Příspěvek 11. 9. 2011 19:15

Re: Jak jste spokojeni s nabídkou Oolongů z Taiwanu?

Takže teď je asi rozumné tohle téma zamknout!
Urážky, obchodního nebo osobního charakteru sem rozhodne nepatrí. Pánové berte ohled, že jste u mne " Tea Earth " na návštěvě. Usta si rozbijete treba v hospode neba pomoci PM! Tohle vlákno se zpočátku jevilo jako velmi zajímavé, ale zvrhlo se to a já doufám že se to již nikdy nestane.
Ano, asi to je potřeba zalozit jeste forum o komerčních zámerech. Vytvořím vlákno v příslušné sekci, kde můžete hlasovat a hlavne si sami urcit nejaká pravidla.
Sám nemám rad " horké hlavy " a tak to zatím jen zamykám než toto téma promažu nebo uplně smažu.
Najivne jsem si myslel že mohou zde na foru diskutovat, odborníci s laiky, prodejci se zákazníky, ale asi ne tak docela.
Vážím si názorů všech. Každý na to koukáte z jiného pohledu a já bych měl byt ten soudce...
Každý máte svou pravdu, chápu to, ale ted opravdu konec diskuse a pojdte si nalít čaj, ikdyž dneska asi nebude čajování společné. Ale jiste nás to privede na jine myšlenky.
Moc se omlouvám za zamknutí tématu, dělám to nerad, ale nevidím jiné východisko.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.