teamountain.cz

<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 5. 5. 2012 16:37

teamountain.cz

Divím se že tu ještě není vlákno o tomto jednom z nejpopulárnějších shopů :-) Protože jsem tu udělal nedávnou objednávku, rád bych přispěl několika postřehy:

1) kvalita čajů - dle pověsti zcela nekompromisní, velice kvalitní zboží. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit. Seženou se zde Darjeelingy, Japonci, Nepál, Korea. Osobní zkušenost mám s japonci a teď s DJ, pokaždé super čaje.

2) komunikace a ochota - velmi dobrá, odpověď na dotaz mi přišla ještě ten samý den, velice zdvořile.

3) informace o čaji - osobně to vnímám jako slabý článek obchodu - nějaké informace jsou na webových stránkách shopu, ale ne u všech čajů a nejsou jednotné a přehledné, občas narazíte na "popis připravujeme". Chápu že času není nazbyt, ale alespoň základní info struktura by se občas pro nás začátečníky hodila.

4) balení čajů - Darjeelingy přišly zabalené ve stříbrném neprůhledném sáčku, ale napevno zataveném, nebyl tedy znovu uzavíratelný, což zamrzelo. Na každém byla jen nálepka s názvem, datumem spotřeby a zemí původu. Jsem asi zmlsaný konkurencí, kde bývá obšírnější popis čaje, kultivaru, místa původu a doporučeného způsobu přípravy. Ale to je spíš hnidopišství.

Suma sumárum mne nejvíce zamrzely neuzavíratelné sáčky a občas skoupé informace o zboží. Toto však bylo vyváženo myslím že příznivou cenou a hlavně neskutečnou kvalitou čajů. Za sebe mohu vřele doporučit!
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 5. 5. 2012 20:22

Re: teamountain.cz

Ano, paradoxně tu není, přestože byl zminován mnohokrát ve vláknech o obchodu čajem, kterým čaj prodává.
V postatě s tebou souhlasím, v popisech čaje je dost pozadu a také v novinkách, mnohdy čaje jsou vypradány a v novinkach se ani neobjevily. Třeba se to zlepší, jinak k čají nemám výtku. Asi už se nevrátí ty doby čajů kde jsem s panem Špimrem ochutnával v Českém Krumlově Rohiny Pearl a Chiabary oolong :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

pája

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 98

Registrován: 20. 4. 2019 14:55

Bydliště: kraj razovity :-)

Příspěvek 12. 1. 2020 13:07

Re: teamountain.cz

Nevíte jak to je s net stránkami teamountain. Včera jsem otevřel a hlásilo to chybu, dneska opět.

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz