ChaWangShop

<<

cajovnicka.ic.cz

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 118

Registrován: 23. 1. 2011 17:14

Bydliště: Vysočina

Příspěvek 17. 2. 2011 11:29

ChaWangShop

Nový e-shop
Provozovatel:
Honza Brož, Kunming, Yunnan, Čína

Popis:
Náš eshop je zamřený na čaje yunnanské, zejména puerh, ale také na tmavé, tedy heicha či archivní Tieguanyin. Další druhy čajů budou doplňovány dle sezóny. Taktéž je v nabídce trochu čajového příslušenství. Pro české zákazníky je zatim dostupná po domluvě i platba na český účet, obecně využíváme metodu paypal.

http://web.chawangshop.com/

Rozhovor s Honzou zde: http://cajovnicka.ic.cz/interview.html
Každý týden nová nezávislá degustace.
http://www.cajovnicka.4fan.cz
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 17. 2. 2011 13:33

Re: ChaWangShop

Velice zajímavý obchod :) Je potěšující, že se do toho takto odvážně pustil, určitě si odtud něco časem objednám, hei cha mám rád (ikdyž některé fotografie čajů nejsou zrovna ukázkou krásy)


Třeba nevím, co si mám myslet o takovémto čaji, docela mě to vzhledově odrazuje

http://82.100.62.12/chawang/hei-cha/200 ... 1000g.html
http://82.100.62.12/chawang/media/catal ... /5_1_7.jpg
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 18. 2. 2011 09:45

Re: ChaWangShop

No to je zlata uslachtila pliesen. Ja by som to vklude vyskusal, ved ked zozerem tolko kil plesniveho syra rocne :-D a navyse, dake latky v caji zabranuju pliesnam tvorit toxiny v takej miere aby bola nebezpecna, ale pochybujem ze ide o daku toxicku pliesen, to by si si neodfotil na e-shop ze ano?
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 18. 2. 2011 14:20

Re: ChaWangShop

Myslel jsem to trošku jinak - klidně bych ho zkusil (alespoň to je hodně exkluzivní), ale nemám odvahu si to rovnou objednat v takovémto množství (ani těch 100g). Mám i další, kde bych si rozhodně nebyl jistý:
http://82.100.62.12/chawang/hei-cha/199 ... -500g.html (podle vzhledu bych skoro řekl, že to je čaj s hlínou)

Tohle je taky chuťovka :) (přečíst popis) Trochu tam vidím analogii s kávou Kopi Lowak
http://82.100.62.12/chawang/hei-cha/200 ... a-25g.html
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 18. 2. 2011 16:11

Re: ChaWangShop

Mne osobne by zajímalo jestli obchod zasíla na požádání také vzorky, klidne vice vzorků, pochopitelne bych zaplatil....

Shi Liang jsem pil.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

cajovnicka.ic.cz

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 118

Registrován: 23. 1. 2011 17:14

Bydliště: Vysočina

Příspěvek 18. 2. 2011 19:19

Re: ChaWangShop

IkE Blaster and Dzin: stačí napsat pár řádků a zeptat se, Honza zatím vždy odpověděl na můj sebepitomější dotaz rychle a mile :-) Na webu je pár vzorků k objednání, ale myslím si, že po domluvě nebude problém u drtivé většiny vzít vzorky.

Jinak k té plísni, je to ušlechtilá plíseň, z českých prodejců jsem na popis této plísně u Hei Cha narazil zde: http://www.obchodcajem.net/416-1998-Liu-Bao
Každý týden nová nezávislá degustace.
http://www.cajovnicka.4fan.cz
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 18. 2. 2011 19:27

Re: ChaWangShop

Pan Brož o nasem foru ví, takže si myslim že ve svém zájmu i odpoví. :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 18. 2. 2011 21:05

Re: ChaWangShop

Je mi to jasný, že dotaz přes mail nebude problém :-) Ale nechystám se právě teď něco objednávat, takže to zatím neřeším.

Pokud by to někoho zajímalo, tak obchod slavnecaje.cz od p. Brože odebírá, právě teď jsou na cestě nějaké puerhy a na přelomu března/dubna by měla probíhat další objednávka.
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 22. 2. 2011 00:42

Re: ChaWangShop

V soucasne chvili je sice server ChaWangShopu nedostupny, ale mam od p. Broze e-mailovou zpravu, ze o tom vi a je z toho nestastny. Tedy doufam, ze ve vlastnim zajmu brzy uvede vec do poradku.
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 5. 3. 2011 21:50

Re: ChaWangShop

peer píše:V soucasne chvili je sice server ChaWangShopu nedostupny, ale mam od p. Broze e-mailovou zpravu, ze o tom vi a je z toho nestastny. Tedy doufam, ze ve vlastnim zajmu brzy uvede vec do poradku.


Dobrý den, vskutku nám padl servr , ale nyní už je pár dnů vše ok a doufám trvale bude...
Honza Brož
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 5. 3. 2011 22:03

Re: ChaWangShop

IkE Blaster píše:Velice zajímavý obchod :) Je potěšující, že se do toho takto odvážně pustil, určitě si odtud něco časem objednám, hei cha mám rád (ikdyž některé fotografie čajů nejsou zrovna ukázkou krásy)


Třeba nevím, co si mám myslet o takovémto čaji, docela mě to vzhledově odrazuje

http://82.100.62.12/chawang/hei-cha/200 ... 1000g.html
http://82.100.62.12/chawang/media/catal ... /5_1_7.jpg


Dobrý den
dovolím si reagovat na Vaše rozporuplné pocity z tohoto čajíku. Jak zde již zaznělo, je to ušlechtilá, takzvaná "zlatá květina", ušlechtilá plíseň. Oproti totžnému čaji bez plísně je tento chuťově sladší a květinově aromatický. Je jasné že fotky mají právě vyzvednout vysoký obsah této plísně. Tyto cihly jsou nejvyšší kvalitou fuzhuan, jež tato továrna produkuje.
Tedy tato "zlatá plíseň" je velmi žádoucí a rozhodně si nepředstavujte chuť jakéhokoliv zvlhlého puerhu potaženého bílou plísní, toto je uplně jinde.
Ohledně vzorků, samozřejmě po domluvě vzorky pošlu jakékoliv, standartně k objednávce. K tomuto věkově celkem raritnímu čaji http://82.100.62.113/chawang/index.php/ ... -500g.html , no čaj z hlínou... víte, ty fotky vystihují to jak ten čaj vypadá, snažím se popisky i fotkami vystihnout to jak čaj ve skutečnosti vypadá a jaký Vám domu přijde, nehonim nic přes fotoshopy či co nevypadá líbivě tak neukazuju, to mi přijde nefér. Kdo tento druh čajů zná tak ví jak vypadá, naopak je překvapivé jak tento kousek obsahuje velké množství celých lístků.

s podzravem Honza Brož
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 6. 3. 2011 01:17

Re: ChaWangShop

Dobrý den, je potěšující a sympatické, že má také prodejce/dovozce zájem a chodí na takovéto diskuse :)

Nemyslel jsem to úplně tak, jak to vyznělo, jen že k tomu osobně nemám zatím důvěru. "Zlatá plíseň" by mě i lákala, tam bych tu odvahu ještě našel, ale ten druhý čaj je na první pohled vážně divný :D Je dost možné, že bude výborný a určitě je férové, že fotky odpovídají realitě. Mám od Vás (přes slavnecaje.cz) Liu An a kvalitou i chutí je výborný.

Možná bych měl jen jednu prosbu do budoucna - nebylo by možné přidávat i fotky nálevu? Myslím si, že mnoho lidí by to ocenilo (alespoň u některých čajů, je mi jasné, že když se tam protočí desítky puerhů, tak by to nebylo nic snadného).
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 7. 3. 2011 00:36

Re: ChaWangShop

Dobrý den!

Moc díky za přípomínku s těmi fotkami, dříve jsme vkládali jen rozbalovací fotky a ne ty pod popisky, nyní se snažíme u všech nových a doplňovat staré jak o nálev tak louhovaný list. Určite nemusí zaujmout vše, ale protože jsme na trhu noví tak by bylo velmi neuvážené začít s čaji, jež zákazníky chuťově odradí (stačilo už jako nedobrý rozjezd ten desetidenní výpadek..). Sekce heicha z naší nabídky bude ve velmi brzké době dostupná
českým zákazníkum v co nejširší nabídce a do budoucna budeme určitě nabídku v rámci možností rozšiřovat, takže bude možné pořídit vzorky mnohem levněji než odsud z Číny. Liuan 06 i 08 jsou velmi chutné a ve vysoké kvalitě, stejně i Liubao v nabídce pana Ptáčka stojí za zkoušku !
S pozdravem Honza Brož
<<

Pyroh

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 195

Registrován: 1. 4. 2011 19:46

Příspěvek 1. 4. 2011 20:01

Re: ChaWangShop

Musím poznamenat, že Chawangovská Tie Guan Yin je relativně suverénně nejlepší TGY v cenové kategorii do 400 Kč/50g, kterou jsem měl. Výtečně provedené pečení, tak akorát přetransformuje "zelenost", která neruší (což se někdy stává u čajů nedopečených), přitom ale chuť je plná a komplexní, ne přepálená (což se zase stává u čajů přepečených). Ke kvalitě listu nemám výhradu atakdále - super čaj (kór za ty peníze).
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 25. 5. 2011 13:19

Re: ChaWangShop

Tak cas pokrocil a ja bych se chtel zeptat, jak je to s dalsi aktivitou webovych stranek. Stalo se a nejakou nahodou jsem ztratil z prihlasovacich udaju heslo a po odeslani zadosti o ztracene heslo nedostavam odpoved. Uvitam nejakou radu, nejlepe od Honzy, jak obnovit moznost objednat caj. Diky.


chawangpu píše:Dobrý den!
Moc díky za přípomínku s těmi fotkami, …
S pozdravem Honza Brož
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 10. 6. 2011 09:17

Re: ChaWangShop

[quote="peer"]Tak cas pokrocil a ja bych se chtel zeptat, jak je to s dalsi aktivitou webovych stranek. Stalo se a nejakou nahodou jsem ztratil z prihlasovacich udaju heslo a po odeslani zadosti o ztracene heslo nedostavam odpoved. Uvitam nejakou radu, nejlepe od Honzy, jak obnovit moznost objednat caj. Diky.


Dobrý den, kontaktujte mne prosím na email chawangshop@gmail.com a podíváme se na to. Stránky jsou snad aktivní ( www.chawangshop.com ) Za komplikaci s nechodícími emaily se omlouvám.
Zatím s pozdravem H. Brož
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 11. 6. 2011 08:51

Re: ChaWangShop

chawangpu píše:
peer píše:Tak cas pokrocil a ja bych se chtel zeptat, … jak obnovit moznost objednat caj. Diky.

Dobrý den, kontaktujte mne prosím na email chawangshop@gmail.com a podíváme se na to. Stránky jsou snad aktivní ( http://www.chawangshop.com ) Za komplikaci s nechodícími emaily se omlouvám.
Zatím s pozdravem H. Brož


Na doporucenou e-mailovou adresu jsem napsal zpravu. Zdravim a preju hodne stesti.
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 10. 10. 2011 18:17

Re: ChaWangShop

… kontaktujte mne prosím na email chawangshop@gmail.com a …
Zatím s pozdravem H. Brož
-------------------------------->
Omlouvam se, ale v posledni dobe jsem do uvedene schranky chawangshop@gmail.com odesilal e-mail (ve veci vzorku Sheng Pu Erhu) z nekolika ruznych schranek (take z me nove gmail schranky), ale zda se, ze potize s dorucovanim neskoncily, a proto vyuzivam tuto cestu, abych zjistil, co se deje nebo kde je chyba.
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 18. 10. 2011 23:50

Re: ChaWangShop

peer píše:… kontaktujte mne prosím na email chawangshop@gmail.com a …
Zatím s pozdravem H. Brož
-------------------------------->
Omlouvam se, ale v posledni dobe jsem do uvedene schranky chawangshop@gmail.com odesilal e-mail (ve veci vzorku Sheng Pu Erhu) z nekolika ruznych schranek (take z me nove gmail schranky), ale zda se, ze potize s dorucovanim neskoncily, a proto vyuzivam tuto cestu, abych zjistil, co se deje nebo kde je chyba.


Pro formálnost raději dopisuji, že s panem jsme opět několik dní v kontaktu a občasné vícedenní výpadky mohou být způsobeny mou nepřítomností v Kunmingu. Obecně je internet v Číně problém a v menších městech či vesnicích je to opravdu nemožné se na email dostat. V přídadě podobných výpadků ještě můžete zkusit skype uvedný na webu či trváli to déle a potřebujete něco urgentního, napište prosím anglicky. Email je prav.kontrolován - denně- ale v mé nepřítomnosti jsou české emaily ignorovány ...
Honza Brož
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 19. 10. 2011 13:17

Re: ChaWangShop

chawangpu píše:
peer píše:… kontaktujte mne prosím na email chawangshop@gmail.com a …
Zatím s pozdravem H. Brož …
-------------------------------->


Pokud se zde vyskytly me nejake drobne pozadavky na zlepseni vaznouci komunikace s cajovym obchodem, tak pramenily z me neznalosti a v soucasne dobe si nemohu po upresneni pravidel firemni obchodni pristup k zakaznikovi vynachvalit.
<<

Pyroh

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 195

Registrován: 1. 4. 2011 19:46

Příspěvek 18. 1. 2012 13:42

Re: ChaWangShop

Další větší objednávka a další spokojenost. Chawang je prostě dobrý.
<<

sam39

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 67

Registrován: 16. 8. 2011 09:05

Příspěvek 19. 2. 2012 05:17

Re: ChaWangShop

Přeji hezký podvečer,
chystám se objedna čaje z http://www.chawangshop.com/
Chtěl bych se zeptat, zda by někdo neměl zájem o nějaké vzorky nebo třeba koupil vzorky a nějaký čaj se mu zalíbil a nemá v plánu v dohledné době obědnávat.
Objednal bych to na sebe a pak poslal českou poštou, případně osobní odběr nejlépe v Plzni. Cena čaje by byla viz e-shop plus případné poštovné ČP.
Samozřejmě jsem ochoten objednat jen drobnosti a jen pro menší počet lidí, aby toho zase nebylo moc :D
Kdyžtak piště PM ;-)
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 19. 2. 2012 12:39

Re: ChaWangShop

U pana Broze uz nakupuju v drobnem pres Internet nejaky cas a jsem velice spokojen. E-mailova korespondence probiha zcela bez problemu (po pocatecnich drobnych problemech, viz vyse). Prave jsem obdrzel objednanou zasilku caju Hei Cha a vzorky prekonaly ma ocekavani. Predchozi zasilka vzorku Sheng Pu Erhu mi umoznila udelat si urcity prehled o chutich a vunich tohoto caje a pak ucinit objednavku celych kolacku.
Zajemcum o prozkoumani chuti a vuni techto caju velice doporucuji, aby s vypitim caje naliteho do salku rozhodne nespechali. Pockat si nekolik minut az desitek minut (ja caj nechavam v salku zrat i dele, kdo nema rad caj studeny, umi si snad i poradit, jak ho prihrat) na prvni dousky se vyplati a caj se pak odmeni necekane plnou chuti.
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 19. 2. 2012 14:01

Re: ChaWangShop

peer: Jak je to nyní se clem?
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 19. 2. 2012 18:06

Re: ChaWangShop

IkE Blaster píše:peer: Jak je to nyní se clem?

V pohode :-).
Další

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz