Potřeboval bych poradit s čajem

<<

Rolobom

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 11

Registrován: 30. 10. 2013 07:38

Příspěvek 20. 11. 2013 07:30

Potřeboval bych poradit s čajem

Ahojte :) Chystám pro přítelkyni překvapení na Vánoce... Potřeboval bych čaj né přímo na uklidnění ale takový ten na pohodovou chvíli při relaxování a odpočinku. Nejlépe asi zelený, v těch se ale moc nevyznám pije je totiž jenom ona, osobně jsem na jiné. Budu velice rád za poskytnuté rady.
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 20. 11. 2013 08:57

Re: Potřeboval bych poradit s čajem

trosku nam pribliz, co pije presnejsie, zelenych je vela aspon styly ma rada zelene japonske, ci cinske alebo, co jej v poslednej dobe chutilo
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

tomdo

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 7. 2009 11:41

Příspěvek 20. 11. 2013 09:05

Re: Potřeboval bych poradit s čajem

Ale třeba bílý čaj určitě nic nezkazí, na relax je to skvělé. Nebo nějaký sheng (zelený) puerh, né úplně mladý, aspoň pár let starý. Klasické zelené čaje jsou dost povzbuzující obecně, i když to může být individuální, samozřejmě, a liší se to napříč různými čaji.
Nápoj jako nejsladší rosa z nebes.

碁 go
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 20. 11. 2013 19:25

Re: Potřeboval bych poradit s čajem

Doporučil bych Melounová semínka z Lu An "Lu An Gua Pian".
Nepiji příliš zelený čaj, ale tenhle mám rád opravdu hodně. Navíc vypadá velmi efektně, řekl bych.
Ačkoliv doporučovat čaj, to je hodně komplikovaná věc. Asi jako doporučovat někomu "něco" na čtení. :-)
<<

Rolobom

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 11

Registrován: 30. 10. 2013 07:38

Příspěvek 22. 11. 2013 00:00

Re: Potřeboval bych poradit s čajem

Posledně pila Vietnamský Chua Lai, předtím byla Sencha.. pije je místo kávy a já přemýšlel jestli nejsou nějaké uklidňující. Bíle to jsem spíš já, tam trošku vím co mi chutná ale chtěl jsem to aspoň zkusit.. podívám se tedy na něco co jste psali :P .. ve výsledku při nejhorším bude mít nějaký nový startér :D

Zpět na Výběr, nákup, čajování a zajímavosti o čaji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz