Porovnavanie pu erhov/ Testovacia priprava

<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 28. 3. 2013 12:42

Porovnavanie pu erhov/ Testovacia priprava

Mám zaujímavú tému na diskusiu. Ako pripravujete Sheng Pu Erhy keď chcete porovnať viacero rôznych? A povedzme vybrať ktorý si kúpite?
Lebo som zistil, že klasická príprava do testru častokrát nieje moc najlepšia.. Resp. vieme odhaliť niektoré chyby čaju, ale moc nám to inak nepovie.. Veľakrát mi v testri vyšli niektoré shengy oveľa lepšie, ako iné a keď som potom pripravoval na "gong fu" tak ten "lepší" mi prišiel úplne oničom a podobne...

Ako to riešite?
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 28. 3. 2013 12:45

Re: Porovnavanie pu erhov/ Testovacia priprava

Já to řeším tak že je testuji v porcelánu, aby se neovlivnila chut. Tester mi na puery nesedí vubec. Pripravím je klasicky na kungfu cha. Pochopitelne stejné louhovací časy a množství. Každý chce své, pokud budu testovat spolu ruzné oblasti, jiné ročníky, bude to obtížné :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Pyroh

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 195

Registrován: 1. 4. 2011 19:46

Příspěvek 28. 3. 2013 16:08

Re: Porovnavanie pu erhov/ Testovacia priprava

Když se rozhoduju o nákupu, tak dělám jak testerovou přípravu (teda, v gaiwanu, ale množství apod. jako do testeru), tak gongfu. Obojí upozorní na různé druhy potenciálních potíží... Pak taky zkoumám, jak se vyvíjí vůně chladných lístků. Pokud je čaj třeba tvrdý, ale po dvou dnech v konvičce zjemní a zovocní, tak je dobrá šance, že tam půjde i se zráním. Naopak pokud se v zchladlých lístcích vyvine kouř, či jiná vada, tak jdu od toho čaje dál.

Když porovnávám - mám takové dvě větší porcelánové misky - tak stejné množství porovnávaných čajů dám do každé, zaleju je stejnou vodou a počkám. Po zvolené době z nich vodu zcedím do klasických mističek a z těch piju. Ale rád mám v době srovnání už čaje napité skrz gongfu, člověk pak má lepší představu, jak se tam co smíchá.
<<

chawangpu

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 160

Registrován: 5. 3. 2011 21:43

Příspěvek 28. 3. 2013 18:47

Re: Porovnavanie pu erhov/ Testovacia priprava

Já používám různé srovnání. Např. chci kupovat koláč, Menghai, rok 2005, sheng , tak vezmu všechny podpbné čaje roku a místu. Porovnávám v testru - uplně klasickém, tak i v gaiwanu např. 3 čaje naráz. Pak se ještě druhý den, až vystřízlivím z čajového opojení,, ujistím. Toto ale spíš víc obchodní, protože např. srovnávám čaje i ve stejné nákupní kategorii, rok a stejné místo. Tak zjistim že třeba to co již mám je mnohem lepší a za lepší peníz, a nebo naopak a pak kupuji. :D
Jinak testry - dřív mi přípava shengu přišla takto nevhodná, ale nyní mi přijde, že z testru vyleze parádně vše dobré i zlé a zejména v porovnání 3 a více podobných čajů je jasné, kdo je vítěz. Jen toto zatím nedokážu s uplně čerstvými čaji, pak spíš gaiwany vedle sebe.

Zpět na Černé, zrající & PuEr - Hei Cha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz