberku vedela pu erh rozoznat len podla tvaru (nukat niekomu tuo cha a vediet o tom, ze je to miska/hnizdo) a pani majitelka, co ma videa na youtube pletie piate cez deviate marketingove polopravdy, bludy az legendy

na tvojom mieste by som radsej siel k oracovi a vyskusal a vybral si gaiwan tam
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

theanaut

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 179

Registrován: 7. 12. 2010 14:13

Příspěvek 28. 1. 2014 15:07

Re: Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

Tak gaiwany su v poriadku.Tiez mam od nich dva porcelanove ake najdes v ponuke aj u inych predajcov s cajom a keramikou. Avsak ich yixing konvicky urcite nekupuj prave z toho dovodu co pisal Jamo.Mal som moznost ich drzat v rukach a su naozaj zle.Ak si budes chciet kupit yixing skus sa ist pozriet napr.do cajoveho domu v ba.Inak caje maju dobre obcas ked som v Nitre si nejake kupim.
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 28. 1. 2014 20:02

Re: Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

Dakujem vam za recenzie :) viem, ze od nich nemam kupovat yixing. Dokazom je ta cena. Chciet 10 - 30 eur za konvicku je velmi malo. Ked si budem kupovat svoju prvu yixing konvicku, tak bud od pu-erh.sk alebo od cajoveho domu. Nedavno im dosli kvalitne konvicky :) A Jamo, pozeral som ten youtube :D naozaj tam hovori bludy :D AK by to bola zacinajuca cajovna, tak by som im to prepacil, ale na ich stranke pise, ze funguju od 1997, tak za tych 17 rokov skusenosti povedat take veci na youtube... ale vyskusam od nich caje :)
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 29. 1. 2014 09:04

Re: Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

nj clovek este s titulom s prirodnych vied a nakeca take bludy, ktore sa priamo tykaju jeho odboru, des des des, si vezmi, ze ty sa caju venujes intenzivnejsie 9 mesiacov a mas lepsie vedomosti ako ta pani :-)
ale nechame to tak toto nema byt topic o medialnom vykvete slovenskej cajovej kultury ;-)

caje skus tie boli fajn
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

theanaut

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 179

Registrován: 7. 12. 2010 14:13

Příspěvek 30. 1. 2014 22:38

Re: Čajovňa dobrých ľudí - Nitra

Co sa tyka posedenia v nr cajovni teda cajovaniu ( kung fu cha,japonske.matcha...) nemozem nic zle napisat,urcite lepsie ako v mnoho inych cajovni ale netvrdim ze naj. Aj ked odbite zo salky nepotesi. Z tych ludi co tam pracuju|brigaduju niektori vedia viac ini menej. Tie videa som videl davnejsie a je to jasny dokaz ze majitelia to beru akosi viac marketingovo ale mozno to je iba moj subjektivny pocit

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz