unitea.cz/

<<

cajicek

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 12

Registrován: 31. 8. 2011 10:47

Příspěvek 16. 10. 2011 19:31

unitea.cz/

Už jste tam někdo nakupoval? Je to celkem nový e-shop a ted´ tam mají i slevy. Čaje se mi zdají cenově dostupný a mají u nich hezký popis, jen bych u nich rád znal dobu sklizně. Uvažuju o nákupu, ale radši bych předtim pár postřehů od někoho, kdo tam kupoval jak je s tim spokojen :)
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 16. 10. 2011 22:13

Re: unitea.cz/

No některé čaje se mi tedy od pohledu zdají poněkud drahé, například Bai Hao Yin Zhen Ji Pin, Tie Guan Yin Ji Pin A, Shincha (na to, že je půlka října a ten čaj už podle toho co vím musel chuťově ztratit mnoho). Zbytek mi ale přijde opravdu levnější. Co mi přijde opravdu levné je cena Lung Chingů (chápu, menší trvanlivost, ale i tak), možná až podezřele :-D Čili by mne také zajímaly zkušenosti s tímto obchodem. Pardon za menší OT :-)
<<

Carnag

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 1

Registrován: 19. 10. 2011 11:16

Příspěvek 19. 10. 2011 11:30

Re: unitea.cz/

joda píše:No některé čaje se mi tedy od pohledu zdají poněkud drahé, například Bai Hao Yin Zhen Ji Pin, Tie Guan Yin Ji Pin A, Shincha (na to, že je půlka října a ten čaj už podle toho co vím musel chuťově ztratit mnoho). Zbytek mi ale přijde opravdu levnější. Co mi přijde opravdu levné je cena Lung Chingů (chápu, menší trvanlivost, ale i tak), možná až podezřele :-D Čili by mne také zajímaly zkušenosti s tímto obchodem. Pardon za menší OT :-)


Ahoj,
no u Bai Hao Yin Zhen Ji Pin mozna, ale kupoval jsem si tu bohyni King http://www.unitea.cz/caje/oolong-caje/c ... -yin-king/, ktera stoji pakatel a pritom dala spoustu nalevu. Na tu Ackovou se chystam ;-) . Jinak co se tyce shopu zadnej problem. Prachy jsem poslal predem, pak mi doslo avizo o prijeti platby a druhy den jsem to mel doma. Jinak ti klidne s objednavkou poslou i nejake vzorky, kdyz to poptas...
<<

jakubsafar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 2

Registrován: 19. 10. 2011 16:29

Příspěvek 19. 10. 2011 17:53

Re: unitea.cz/

Ahoj, pro Uniteu píši texty, recenzuji čaje a také se podílím na výběru nabídky. Díky za pozitivní komentář popisů čaje!

Kdo byl na Čajomírfestu, mohli jsme se potkat v průběhu soboty - a to hned od svítání, kdy jsme rozlévali čaj na nábřeží Kampy. Během dne hosté k všeobecné spokojenosti degustovali Zelený Meč, http://www.unitea.cz/caje/zelene-caje/cui-jian/ Dobré hodnocení zaznělo i od Jakuba Zemana z http://www.busido.cz a nemyslím si, že to bylo jen z japonské slušnosti :-) Eshop jsme spustili, protože sami chceme mít na dosah ruky dobrý čaj. Co nabízíme, to pijeme a jak už to s čajem bývá, chceme čím dál tím lepší. Na kvalitu si člověk rychle zvykne. Každý z nás má obživu jinde, http://www.unitea.cz/ je tedy projektem tak říkajíc od srdce. Čaje skladujeme v uzavřené místnosti s teplotou pár stupňů nad nulou, nízkou vlhkostí a expedujeme každý den ve tři odpoledne.

Z jistého pohledu má "joda" pravdu, protože ceny se mohou zdát být někde nízké a jinde vyšší. Naším cílem je nabízet čaje v kvalitě, která je na trhu běžná za velice nízké ceny a u čajů podstatně vyšších kvalit než které se běžně nakupují snížit ceny tak, aby se staly pro našince dostupné. Od jednoho druhu čaje proto nabízíme několik sort, kvalitativních hladin. Takže v případě našeho obchodu a srovnání s konkurencí .. není Bohyně jako Bohyně, i když se jedná o levnější čaj v nabídce.

Těším se tedy na vaše recenze a komentáře! Doufám, že spokojených čajomilů bude přibývat. První vlaštovku tu již k mému překvapení máme :D

cajicek píše:Už jste tam někdo nakupoval? Je to celkem nový e-shop a ted´ tam mají i slevy. Čaje se mi zdají cenově dostupný a mají u nich hezký popis, jen bych u nich rád znal dobu sklizně. Uvažuju o nákupu, ale radši bych předtim pár postřehů od někoho, kdo tam kupoval jak je s tim spokojen :)


Obrázek
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 19. 10. 2011 19:17

Re: unitea.cz/

To mne prosím nechápejte špatně, Váš cíl je mi sympatický a určitě zkusím od Vás něco ochutnat, až se mi ztenčí zásoby. Abych však obhájil svůj předešlý post: například v cenové hladině Vaší Ji Pinové Bohyně se jinde pohybují tradiční Bohyně z roku 1998 (z tradičního kultivaru a tradičně zpracované, tudíž také Ji Pin). Ale to bylo jen tak na okraj můj postřeh, rozhodně tím nechci jakkoli zpochybňovat kvalitu Vaší produkce. Vaše popisky například, jak bylo zmíněno, jsou opravdu velice podařené a moc se mi líbí!

Michal Zajačík
<<

jakubsafar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 2

Registrován: 19. 10. 2011 16:29

Příspěvek 20. 10. 2011 12:53

Re: unitea.cz/

Paráda, děkuji za příjemnou korespondenci. Kdyby jste měl chuť, velice přivítám odkaz na další Bohyně, ev. čaje o kterých si myslíte že nabízí větší hodnotu za menší cenu. Výborná motivace pro porovnání nálevu, listu, ev. hledání zahraničních dodavatelů. Nápady na zlepšení vždy vítám. Jsem na adrese jakub.safar@unitea.cz . Ještě maličkost, čajovou zahradu nemáme, takže vlastní produkci hned tak mít nebudeme ;-)

joda píše:To mne prosím nechápejte špatně, Váš cíl je mi sympatický a určitě zkusím od Vás něco ochutnat, až se mi ztenčí zásoby. Abych však obhájil svůj předešlý post: například v cenové hladině Vaší Ji Pinové Bohyně se jinde pohybují tradiční Bohyně z roku 1998 (z tradičního kultivaru a tradičně zpracované, tudíž také Ji Pin). Ale to bylo jen tak na okraj můj postřeh, rozhodně tím nechci jakkoli zpochybňovat kvalitu Vaší produkce. Vaše popisky například, jak bylo zmíněno, jsou opravdu velice podařené a moc se mi líbí! Michal Zajačík

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz