TeaNet

<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 19. 10. 2010 13:33

Dzin Tea Racer píše:Teanet je relativne drahy a kvalita mu upadá, hodne čajů je spatne deklarovaných.


Tak to je pak těžký. Existuje vůbec u nás e-shop, který lze doporučit téměř bez výhrad? Například u Pu-erhu jsem teď na vážkách, kde objednat. Metoda pokus-omyl se mi zdá dost drahá.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 19. 10. 2010 16:49

Asi neseženeš eshop kde maji vše. Na puery jsem nejvice spokojen s longfeng.cz, na ne se tam specializují, dáji se tam sehnat až neuveritelne dobré kousky! Vubec celá Čína a Taiwan je tam vynikaící. Ale zase tam nemaji Japonce které mam také rád a čaje z Indie jako DJ, Nepál atd. Obchod čajem je jaká si smes různych dodavatelů, tam také nakupuji. V Teanetu maji treba ten tibeták co nemají jinde. :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 19. 10. 2010 17:49

LongFeng musím také doporučit, v podstatě cokoliv tam seženeš, je kvalitní. Akorát si dát pozor a sledovat spíš novinky, než položky eshopu (není to moc aktualizované).

Na Japonce a DJ mi vyhovuje TeaMountain, ikdyž není nejlevnější. A pak podruhé zkouším jiaogulan.cz/shop který vypadá jako celkem levný, ale kvalitní zdroj různých každodenních čajů (oolongy, černé, ale i jiné).
<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 19. 10. 2010 20:09

Dzin Tea Racer: já zatím ke svým čajům koupeným přes internet výhrady nemám, byl jsem vždy spokojen, až na poslední nákup Pu-erhu, který mi opravdu silně nechutná (hlavně že ho mám 200g). Myslím, že zrovna Pu-erh ze své podstaty je velmi riziková kategorie, proto nechci naslepo zkoušet, kde mají co dobrého. LongFeng určitě zkusím.

IkE Blaster: v novinkách jsou zrovna nenovinky, naposledy 8.9. Doufám, že ty položky, které si vyberu, budou opravdu skladem.

Na ten jiaogulan.cz jsem se už díval, slušný sortiment, výhledově si určitě něco objednám. Jsou tam čaje, které chci určitě ochutnat, ale teď zrovna chci Pu-erhy a jak jsem uvedl, nechci zkoušet naslepo.

Napíšu dotaz do vlákna LongFeng, ať se zde nerozepisuji o tom, co zde nepatří.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 19. 10. 2010 21:18

Já zkousel objednavat i z Číny, ale proste je to loterie. Puery na longfeng.cz neslapnes vedle! Japonce a DJ a nepalské na teamoutain.cz, nebo obchodcajem. Zbytek treba na Teanetu. Ale vynikajici čaje z číny na longfengu. Treba letosni Tai Ping Hou Kui, je neco co jsem v zivote nepil! Proste legenda :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 21. 10. 2010 06:52

Objednávky z Číny mě dřív už taky napadly, ale pak jsem to zavrhnul. Člověk opravdu nikdy neví co mu pošlou.
<<

vojta36

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 11

Registrován: 21. 10. 2010 21:34

Příspěvek 25. 10. 2010 23:48

Jen se zeptám, jakým zoůsobem objednáváte čaje z teanetu? Zavítal jsem na jejich eshop - ceny, krásný popis, ale tlačítko "do košíku", nebo tak, nikde..
Thein.
<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 26. 10. 2010 07:49

Napsal jsem objednávku do e-mailu. Opsal jsem kódy a názvy položek, počet ks a dodací adresu. Pak už všechno proběhlo rychle a bez problémů. Po e-mailu s tebou budou v pohodě komunikovat.

Jak jsem se někde dočetl, e-shop je spravován z Číny a tady s tím nedokážou hnout (teda snad teď nekecám).
<<

omaj

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 67

Registrován: 22. 7. 2008 13:11

Příspěvek 16. 1. 2011 17:26

Re: TeaNet

Nevim jestli to tady nekde uz neni, ale tohle je zajimave co jsem nasel http://cajovnicka.ic.cz/srovnanipueruysteanet.html , myslel jsem si vzdy ze teanet je na urovni, no asi ne...
nikdy jsem se nenarodil, nikdy nezemru, prave ted se rodim, prave ted umiram
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 16. 1. 2011 17:47

Re: TeaNet

Podivej na mou recenzi tohoto čaje a uvidis.
Ano je deklarovan spatne a neni to gu shu ani omylem :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 18. 1. 2011 12:28

Re:

Aniki píše:Objednávky z Číny mě dřív už taky napadly, ale pak jsem to zavrhnul. Člověk opravdu nikdy neví co mu pošlou.


No ja jsem si objednal v Cine vahu (do 0,5 kg, presnost na 0,1 g) na caj, za snad nejlevnejsi postovne a zasilka dosla v poradku asi za 3-4 nedele.
<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 20. 1. 2011 01:05

Re: TeaNet

No já to myslel spíš tak, že by mi mohli poslat nějaký jiný čaj, než jsem si objednal. Nějaký padělek nebo horší třídu, než jakou jsem zaplatil.
<<

peer

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 89

Registrován: 6. 6. 2010 10:36

Příspěvek 20. 1. 2011 10:38

Re: TeaNet

Aniki píše:No já to myslel spíš tak, že by mi mohli poslat nějaký jiný čaj, než jsem si objednal. Nějaký padělek nebo horší třídu, než jakou jsem zaplatil.


Že by v dodávce poslali jiný než objednaný čaj, i to se múže stát. Ale pak si předem vyber firmu, o které sis už někde přečetl, jak je spolehlivá, abys riziko zmenšil. Avšak při takto obecně podezřívavém názoru na nákupy z ciziny radši přes internet nic neobjednávaj :-).
<<

jannypan

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 3

Registrován: 28. 3. 2011 11:50

Příspěvek 29. 3. 2011 02:51

Re: TeaNet

A nejen to, take prijemne misto k posezeni. navic majitel se nestydi v pripade nejistoty nad vyberem udelat ochutnavku. Zarucena kvalita, na vyberu caju si davaji velmi peclive zalezet. Vsechno je jejich dovoz.
<<

bryno.bryno

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 4

Registrován: 19. 12. 2013 01:39

Příspěvek 25. 1. 2014 03:18

Re: TeaNet

Tento obchod je teraz už orijin.cz?
<<

emba

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 363

Registrován: 5. 2. 2013 18:32

Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek 25. 1. 2014 11:43

Re: TeaNet

Ano :-)
<<

FarKy

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 730

Registrován: 3. 4. 2013 22:01

Bydliště: Liptovský Mikuláš

Příspěvek 29. 3. 2016 23:20

Re: TeaNet

Neviete prosím, či posielajú čaj aj na Slovensko? Pozerám ich ponuku a vidím, že majú čerstvé zelené :) A hlavne moje obľúbené Meng Dingy.
Předchozí

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz