www.cinsky-caj.cz

<<

Parfeman

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 43

Registrován: 21. 1. 2011 13:35

Příspěvek 25. 1. 2011 17:31

www.cinsky-caj.cz

Ahojte, dnes mi přisly objednané čaje. Rád bych znal vaše zkušenosti a rady začátečníkovi v jaké formě a balení je dobré čaje kupovat.
Objednal jsem si čaje z tohoto obchodu a popíšu co jsem dostal a chtěl bych abyste se vyjádřili jestli je to tak v pohodě, zda je to běžný způsob balení apod.
Dostal jsem, kromě mini bambusu a ještě jednoho pu-erhu, fššchny ostatní čaje zabalené (sypané) ve stříbrných sáčcích se ZIP uzávěrem (čili vzduchotěsné. Překvapilo mě, že všechny čaje byli označeny jediným štítkem na ktrém byl ručně napsaný název čaje a nic víc, ani rok sběru (ani na webu to nemají). Kdyby alesoň ty názvy měli vytištěné, ale ručně? Je to takové zvláštní. Jinak podle čichu nepoznám jestli je čaj starý či nikoli, ale jelikož čaj v takovéto podobě zpracování cítím poprvé tak mi všechny voní. Jen to označnačení je dosti jednoduché. Co vy na to? Díky. Peťa
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 25. 1. 2011 22:30

Re: www.cinsky-caj.cz

Balení je v pohodě, mnoho čajů takto skladuji (ve výsledků to je nejpohodlnější a často i nejlepší řešení). Popis - je to různé, osobně nepotřebuji žádné speciální popisy a vyhovuji mi i jen název fixou na obalu. Rok může být vynechán, pokud vím předem, ze kdy je (dopíšu si sám, pro pořádek).

Čerstvost už jsme řešili, u zelených poznáš podle svěžesti a naopak hořkosti (ale nepřelouhovat a nezalévat horkou vodou, jinak bude takový každý zelený!).
<<

Parfeman

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 43

Registrován: 21. 1. 2011 13:35

Příspěvek 25. 1. 2011 22:38

Re: www.cinsky-caj.cz

Tak to jsi mě celkem uklidnil, máš pravdu, že balení v těchto neprůhledných a uzavřených sáčcích je praktické a skladné. Mrzelo by mě kdybych koupil zrovinka moje první čaje ve špatném obchodě za takový peníze... takže v poho :)

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz