Darjeeling.cz

<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 18. 2. 2011 17:18

Darjeeling.cz

Zdá se mi, že zde chybí podle mě klíčové české obchody :) Doplním alespoň jeden

Darjeeling.cz
Cenově se jedná z většiny o dostupnější čaje. Orientuje se na:
  • Čaje z oblastí: Darjeeling, Nepál, Assam - především červené čaje, občas zelený/polozelený
  • Produkty něm. fy. Keiko - japonské čaje, sladkosti + matcha od 2 dalších prodejců
  • Autorská keramika (Petr Novák a momentálně i Peter Fulop)
  • Příslušenství - misky, japonské konvičky, náčiní, knihy, ...


Dnes mi právě přišla objednávka, piji první čaj (Gomtee, Darjeeling 2009 AF) a jsem dost překvapený, jak je za tu cenu výborný :) (75Kč/100g)
Objednával jsem samé červené čaje (3x AF, 2x Assam) + vzorek Houjicha. K tomu skleněný džbánek (tuším, že 750ml) a misku (korejský šál). Miska mě trošku naštvala, na spodních hranách je vlhká (a na ubrousku zatím tvoří šedivé kruhy [dělá to mnoho glazur, mělo by brzy přestat]). Tak doufám, že se zatáhne :-) Jinak se mi líbí a příjemně se drží (okrová barva, cca 200ml).

Jinak mohu obchod doporučit, velice rychlé jednání a zboží bylo perfektně zabalené. Jako dárek jsem dostal 2 malé čokolády Green Kiss a vzorek čaje. Platil jsem bezproblémově přes paypal.

// Po cca pátém použití se miska zatáhla, nepropouští, nedělá kruhy, ztratila se kovová pachuť.
<<

emba

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 363

Registrován: 5. 2. 2013 18:32

Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek 5. 3. 2013 19:57

Re: Darjeeling.cz

Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost s tímto obchodem.

Začátkem února 2013 jsem zde objednal:
- Darjeeling Chamong Bio, Autumnal 2012, DJ 194/12
- Nepál Kuwapani Makalu Clonal Tippy, Autumnal 2012, KP – 49
- Assam CTC Dirial
Vše mi přišlo za dva dny. Byl přibalen navíc i jeden vzorek čaje. Platil jsem dobírkou. Čaje byly zabaleny v papírových sáčcích uvnitř s hliníkovou fólií a uzavřené zipem. Na každém sáčku základní popis a jak čaj připravit.
Darjeeling a hlavně ten Nepál mi moc chutnaly. Tento obchod mohu jen doporučit. :-P
<<

Michaeles

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 285

Registrován: 25. 11. 2012 20:52

Příspěvek 3. 5. 2015 21:35

Re: Darjeeling.cz

Již po druhé jsem si z tohoto obchodu objednal černé čaje - vetšinou z Nepálu a musím říct, že všechny čaje co jsem od nich ochutnal jsou výborné, čerstvé a kvalitní, nemám jedinou výhradu. Cena přiměřená kvalitě. tento obchod mohu jen doporučit!

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz