www.nedovolená reklama.cz

<<

nemis

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 2

Registrován: 10. 2. 2015 09:53

Příspěvek 10. 2. 2015 12:15

www.nedovolená reklama.cz

Zdravím všechny, dnes jsem objevil tento e-shop a velice se mi líbí jejich zájem rozšiřovat nabídku málo dostupných čajů, co jsem si psal z majitelem mají rozjednane celkem dobré čaje tak uvidíme jak to dopadne. Hlavně se mi líbí cena a proaktivni přístup když potrebuji s něčím poradit. Za mě mohu určitě doporučit tento obchudek :-)

Je tu zvykem dodržovat pravidla... mimo jiné se reklamní post schvaluje po PM.
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 10. 2. 2015 16:29

f

Je to pěkný :D nějak sem se doklikal k čajovým novinám, http://cajovenoviny.cz/druhy-caju/pu-erh-caj/ zaujalo mne toto "Čaj Pu-erh bývá připravován z velkých zelených listů, které jsou tradičně rolovány do tvaru velkého koláče, dlouze se fermentují až získají svoji charakteristikou červenohnědou barvu." , kdyby to bylo napsáno před 25ti lety jako počáteční informace o čaji puerh, tak bychom snad všichni uznale četli každé slovo, ale v roce 2015 je to teda masakr...

Pokud Vás opravdu tento eshop zaujal právě zajímavými čaji (babiččina zahráda, čaj aktivní žena a aktivní muž a Děti ráje jsou pecka) nebo informacemi o nich, jsem ztracen. Troufám si ale napsat spekulaci, že druhý přísvěpvek zde na webu a hned chválihodná reklama na eshop, přezdívka nemis, tedy něco jako Němis ? a jméno na webu Martin Němeček jeden a týž jsou ? Nebyl by jste první, co obchází pravidla , ale slušnější je kontaktovat majitele webu než toto.

Jestli jsem moc neslušný, tak mě prosím Dzine smaž, ale nějak jsem to nevydržel :-RD
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 10. 2. 2015 17:05

Re: f

Inu, dneska je tu veselo! :-)
Viz. poslední příspěvek Davčcha zde: viewtopic.php?f=30&t=1104
A že se to tak krásně potkalo.
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 10. 2. 2015 17:28

Re: www.Cf

Ja delim cajove obchody do 2 skupin:

1. - To su nam zname obchody pre cajomilov - yunnansourcing, longfeng, dragonteahouse, ...
2. - Obchody s cajom, kde caj beru skor ako zdravu vyzivu - oxalis, sanny tea, tee.sk, ...

Tento obchod jasne patri do druhej kategorii, takze je skor vhodny pre necajomilov, ktory nechcu dat za sypany caj vela penazi a chcu ho pit len zdravotne a nie na pozitok.

Ospravedlnujem sa za reklamu

2 chawangpu: :A)
<<

Davčcha

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 491

Registrován: 30. 12. 2013 22:03

Příspěvek 10. 2. 2015 17:46

Re: www.f

Tak za mě ten obchůdek nedoporučuju. :mrgreen:
<<

tomdo

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 7. 2009 11:41

Příspěvek 11. 2. 2015 10:18

Re: www.nedovolená reklama.cz

Zkuste srovnat jejich nabídku s nabídkou Oxalisu. Ani fotky se jim nechtělo dělat vlastní. Jen přeprodávají.
Nápoj jako nejsladší rosa z nebes.

碁 go

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz