www.dobrycaj.cz

<<

vasaxx

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 40

Registrován: 16. 5. 2008 18:27

Příspěvek 19. 5. 2008 13:54

www.dobrycaj.cz

Docela zajímavý obchod Dobrý čaj.
Objednával jsem v něm již asi 3x a vždy rychlé bez problémů. Web je přehledný s dostatečnými informacemi o jednotlivých čajích. Při platbě převodem je poštovné zdarma. Je zde i systém hodnocení od uživatelů. Za hodnocení (pouze čajů z objednávky) jsou přiděleny body, které se dají použít na slevu.
Od otevření obchodu se ceny žádaných čajů docela zvedly, ale myslím, že obchod stojí za prohlédnutí.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 20. 5. 2008 09:47

Tak ten neznám, maji tam hodně takové ty komerční ovoněné a ochucené čaje, cenove přestřelené PuEry s chudým popisem ale sem tam kvalitní kousky.... Cenově je to poměrně drahé.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

vasaxx

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 40

Registrován: 16. 5. 2008 18:27

Příspěvek 3. 9. 2008 07:02

Tak jsem opět zabrousil na tenhle obchod pro muj oblíbený čaj, co jinde bohužel nemají (Luk On) a čekalo mě dost něepříjemné překvapení - docela natažené ceny jsou teď ještě vyšší a navíc jaou uvedené v eurech - což je pro mě zatim dost nepochopitelné... :--)
<<

vasaxx

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 40

Registrován: 16. 5. 2008 18:27

Příspěvek 16. 9. 2008 13:08

vasaxx píše:Tak jsem opět zabrousil na tenhle obchod pro muj oblíbený čaj, co jinde bohužel nemají (Luk On) a čekalo mě dost něepříjemné překvapení - docela natažené ceny jsou teď ještě vyšší a navíc jaou uvedené v eurech - což je pro mě zatim dost nepochopitelné... :--)


Tak jsem trubka :-? , cena se dá přepnout a zobrazit v kč , ceny jsou přibližně co byly...
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 8. 10. 2008 21:59

Tak jsem objednal také z tohoto obchodu a hlavne Liu An neboli Luk On :-) jsem zvedav kdy to dorazí :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 12. 10. 2008 00:44

Tak jsem obdržel zásilku, vše v pořádku, čaje dobré. :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

andrias

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 29

Registrován: 26. 3. 2008 13:51

Bydliště: Revúca

Příspěvek 13. 10. 2008 10:53

skoda, ze postovne zadarmo sa nevztahuje aj na SR. velmi zaujimavy e-shop a urcite aj kvalitne caje. pacia sa mi aj "doplnkove info" na ich webe
Andy
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10388

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 13. 10. 2008 11:02

andrias píše:skoda, ze postovne zadarmo sa nevztahuje aj na SR. velmi zaujimavy e-shop a urcite aj kvalitne caje. pacia sa mi aj "doplnkove info" na ich webe


Já to zaškrtl jako EMS a objednával jsem ve CT večer a v pátek ráno jsem měl čajíky. Akorát něco nemaji přeložené a je to v AN ikdyž se zvoli CZ. Nedostatečný popis u Puerů a vysoké ceny u nich :( Jinak Liu An, mají dobrý :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

r4d3k

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 1

Registrován: 3. 11. 2008 09:49

Příspěvek 3. 11. 2008 09:50

Moje zkušenost,
provedl jsem objednávku, zaplatil paypalem. Následně se mi ozvali z dobrycaj.cz, že jeden z čajů, který mám objednávce byl těsně před mou objednávkou vyprodán a nabídli mi koupi jiného s 10-ti % slevou. Tohoto jsem využil, ale vzhledem k tomu, že tento "náhradní" čaj byl dražší a čaje už byly zaplacené došlo k nědoplatku asi 22 kč, kdy bylo domluveno, že tento bude uhrazen společně s dalšími objednávkami.
Včera jsem prováděl objednávku a nějak nešla zaplatit. Po vzájemné mailové komunikaci bylo zjištěno, že je to tím, že mám stav účtu v mínusu. Problém byl odstraněn a jako kompenzace za strávený čas byl dluh anulován.
Dobrý přístup k zákazníkovi!!!!
<<

Pat-Pej

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 175

Registrován: 25. 11. 2009 20:01

Příspěvek 18. 10. 2010 19:00

Tak z tohoto eshopu jsem si zrovna koupil vzorkovnici ovoněných čajů, jako dárek pro širší okruh rodiny...je tam 6 dóz, tak hned mám drobný dárek.
Šálek čaje je jako váš život. Záleží na tom jakou péči mu budete věnovat.
<<

jraus

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 60

Registrován: 30. 10. 2010 19:08

Bydliště: Ivančice

Příspěvek 4. 2. 2011 14:02

Re: www.dobrycaj.cz

Nakupoval jsem 2x a byl jsem spokojen, nekupoval jsem nic drahého, spíš obyčejné zelené čaje na denní pití. Jen mi vadí, že u čajů neuvádí ani rok sklizně, což může vyvolávat různá podezření. Jo a standardní balení po 100 g je dost velké.

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz