Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý

Máte raději Shu nebo Sheng Pu Er?

Sheng " zelený "
11
39%
Shu " tmavý "
17
61%
 
Celkem hlasů : 28
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 16. 3. 2008 16:18

Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý

Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý " Pu Erh?

U mě je to jak kdy, ráno a dopoledne Sheng, a odpoledne Shu :) Jinak Shu hlavně v zime, napodzim nebo všeobecně v chladu...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

visual

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 190

Registrován: 9. 5. 2008 09:43

Bydliště: Poděbrady,Praha

Příspěvek 21. 1. 2009 08:23

opět nechci zakládat nový topic, tak to vecpu sem...kam se to i hodí.

nedávno jsem zjistil, že sheng pchu-ery skoro nepiju a vlastně mi vůbec ani nechtnají, možná i něco horšího :smile:
má někdo podobné zkušenosti? tuší někdo v čem se vzal můj odpor s Sheng Pchu-eru?
Make tea, not war...:)
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 21. 1. 2009 08:37

mě chutná obé. na posezení v teple v čajovně mám raději zelený, na ven si beru černý, ať už v termosce do zimy nebo klasicky sypaný na normální přípravu
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 21. 1. 2009 09:11

Me take chutna oboji. Nekdy vice piji sheng jindy shu. Ale narozdil od spatneho shu se spatny sheng vubec neda pit. Takze je mozne, ze co jsi pil sheng nebyl dobry. Jakmile je sheng spatny je mi ihned nevolno. Ale dobry cajik... hmmm, kdyz se povede tak je to zazitek.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 21. 1. 2009 12:44

Tak mě poslední dobou chutnají spíš Sheng ale zase na večer je dobrý Shu to je těžké rozhodnutí jak kdy jak kde podle nálady... :)
<<

Ajka

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 8

Registrován: 27. 2. 2009 21:48

Bydliště: Hodňov - Jižní Čechy

Příspěvek 27. 2. 2009 22:06

sheng i shu mám ráda...akorát v čajovně si dám raději sheng..
carpe diem - tak ať žijem =o)
<<

CreAtive_34

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 244

Registrován: 27. 1. 2008 21:10

Bydliště: Litvínov, severní čechy

Příspěvek 27. 2. 2009 23:22

Tak na takové to "domácí popíjení" radši sheng, když si chci pochutnat, nebo se zahřát tak shu... ;-)
Obrázek
V chuti jednoho šálku čaje můžete někdy objevit pravdu o všech nečíselných formách vesmíru.
Kyongbong Sunin
<<

Zappik

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 402

Registrován: 29. 7. 2008 20:24

Příspěvek 28. 2. 2009 10:39

Oboji je dobre, ale ja mam radsi shu...proste me uchvatila vune zeminy :-)
<<

zuzanakrizova

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 95

Registrován: 8. 1. 2008 12:32

Bydliště: Třebíč

Příspěvek 29. 8. 2009 16:41

visual píše:opět nechci zakládat nový topic, tak to vecpu sem...kam se to i hodí.

nedávno jsem zjistil, že sheng pchu-ery skoro nepiju a vlastně mi vůbec ani nechtnají, možná i něco horšího :smile:
má někdo podobné zkušenosti? tuší někdo v čem se vzal můj odpor s Sheng Pchu-eru?


Ne vyloženě,že by mi nechutnal,ale že bych ho pila nejak často se nedá říct. Měla jsem jednou sheng v cajovne a at to bylo tím že jsem ho mela na lačno nebo tim ze byl nalev silnejsi,bylo mi po nem docela šoufl,žaludek mi jen tancoval. Od te doby k nemu nijak netihnu,neříkam ale že si ho nedam,slabší nalev nebo nejakou kvalitnejsi sortu :). Tezko rict to ze ti nechutna muze byt spojeno i s necim takovym nebo ti jen proste neprirostl k srdci :)
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 31. 8. 2009 12:13

zuzanakrizova píše:
visual píše:opět nechci zakládat nový topic, tak to vecpu sem...kam se to i hodí.

nedávno jsem zjistil, že sheng pchu-ery skoro nepiju a vlastně mi vůbec ani nechtnají, možná i něco horšího :smile:
má někdo podobné zkušenosti? tuší někdo v čem se vzal můj odpor s Sheng Pchu-eru?


Ne vyloženě,že by mi nechutnal,ale že bych ho pila nejak často se nedá říct. Měla jsem jednou sheng v cajovne a at to bylo tím že jsem ho mela na lačno nebo tim ze byl nalev silnejsi,bylo mi po nem docela šoufl,žaludek mi jen tancoval. Od te doby k nemu nijak netihnu,neříkam ale že si ho nedam,slabší nalev nebo nejakou kvalitnejsi sortu :). Tezko rict to ze ti nechutna muze byt spojeno i s necim takovym nebo ti jen proste neprirostl k srdci :)


Prelouhovany nebo nekvalitni sheng mi tohle dela taky. Je mi soufl temer okamzite. Ale jinak doclea hodne piju shengy momentalne asi vic nez shu a mam je rada. Ale jak rikam, ne kazdy, musi byt kvalitni a dobre pripraveny.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

visual

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 190

Registrován: 9. 5. 2008 09:43

Bydliště: Poděbrady,Praha

Příspěvek 31. 8. 2009 13:46

Takže abych to uvedl na pravou míru, negativní zážitek bych zapříčiněn špatným čajem.... Tedy člověk se nesmí nechat odradit.
Hlavně u mě osobně při přípravě sheng pu erhu extrémně rozhoduje množství čaje, přidáním 2g při stejné době louhování a čaj už mi přijde extrémně silný až nepitelný(tím myslím třeba 6g X 8g do yixingu-120ml)
Make tea, not war...:)
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 31. 8. 2009 22:48

visual píše:Takže abych to uvedl na pravou míru, negativní zážitek bych zapříčiněn špatným čajem.... Tedy člověk se nesmí nechat odradit.
Hlavně u mě osobně při přípravě sheng pu erhu extrémně rozhoduje množství čaje, přidáním 2g při stejné době louhování a čaj už mi přijde extrémně silný až nepitelný(tím myslím třeba 6g X 8g do yixingu-120ml)


tak to hej a hlavne sheng treba luhovat hodne kratko. tak 20sekund na prvy nalev. druhy dam 15 a potom postupne pridavam zvolna
<<

Monishka

Uživatelský avatar

Pokročilý Čajomil
Pokročilý Čajomil

Příspěvky: 1371

Registrován: 10. 1. 2008 13:56

Bydliště: Praha

Příspěvek 1. 9. 2009 09:42

Gwynnbleid píše:
visual píše:Takže abych to uvedl na pravou míru, negativní zážitek bych zapříčiněn špatným čajem.... Tedy člověk se nesmí nechat odradit.
Hlavně u mě osobně při přípravě sheng pu erhu extrémně rozhoduje množství čaje, přidáním 2g při stejné době louhování a čaj už mi přijde extrémně silný až nepitelný(tím myslím třeba 6g X 8g do yixingu-120ml)


tak to hej a hlavne sheng treba luhovat hodne kratko. tak 20sekund na prvy nalev. druhy dam 15 a potom postupne pridavam zvolna


To je taky individualni caj od caje. Vetsinou krate ale mam i shengy ktere snesou hrubsi zachazeni a jsou dobre.
Niú bù yǐ shu bù néng àn niú tóu dī
Krávu přivedete k vodě, ale nedonutíte ji pít.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 1. 9. 2009 11:50

Monishka píše:To je taky individualni caj od caje. Vetsinou krate ale mam i shengy ktere snesou hrubsi zachazeni a jsou dobre.


to je pravda. co mam ja sheng, tak da sa luhovat aj dlhsie, skor je potom viac dymovy ako horky, ale vacsina ostatnych co som mal bolo totalne horkych ked sa to prepisklo
<<

Davčcha

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 491

Registrován: 30. 12. 2013 22:03

Příspěvek 21. 11. 2014 12:25

Re: Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý

Abych nezakládal nový topic... Jaké rozdíly vidíte v chutích sheng a shu? A shengem myslím, skutečný uleželý pu-erh, to je tak 15+ let.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 21. 11. 2014 14:36

Re: Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý

Diametrálně odlišné :-) At už jde i shu starý nebo starší.
Je tam vsechno jiné až na pár podobných věcí, ale nelze to řici konkretne, jelikož starý puer z YiWu chutná zcela jinak než z Lao Ban Zhang a pod.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Davčcha

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 491

Registrován: 30. 12. 2013 22:03

Příspěvek 21. 11. 2014 20:32

Re: Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý

No, mě zase až zase tak kruciálně rozdílné nepříjdou, a otázka je, esli jsou tak odlišné, aby to oprávnilo ty ceny, za které se staré shengy prodávají.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 21. 11. 2014 20:40

Re: Máte raději Sheng " zelený " nebo Shu " tmavý

Jak jsem psal už na webu, on to byl pokus mezi roky 1970 - 1975 udelat "rychly stary sheng", ale nepodarilo se a tak vznikl nový puer. Kdyby se podarilo shu by nebyl :-) Bylo by jen hodně "starého shengu". Musím řici že vet storage nekdy špatný shu pripomíná, ale jinak je to uplně jiná dimenze...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.

Zpět na Černé, zrající & PuEr - Hei Cha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz