Příspěvek 24. 5. 2012 00:54

P: Predam Yixing Konvicky - SK - BA

Predám tieto konvičky, už mi takmer rok sedia nepoužívané na poličke. Niektoré z nich boli používané, začajované, kupované rôzne, ceny strieľam orientačne. Je možné sa ešte smerom dolu dohodnúť.
Preferujem osobné odovzdanie - mám za to, že by si mal človek konvičku pred kúpou "ošahať". Takže najlepšie osobne, Bratislava ₊ okolie alebo Piešťany + okolie. Prosím píšte správy na fórum, súkromné alebo verejné, alebo email: yak [at] gmx [bodka] co [bodka] uk, rád vám na akékoľvek otázky zodpoviem.

PREDANÁ Konvička D
Túto konvičku som kúpil z číny z West Yunnan Tea shop za 28 USD aj s poštovným. Kvalita spracovania je predpokladám z formy, nie je to nič prevratné, ale konvička je v pohodke. Nie je začajovaná, zo 2 krát som v nej robil Tie Guan Yin a tak nejak mi príde vhodná na Anxi Oolongy. Pekne zvoní, je rozkošná v ruke a má objem cca. 110 ml. Cena: 16 EUR
ObrázekObrázekObrázekObrázek



Konvička C
Túto konvičku som kúpil kedysi u Teatrade za 50 EUR, čo bola žial cena asi dosť prestrelená. Na vrchu vidno, že bolo viečko zabrusované. Je dlhoročne začajovaná na Shu puerhy. Snáď niekomu do zbierky. Objem cca. 150 ml., Cena: 17 EUR
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

PREDANÁ Konvička B
Túto konvičku som kúpil pred pár rokmi u Obchodcajem.net za cca. 700 CZK. Párkrát som v nej robil Fénixy a Wu-Ji čaje. Vyzerá byť z takej tej bežnej červenej hliny, ako Dčko, navyše upodozrievam tvorcov, že ju zvonku obdarili nejakým špeciálnym náterom. Má ale krásny reliéf. Objem: cca. 140 ml, cena: 20 EUR.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

PREDANÁ Konvička A
Táto konvička je od pu-erh.sk. Hlina je skvelá, nesmrdí, príjemná na dotyk. Pár krát v nej bol nejaký čínsky zelenáč, viac sa však hodí na veľkolisté čaje, najmä veľkosťou svojho otvoru. Materiál bol udávaný zini, nedokážem to potvrdiť, ani vyvrátiť, na dotyk a pohľad je však tá hlina skvelá. Objem cca 190ml. Cena ako nákupná: 29 EUR.

ObrázekObrázekObrázekObrázek