Projekt humidor/pumidor

<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 27. 1. 2014 09:07

Re: Projekt humidor/pumidor

nafotene snad to coskoro nahodim,
inac provizorny zlhcovac sa mi neosvecil :-( , chyba spatna regulacia, tesni to proste lepsie nez som si myslel :-)
mal som vodu v miske aj s hubkou, bez hubky a podobne, jedine riesenie by bola optimalizovat plochu hladiny aby bol vypar akurat ale to je zbytocne moc pracne
takze budem potrebovat trocha propylenglykolu (ten zriedeny s vodou 1:1 dokaze ustalit 70% vlhkost o ktoru sa snazim) ak niekto vie, kde v prahe rychlo a lacno kupim rad si necham poradit
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

petr.ptacek

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 42

Registrován: 13. 8. 2013 20:23

Příspěvek 27. 1. 2014 19:16

Re: Projekt humidor/pumidor

Možná ti mohu pomoci s Acrylpoymerem v krystalech (http://www.tabak-pietsch.de/product_inf ... ucts_id=85). Kdysi jsem tam kupoval a zbylo mi cca 10 g (nevážil jsem). Pokud by jsi je chtěl tak mě kontaktuj SZ. Nechci za to moc ;-). Ono 10 g je opravdu hrozně moc. Necelých 5 g zaplnilo velkou kuchyňskou mísu.
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 27. 1. 2014 20:49

Re: Projekt humidor/pumidor

Bude to k dostání všude kde prodávají dýmky ( myšleno fajfky ) a doutníky. Nebo na
webu etafika.
Předchozí

Zpět na Černé, zrající & PuEr - Hei Cha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz