Je nutný edit příspěvků?

Je nutný edit příspěvků?

Ano - uvést důvod, stručně.
4
27%
Ne - uvést důvod, stručně.
11
73%
 
Celkem hlasů : 15
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 20. 1. 2008 14:22

Je nutný edit příspěvků?

Tak bych rád Vaše vyjádření, rozpoutala se tu diskuse jestli tlačítko edit ano nebo ne. Já si myslím že to je zbytečné a nefér. Už jen ten fakt že někdo něco prodává a může měnit cenu, nebo by vznikl spor a zpětně něco měnit taky neni fér a konečně hlavně ten fakt, když si někdo odešle post a pak si ho vzpomene doplnit, ale jiný uživatel už se zpětně nepodívá, tak vlastně zůstane bez informace :.)

Jestli hlasování dopadne tak že více jak 50% ano, tak ho sem dám, " je to jen malá uprava kodu, technicky to neni problem " , ale dal bych sem jen edit ktery potrvá jen omezený čas, třeba 30minut, byl by to takový kompromis...
Tak sem pište rozumné důvody proč edit ano nebo proč edit ne. Ale mám zlou zkušenost z jiných fór kde jsou pak hádky co tam původně bylo a nebylo, když je možnost editu tak bohužel se hrubky množí a dodatečně už si to uživatelé nedoplňují ani neopravují...

Tohle fórum jsem udělal pro Vás! Takže budu respektovat každý návrh na vylepšení, ikdyž se mi to třeba nebude líbit. Jak jsem psal, přikloním se k většině.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 20. 1. 2008 18:05

edit určitě ano - pokud máš strach z nějakého výrazného měnění obsahu, což je podle mě hovězina :-) (myslím, že tady nehrozí nával puberťáků co tady budou dělat bordel, co znám čajaře, tak jsou to rozumní lidé) tak ho udělej časově omezený, třebas těch tvých 30 minut od odeslání a nebo nechej možnost editu do dalšíhi příspěvku v daném vlákně

a navíc, dvojposty vypadají divně

nemožnost editu v bazaru samozřejmě chápu

jo a proč nemůžu hlasovat? vidím už "hotové hlasování" a nemám možnost ho ovlivnit
<<

jaffar

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 468

Registrován: 5. 1. 2008 01:02

Bydliště: Bratislava

Příspěvek 20. 1. 2008 18:10

Doom píše:edit určitě ano - pokud máš strach z nějakého výrazného měnění obsahu, což je podle mě hovězina :-) (myslím, že tady nehrozí nával puberťáků co tady budou dělat bordel, co znám čajaře, tak jsou to rozumní lidé) tak ho udělej časově omezený, třebas těch tvých 30 minut od odeslání a nebo nechej možnost editu do dalšíhi příspěvku v daném vlákně

Tiež myslím. Ono v prípade potreby tu je funkcia ban, že áno :-)

Btw hlasovanie funguje, chyba bude u teba
[x]ano
30minút stačí...
Socka?
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 20. 1. 2008 18:30

To vypada jako rozumny kompromis, ja bych klidne omezila funkci edit i na kratsi dobu, me jde skutecne jen o hrubky a preklepy, za ktere se mnohdy velmi stydim.

Mimochodem ani me hlasovat nejde.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 20. 1. 2008 21:37

Monishka píše:To vypada jako rozumny kompromis, ja bych klidne omezila funkci edit i na kratsi dobu, me jde skutecne jen o hrubky a preklepy, za ktere se mnohdy velmi stydim.

Mimochodem ani me hlasovat nejde.


Nechápu, hrubky a překlepy jsou videě přece už když je píšeš, nebo v náhledu! ( doufám že jej používáš ) vlevo od tlačítka odeslat :grin:
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 20. 1. 2008 21:41

Doom píše:edit určitě ano - pokud máš strach z nějakého výrazného měnění obsahu, což je podle mě hovězina :-) (myslím, že tady nehrozí nával puberťáků co tady budou dělat bordel, co znám čajaře, tak jsou to rozumní lidé) tak ho udělej časově omezený, třebas těch tvých 30 minut od odeslání a nebo nechej možnost editu do dalšíhi příspěvku v daném vlákně
nemožnost editu v bazaru samozřejmě chápu


Ano čajaři jsou rozumní to si taky myslím a proto by mohli před odesláním příspěvek přečíst, buď hned nebo v náhledu. Hlavní důvod neni měnění postu jako takové, ale když tam někdo zapomene něco dopsat " jak tu zaznělo " tak se pak druhý už k tomu nevrátí, nebo snad ty čteš diskusi vícekkrát? Pro případ jako že tam někdo něco editoval? To mi připadá jako ta hovězina jak tvrdíš. A dvojpost? To už teda musí být hooodně zbrklý uživatel když zapomene něco podstatného ne?
Jak jsem už psal, pokud jste tak raoztržití že vám nesta dvojí kontrola, jak při psaní tak při náhledu, tak sem edit dám když bude většina.
Každopádně mi to přijde hodně " Lamerský " ten edit, snad pro důchodce co zapomínají co chteji nebo pro puberťáky co chctěji všechno a neudělají nic :?
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 20. 1. 2008 21:58

na všech fórech, kam chodím, edit je (kromě cyklodiskuze a bikefora, kde to není naprogramované a admini na to nemaj čas :-) )
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 20. 1. 2008 22:00

Doom píše:na všech fórech, kam chodím, edit je (kromě cyklodiskuze a bikefora, kde to není naprogramované a admini na to nemaj čas :-) )

Kam chodím já, tak edit bud neni nebo je omezen, a kde je tak jsou tam zbytečné posty typu " jéé ty si to editoval, toho jsem si nevšiml "
Tobě opravdu přijde chytrý si znovu pročítat celou diskusi jeslti to či ono někdo náhodou needitoval?
Naopak to admini zablokovali, jelikož když naistaluješ forum tak tam musíš ručne zmenit že edit ne :grin:
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

serafX

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 12

Registrován: 20. 11. 2008 21:39

Bydliště: ostrov Putuo

Příspěvek 20. 11. 2008 22:18

Já bych byl pro, mám takový hloupý zvyk příspěvek odeslat a až potom kontrolovat chyby a hrubky. Zdá se, že jsem rozmazlen fóry, kde edit je :-)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 20. 11. 2008 22:24

serafX píše:Já bych byl pro, mám takový hloupý zvyk příspěvek odeslat a až potom kontrolovat chyby a hrubky. Zdá se, že jsem rozmazlen fóry, kde edit je :-)


No právě o té lenosti to je. Na forech kde edit je je nešvar ktery tu nechceme ( lidi dost často edituji příspěvky, a tim i celý smysl, třeba u hádek :-) )
Pokud uživatel tady chce edit, napise Adminům a ty ho editují. Je nás tu málo tak se to stíhá. A hlavně kouzelné tlačítko náhled :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

serafX

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 12

Registrován: 20. 11. 2008 21:39

Bydliště: ostrov Putuo

Příspěvek 20. 11. 2008 22:44

To je právě ono, když se mne někdo při psaní zeptá: "Co je to Buddha?" Abych mohl odpověďět: "Příspěvek který píši do fóra."
Ale mysl pobíhá tu sem, tu zase tam. Prostě zdivočelá mysl. A potom jsou v příspěvku nesmysly a chyby.

Zpět na Novinky a zpětná vazba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz