Sklenena termoska- v praze?

<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 12. 6. 2012 20:21

Re: Sklenena termoska- v praze?

Rozhodl jsem se na zaklade teto diskuze koupit novou termosku take. Moje stara je prave nerezova, rychle chladne a ochucuje vodu (navzdory uprave povrchu), coz je velmi nezadouci. Vypravil jsem se do nejblizsiho obchodniho domu, ktery mam po ceste z prace/skoly - obchodni dum na Narodni tride v Praze, hned u zastavky tramvaje. Vyjel jsem do 4. patra - domaci potreby. Tam byl cely regal termosek, kovove, plastove, s pumpickou, bez pumpicky, s hrnicky ... po bedlivem prozkoumani zbozi jsem se rozhodl pro original od Thermosu. Meli ho tam ve vice provedenich, konstrukce stejna, jen jina velikost - od 0.5l az po 1.8l. Ja si koupil 1l, protoze mi to prislo nejvhodnejsi. Ve vetsim mnozstvi vydrzi voda dele tepla. Podle udaju na obalu ma vydrzet teplota 8+ hodin, 24 hodin chlad. Termoska stala 249 Kc. Je z vnejsku plastova, se dvema hrnicky a ma skleneny vnitrek, viz prilozene foto. Spodek a vrsek je sroubovaci, da se zkontrolovat vnitrni nadoba. Nevyhodu zatim spatruji v nutnosti pevne dotahovat sroubovaci uzaver, aby netekla, jinak je luxusni, vodu udrzi teplou dlouho.

Obrázek

Vnitrek:
Obrázek

Vicko ma odklapeci vrsek, takze tim vznikl maly ulozny prostor o objemu vicka na caj, kavu cukr ... Tesneni je na okraji otvoru v tele termosky.
Obrázek

Casova narocnost ukolu - 30 min, z toho 5 min na jezdicich schodech, 5 min hledani pokladny a zbytek dukladny pruzkum zbozi. Myslim ze vic nazorne uz to napsat nedokazu :-) Omlouvam se, ze pisu bez interpunkce ale mam zatim k dispozici jen anglickou klavesnici.
<<

Stan

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 901

Registrován: 1. 12. 2009 18:07

Příspěvek 12. 6. 2012 20:39

Re: Sklenena termoska- v praze?

No, tak to je hezký. Takže bychom to jako měli. :-)
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 12. 6. 2012 20:56

Re: Sklenena termoska- v praze?

Snad to bude tentokrat stacit :-)
<<

lesasyn

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 816

Registrován: 1. 6. 2011 06:13

Bydliště: Choceň

Příspěvek 12. 6. 2012 20:58

Re: Sklenena termoska- v praze?

Týjo, 30 minut práce! Docela fuška co :-D Ať v dobrém slouží.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 12. 6. 2012 21:18

Re: Sklenena termoska- v praze?

Mám velmi podobnou a jsem max. spokojen! jen bych u ni nejradeji urizl to ucho :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

koalic

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 82

Registrován: 19. 6. 2012 15:37

Příspěvek 21. 2. 2013 19:26

Re: Sklenena termoska- v praze?

Tak jsem si dneska taky udělal radost - cestou ze školy jsem vyskočil z tramvaje na Národní třídě a vyběhl do 4.patra - domácí potřeby. Termosku od firmy Thermos měli, trochu jinej typ (horkou vodu má udržet až 12 hodin :-.) ) Mě osobně největší čas zabralo čekání na dvaadvacítku v tý strašný zimě cestou domů :-) Tak díky za tip, už se těšim na čajování s novou termoskou!
Předchozí

Zpět na Nádobí - konvičky, gaiwany, šálky....

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz