Drak z Bulang a misky z pece na drevo

<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 7. 2011 01:16

Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Ako som písal v minulom príspevku, zadovážil som si pár nových misiek o dvoch českých autorov Jiřího Ducheka a Petra Nováka. Dve z nich som si niesol domov ešte v ten deň, po ďalšiu som si zašiel neskôr. Spolu s ňou som si odniesol dve vzorky: Tie Guan Yin 1998 a LF Exclusive Production Drak z Bulang, ktoré mi podaroval Daniel Kurek z Nomad.sk ,za čo mu veľmi pekne ďakujem :-)

Obrázek

Počasie je v posledných dňoch hodne upršané v Bratislave, ale ráno bolo opäť nádherné, tak som sa opäť vybral na krátku "Urban tea session" pred dom, medzi paneláky :-D Cieľ bol jasný: Nafotiť misky a potestiť vzorku Draka.

Obrázek

Keď sú misky doplna, majú cca. 100ml. Sú vyrobené z hrubej, veľmi pórovitej hliny a glazované krémovou glazúrou. Kombinácia použitej hliny a glazúry vytvorila veľmi zaujímavú textúru na povrchu- pórovitá hlina spôsobila to, že v glazúre vznikli malé jamky. Každá miska má kúsok iný objem a obe sú trošku nepravidelné, ale práve tá nedokonalosť ich robí jedinečnými a dokonalými.. Ako som spomenul v minulom príspevku, keramika pálená na dreve ukáže svoju skutočnú krásu až používaním. Ráno ma čakalo príjemné prekvapenie v podobe praskliniek v glazúre, ktoré sa začali plniť čajom a krásne vykreslovať -pri kúpe boli tak nepatrné, že som si ich nevšimol. Ja som tušil, že ten večerný Shu Pu Erh bol dobrý nápad :-)

Obrázek

A presne pre to mám tak rád tento druh keramiky a yixing. Doslova sa vám vyvíja pred očami. Čisto biely porcelán je krásny v svojej jednoduchosti a čistote, ale niekedy mi chýba to vnútorné teplo a duch ukrytý v takejto keramike a kvalitnom yixingu.
Obvykle zvyknem čajovať sám, ale dnes mi pri rannej miske a partičke šachu robili spoločnosť dvaja priatelia- ideálna príležitosť prevetrať moje keramické more od Mirky Randovej (partnerka Petra Nováka) Normálne sa nepohne zo svojho miesta, lebo je dosť ťažké, ale od čoho sú kamaráti však? ;-) Ako klasicky na mladý sheng som použil moju konvičku z modernej Duan Ni.

Obrázek

Drag z Bulang je jeden z páru 100 gramových koláčov, vyrobených pri príležitosti svadby pána Prachaře v Pekingu. Ako pán Prachař na svojej stránke napísal: "Takáto výnimočná udalosť zasluhuje taktiež výnimočný čaj." A tento čaj skutočne výnimočný je. Mao Cha na tento koláč bola nazbieraná v pohorí Bu Lang, konkrétnejšie v Zheng Jia San, iba 15km vzdialenej od slávneho Lao Ban Zhang. Mao Cha pochádza z divoko rastúcich čajovníkov, starých až 250 rokov. Lisovanie bolo robené ručne, s použitím kamenných foriem.

Obrázek

Lístky za sucha aj po vložení do predhriatej konvičky vydávajú ťažkú, sladkastú a jemne dymovú aróma. Ale pozor! Nie ten typ dymovosti ako pri lacných sheng pu erhoch, ale ušľachtilú dymovosť, pripodobniteľnú k dobrej whisky, alebo kubánskej cigáre. (prosím odpustite mi použité slová a pripodobnenia, niekedy sa mi slová pri takýchto čajoch hľadajú veľmi ťažko). Lístky dávajú naozaj veľmi silný a výrazný nálev s príjemnou "surovou" chuťou a bohatým, nasládlym drevitým dozvukom. Som vcelku zvyknutý piť mladé Shengy, takže čaj mi príde veľmi príjemný už teraz, ale pre niekoho môže byť príliš drsný. Takí ľudia majú ale oproti mne výhodu, pretože majú šancu, že im ako tak vyzreje. Ja by som sa musel veľmi premáhať aby som ho nevypil hneď :-D

Obrázek

Čaje z okolia Lao Ban Zhang nepijem moc často kvôli ich vysokej cene. Ale keď sa k dákemu dostanem, tak som vždy unesený ich komplexnosťou a nezameniteľnou chuťou- príjemne korenenou a drevitou- veľmi pripomínajúcou kvalitnú škótsku whisky. Ak môžem súdiť, tak čaj mi príde veľmi podobný Hai Lang Hao "Lao Ban Zhang Gu Shu" alebo Douji "Veteran Edition Lao Ban Zhang" (tu si nie som úplne istý správnym názvom). Rozhodne ide o výnimočný čaj a ak máte možnosť, určite ho vyskúšajte :-)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 31. 7. 2011 11:49

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Drak z bulang je můj oblibeny čaj. :-)
Zkousel jsi ho pripravovat i jinak než na gongfu cha?
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 7. 2011 12:40

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Dzin Tea Racer píše:Drak z bulang je můj oblibeny čaj. :-)
Zkousel jsi ho pripravovat i jinak než na gongfu cha?

Nie :-( mal som len malu vzorku, ale predpokladam, ze sa bude dat robit ako kazdy dobry sheng- na farmarsky sposob- do pohara za hrst listov a zaliat vriacou vodou a dolievat. Tak pijem shengy v skole.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 31. 7. 2011 12:46

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Ano tak to také lze. Nekdy experimentuji v pripravou v gaiwanu a yixingu. Je to hodne znat, a nekdy je syrovy sheng lepsi v gaiwanu nekdy v yixingu, mnohdy se to tvari jako uplne jiny čaj :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 7. 2011 12:54

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Porcelán nič nezakryje. Na mladé shengy používam tú Duan Ni konvičku- čaj je z nej sladší, hladší a plnší v tele. Na staré ak sa k nim dostanem, tak použijem porcelán- duan ni ich vyhladí až moc- a vraj na staré shengy je veľmi vhodná strieborná konvička.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 31. 7. 2011 12:57

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

No prave že nic nezakryje, to je na tom to nejlepsí ;-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 7. 2011 13:18

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

No áno ale ani nevylepší. práve pre to mám rád duan ni, čaj sa mi z nej zdá taký vyrovnanejší a uhladený. Ale podla toho na aký čaj. Mám ju rád aj na Shu- ten čaj to tak prečistí- zjemní ten taký smrádok po Wo Dui
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 31. 7. 2011 13:23

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

No prave tak vím jak ten čaj chutná uplně syrovy a pak zkousim v konvickach co mam na shengy, Lu Ni, Zhu Ni a Lu Ni z Draci pece a pozoruji jak se ten čaj chová chutove. A mnohdy to je opacne než by clovek cekal :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 7. 2011 15:53

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Tak to tiež keď dáky čaj testujem, tak väčšinou v porceláne, ale inak yixing, alebo už spomínaný pohár :-D
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 31. 7. 2011 16:04

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

To jsem rád že si s tím nekdo tak hraje jako já :-)
Konretně treba Gu Shu čajovníky se takto daji identifikovat velmi snadno :-) Ale je dobré čas od času opustit yixing a zjitit jaky ten čaj je bez pomoci yixingu.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 7. 2011 16:17

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

http://www.youtube.com/watch?v=A7qW32He ... r_embedded
napr. Douji odporúčaju ich čaje pripravovať v gaiwane. To ma tak na pu erhoch baví- sú veľmi "hravé" dajú sa spraviť na milión spôsobov a furt sú dobré.
<<

zdenek.prachar

Znalec Čaje
Znalec Čaje

Příspěvky: 45

Registrován: 15. 8. 2008 14:47

Příspěvek 1. 8. 2011 00:13

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Dobrý den,
moc děkuji, Vaše fotografie a popis zážitku z čaje, který pro mne hodně znamená, mi udělaly opravdu radost. Hai Langův Lao Ban Zhang Gu Shu jsem měl to štěstí pít přímo s ním, když čak přivezl do krámku a sám otevřel první koláč a poprvé jej ochutnal - myslím, že ty čaje jsou srovnatelné, ale ten jeho je přeci jen lepší :-).
Velice se mi líbí Váš přístup - otevřený, hledající a současně jdoucí pod povrch a za znalostmi a zkušenostmi, klidně se ozvěte, pokud byste měl pocit, že Vás mohu nějak podpořit...
Ještě jednou děkuji
Z. Prachař
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 1. 8. 2011 08:56

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

zdenek.prachar píše:Dobrý den,
moc děkuji, Vaše fotografie a popis zážitku z čaje, který pro mne hodně znamená, mi udělaly opravdu radost. Hai Langův Lao Ban Zhang Gu Shu jsem měl to štěstí pít přímo s ním, když čak přivezl do krámku a sám otevřel první koláč a poprvé jej ochutnal - myslím, že ty čaje jsou srovnatelné, ale ten jeho je přeci jen lepší :-).
Velice se mi líbí Váš přístup - otevřený, hledající a současně jdoucí pod povrch a za znalostmi a zkušenostmi, klidně se ozvěte, pokud byste měl pocit, že Vás mohu nějak podpořit...
Ještě jednou děkuji
Z. Prachař


Ďakujem vám za vaše milé povzbudivé slová! :-) Takéto článočky budú vždy v angličtine na natureandtea.blogspot.com a o niečo neskôr aj v slovenčine, tu na fóre. Ďakujem za návrh :-) písal som vám viackrát pod menom Branislav Boda a budem veľmi rád keď mi občas pomôžete s vašimi vedomosťami :-) Čím viac sa dozvedám, tak tým viac mám otázok a neistôt.. Tiež vám ešte raz ďakujem!
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 1. 8. 2011 12:22

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

Gwynnbleid píše: Takéto článočky budú vždy v angličtine na natureandtea.blogspot.com a o niečo neskôr aj v slovenčine, tu na fóre.


Dalo mi práci ho přesvědčit aby to nepsal jen v AN, protože by byla škoda nepodat to i české a slovenské veřejnosti co neumí tak dobre AN. :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 1. 8. 2011 12:26

Re: Drak z Bulang a misky z pece na drevo

A k tomu Hai Lang Hao- Aj Draka aj Hai Lang Hao som mal len jednu vzorku, takže nechcem a ani by som si netrúfol porovnávať :-D Pre mňa je ale dôležitý faktor aj cena a ten Hai Lang Hao vychádza od Scotta cca 50 eur na 100g a to bez poštovného, cla a dane. Veľmi ma zaujal aj ten spomínaný Douji, čo je továreň pre mňa veľmi sympatická :-)

Zpět na Výběr, nákup, čajování a zajímavosti o čaji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz