Ryoro, Litinka bez glazury. Má někdo zájem?

<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 18. 2. 2013 22:37

Ryoro, Litinka bez glazury. Má někdo zájem?

Zdravím všechny.

Mám možnost sehnat Ryoro přímo z Japonska. Měl by někdo zájem? Pokud ano tak pošlete ilustrační fota jak by měly kamínka podle Vás vypadat.
Dala by se sehnat i litinka bez vnitřní glazury. Pokud bude zájem pište. Není to na 100%. Snad to vyjde při troše štěstí. Záleží jaká se podaří dohodnout v Japonsku sleva. Píšu s povolením admina. Nabídka je nekomerční.
Naposledy upravil HonzaS dne 28. 2. 2013 09:00, celkově upraveno 1
Čaj jako životní cesta.
<<

dayofvictory

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 124

Registrován: 9. 2. 2013 19:27

Příspěvek 21. 2. 2013 22:38

Re: Ryoro-má někdo zájem?

Obávám se, že nabídka je špatně formulována.

O kamínkách nepíši, těm nerozumím. Existuje více výrobců tetsubinek, vícero postupů, vícero kvalitativních postupů a různé kombinace mezi nimi. Myslím, že pokud by někdo měl zájem, tak by zareagoval spíše na odkaz na výrobce nebo prodejce se kterým jednáte. Mrknu na fotku konve a za půl minuty vím na čem jsem. Popisovat zde ale, co bych si na konvi přál, jak by měla vypadat a ke všemu ještě umělecké ztvárnění by bylo nejen obtížné a zdlouhavé ale i zavádějící.

Pokud máte možnost, pošlete odkaz na tetsubinky, které můžete sehnat, pokud tuto možnost nemáte, tak je asi zbytečné o této možnosti uvažovat, když nevím, co mi kdo nabízí.
<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 28. 2. 2013 08:55

Re: Ryoro-má někdo zájem?

dayofvictory píše:Obávám se, že nabídka je špatně formulována.

O kamínkách nepíši, těm nerozumím. Existuje více výrobců tetsubinek, vícero postupů, vícero kvalitativních postupů a různé kombinace mezi nimi. Myslím, že pokud by někdo měl zájem, tak by zareagoval spíše na odkaz na výrobce nebo prodejce se kterým jednáte. Mrknu na fotku konve a za půl minuty vím na čem jsem. Popisovat zde ale, co bych si na konvi přál, jak by měla vypadat a ke všemu ještě umělecké ztvárnění by bylo nejen obtížné a zdlouhavé ale i zavádějící.

Pokud máte možnost, pošlete odkaz na tetsubinky, které můžete sehnat, pokud tuto možnost nemáte, tak je asi zbytečné o této možnosti uvažovat, když nevím, co mi kdo nabízí.


No jde spíš o to po čem se v Japonsku dívat až tam obchodní partner bude. Dělá to pro mě tak nějak navíc. Účelem jeho obchodní cesty to není. Potřebuji vědět alespoň přibližně např. velikost apod. ať ví na co se má soustředit. Trošku jsem ho přesvědčoval, že je po tomto zboží sháňka, ale zatím teda nikdo nic.
Čaj jako životní cesta.
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 28. 2. 2013 16:38

Re: Ryoro, Litinka bez glazury. Má někdo zájem?

Já bych o pořádnou litinku zájem měl, tak kolem 0.8 litru, ale potřeboval bych vědět potvrzení s předstihem abych našetřil finanční obnos :)
<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 5. 3. 2013 21:37

Re: Ryoro, Litinka bez glazury. Má někdo zájem?

Tak mám dobrou zprávu pro zájemce o litinky bez vnitřní povrchové úpravy. Bude to dovoz Japonsko, jak jsem již psal a budeme je mít normálně v nabídce na e-shopu takže s výběrem by neměl být problém.
Prvotní úmysl je nafotit a potom zaslat foto ať si můžete vybrat je trošku zdlouhavý a pracný. Takto to bude mnohem elegantnější řešení :)
Čaj jako životní cesta.
<<

dayofvictory

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 124

Registrován: 9. 2. 2013 19:27

Příspěvek 5. 3. 2013 22:11

Re: Ryoro, Litinka bez glazury. Má někdo zájem?

Ano, myslím si, že toto řešení je pro případné zákazníky opravdu lepší a pohodlnější. Mimochodem, moc obchodů, kde by se v čechách dala sehnat opravdová japonská tetsubinka není, tak ať Vám to vyjde.
<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 6. 3. 2013 08:18

Re: Ryoro, Litinka bez glazury. Má někdo zájem?

dayofvictory píše:Ano, myslím si, že toto řešení je pro případné zákazníky opravdu lepší a pohodlnější. Mimochodem, moc obchodů, kde by se v čechách dala sehnat opravdová japonská tetsubinka není, tak ať Vám to vyjde.



To máte pravdu ;-) Děkuji.
Čaj jako životní cesta.

Zpět na Bleší Trh aneb koupím, prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz