www.longfeng.cz

<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 9. 2. 2008 01:00

www.longfeng.cz

Vynikající e-shop, dobré čaje, vynikající přístup, přijatelné ceny.
Long Feng
Nakupuji tam, jsem spokojen, tak si představuju u nás obchod s čaji.
Doporučuji. :-P :-pq
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 22. 3. 2008 12:27

Tak jsem uskutečnil další objednávku, jsem moc zvědav :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 25. 3. 2008 09:13

Dzin Tea Racer píše:Tak jsem uskutečnil další objednávku, jsem moc zvědav :-)


Taky sem si chtěl objednat ale........... Kdo pozdě chodí sám sobě škodí :)) snad příště stejnak mi má přijít zásilka za 1500Kč... musim šetřit. :(
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 5. 4. 2008 18:41

Tak jsem si opět něco objednal z toho to výborného obchodu, mají tam zajímavé novinky, vřele doporučuji!
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

miroš

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 426

Registrován: 7. 1. 2008 18:05

Bydliště: Zvonková Jížní Čechy

Příspěvek 7. 4. 2008 09:40

Taky sem si objednal opět letošní čaj sem zědavej:)
<<

vasaxx

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 40

Registrován: 16. 5. 2008 18:27

Příspěvek 4. 6. 2008 20:35

Udělal jsem objednávku, rychle vyřízeno, kvalitní obaly čajů s popisem.
Bezkonkurenční výběr puerhu. Je fajn, že prodávají i 50g vzorky lisovaných puerhů. Vybere si zde i začátečník (jako já) kteří míří na levnější - ovšem kvalitní čaje...
to TeaRacer: Hodně mi pomohlo, že o všech čajích co jsem si objednal z Long fengu jsem si mohl přečíst v tvém bohatém přehledu. Pomohlo mi to jak ve výběru tak při přípravě. :-D
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 4. 6. 2008 20:52

2 vasaxx: Ano taky jsem velmi spokojen s tímto obchodem :-) mám rád vtřícný přístup k zákazníkovi.
Klidně se snama poděl co jsi si objednal ( treba v sekci Off topic a vláknu " dnešní nákup ") :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Zappik

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 402

Registrován: 29. 7. 2008 20:24

Příspěvek 12. 9. 2008 15:16

taky jsem byl velmi spokojen s timto obchodem :)
<<

Cajomil

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 2

Registrován: 13. 10. 2008 12:06

Příspěvek 14. 10. 2008 22:44

Objednal jsem si vzorky Oolongu a prisly mi v obycejne obalce, coz se projevilo na tom, ze caje byly rozdrcene, nebot Ceska posta zachazi s balickama hrozne. To se mi nelibilo, melo to byt lepe zabalene.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 14. 10. 2008 22:49

Cajomil píše:Objednal jsem si vzorky Oolongu a prisly mi v obycejne obalce, coz se projevilo na tom, ze caje byly rozdrcene, nebot Ceska posta zachazi s balickama hrozne. To se mi nelibilo, melo to byt lepe zabalene.


To bych si stěžoval na Českou Poštu. Za to eshop nemůže.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 15. 10. 2008 07:37

IMHO je chyba na obou stranách - fakt, že přepravní společnosti (nejen ČP) se s nakládáním se zásilkama moc neserou, je všeobecně známej, tudíž by e-shop měl zboží pořádně zabalit do nějaké solidnější krabičky, aby předešel poškození při přepravě.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 15. 10. 2008 10:44

Doom píše:IMHO je chyba na obou stranách - fakt, že přepravní společnosti (nejen ČP) se s nakládáním se zásilkama moc neserou, je všeobecně známej, tudíž by e-shop měl zboží pořádně zabalit do nějaké solidnější krabičky, aby předešel poškození při přepravě.


No ono to bude taky o lidech, poštovném a přístupu. Třeba dobrycaj.cz to taky balí do obálek a ono když už jim to spadne a šlápnou na to, tak Tě nezachrání ani krabice, leda dřevěná :-)
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

zdenek.prachar

Znalec Čaje
Znalec Čaje

Příspěvky: 45

Registrován: 15. 8. 2008 14:47

Příspěvek 15. 10. 2008 11:33

Cajomil píše:Objednal jsem si vzorky Oolongu a prisly mi v obycejne obalce, coz se projevilo na tom, ze caje byly rozdrcene, nebot Ceska posta zachazi s balickama hrozne. To se mi nelibilo, melo to byt lepe zabalene.


Dobrý den,

pokud byste se obrátil se stížností na mne, už by to bylo dávno vyřešené, zašlete mi prosím mail se seznamem čajů, které přišly poškozené a já Vám na své náklady zmíněné vzorky pošlu znovu.

Zdeněk Prachař (longfeng.cz)
<<

Doom

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 890

Registrován: 18. 1. 2008 17:47

Bydliště: Holomóc pod Kosiřem

Příspěvek 15. 10. 2008 11:50

Dzin Tea Racer píše:No ono to bude taky o lidech, poštovném a přístupu. Třeba dobrycaj.cz to taky balí do obálek a ono když už jim to spadne a šlápnou na to, tak Tě nezachrání ani krabice, leda dřevěná :-)

ono se podstatně hůř šlape na nějakou krabici než na obálku. a poštovné je přece odvozeno od hmotnosti zásilky a ne od objenu, ne?

rozhodně mi to přijde zcestné balit křehké zboží, u kterého dost záleží i na vzhledu, pouze do obálky. tím samozřejmě nehájím hovada na poště/PPL/DHL a spol.
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 15. 10. 2008 11:58

2 Doom: No obalka a obálka, me to prislo v obalce co je vycpaná tím ochraným obalem ( bublinky) a krabička je krabička, ale videl jsem rozšlapaný i velky balík. Zase jestli si někdo objedná 3 vzorky po 10g, cpi to do krabice... každopádně tohle už je vyřešené a mě kdyby to přišlo poškozené tak to nárokuju u pošty a dodavateli to také řeknu, jelikož ono to 100x dojde ok a pak jednou ne.
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

zdenek.prachar

Znalec Čaje
Znalec Čaje

Příspěvky: 45

Registrován: 15. 8. 2008 14:47

Příspěvek 15. 10. 2008 12:03

Doom píše:
Dzin Tea Racer píše:No ono to bude taky o lidech, poštovném a přístupu. Třeba dobrycaj.cz to taky balí do obálek a ono když už jim to spadne a šlápnou na to, tak Tě nezachrání ani krabice, leda dřevěná :-)

ono se podstatně hůř šlape na nějakou krabici než na obálku. a poštovné je přece odvozeno od hmotnosti zásilky a ne od objenu, ne?

rozhodně mi to přijde zcestné balit křehké zboží, u kterého dost záleží i na vzhledu, pouze do obálky. tím samozřejmě nehájím hovada na poště/PPL/DHL a spol.


Dobrý den,

pokud si dobře pamatuji, šlo o tři malé vzorečky, které se do obálky vešly bez nejmenšího problému a byly odeslány jako doporučený dopis. Neočekával jsem, že by mezi dopisy mohlo dojít k poškození, každopádně pokud se mi zákazník ozve s problémem, vždy se řeší k jeho prospěchu a spokojenosti, zde znovuzasláním čaje na mé náklady (tedy zcela zdarma). Napříště budeme používat ochranné "bublinkové" obálky.

Zdeněk Prachař
<<

omaj

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 67

Registrován: 22. 7. 2008 13:11

Příspěvek 16. 10. 2008 15:51

Česká pošta,s.p třídí většinou listovní zásilky strojově, tzn. strojově je orazítkuje, strojově roztrídí (kde zásilka je vedena mezi dvema pasy, ktere drtí obsah, protože listovní zásilky, jsou jak již název napovídá na listy papíru) dále se svazkují, kde je opět možnost drcení čaje při utahovaní motouzu a nasledně se svazek vhazuje do poštovního pytle a putuje na další SPU (sběrný přepravní uzel)
Pokud mohu doporučit tak na čaj je nejlepe přepravovat jako balik, baliček a vycpat stačí staré noviny, vím o čem mluvím..... :-)
nikdy jsem se nenarodil, nikdy nezemru, prave ted se rodim, prave ted umiram
<<

visual

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 190

Registrován: 9. 5. 2008 09:43

Bydliště: Poděbrady,Praha

Příspěvek 24. 6. 2009 12:03

Už několikátá objednávka a maximální spokojenost.
Nenám co vytknout.
Osobně objednávám jen z teanetu a longfengu.....
+Ebay
Make tea, not war...:)
<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 19. 10. 2010 20:56

<<

IkE Blaster

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 253

Registrován: 10. 12. 2009 14:08

Bydliště: Písek

Příspěvek 19. 10. 2010 21:12

Spíš než takto (zkušenosti s nimi nemám) ti poradím jinak - najdi si na longfeng.cz email na pana Prachaře a pošli mu email s dotazem, které puerhy by ti ze své nabídky doporučil. Napiš mi případně i cenový limit. U mnoha čajů je ochotný poslat i vzorek za nižší cenu. Jedná velice férově, nemusíš se bát, že by ti poradil špatně ;-)

K těm vybraným - neměl bych strach vzít ten Meng Hai. Zatím všechny puerhy, které jsem měl z továrny MengHai přes p. Prachaře, byly velice dobré.

Jinak jinde jsi psal, že moc aktuální novinky nejsou. Většinu čajů dovezl koncem léta, nemůžeš chtít, aby každý týden nakupoval nové čaje :-)
<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 19. 10. 2010 21:22

Jak píše Ike, domluv se pripadne s p. Prachařem, je svolny odeslat treba i vzorky ( u nekterych čaju to nejde, jsou treba cele koláče ). Vynikající jsou LF edice, ale tusim že budou už vyprodané. Dej mu limit cenovy a pripadne nejake chute kam se Ti to má ubirat a on Ti neco vybere. Jinak treba ted ty Taiwance nebo DanCongy rozhodne zkus!
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

PetrX

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 27

Registrován: 4. 1. 2010 16:30

Příspěvek 20. 10. 2010 08:39

Pokud by vám šlo vyloženě o LF edici tak se ještě pořád dají koupit na Auria.cz Letos jsem jeden prošvihl a tak jsem kupoval odsud.
Jinak potvrzuji, že s p. Prachařem je dobrá domluva a také mi dříve sestavil vzorky.
<<

Aniki

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 25

Registrován: 25. 8. 2010 23:56

Příspěvek 21. 10. 2010 06:44

Všem díky za rady. Jsem na Pu-erhy z LongFengu dost zvědavý, aspoň budu mít srovnání s těmi, které jsem zatím měl doma.



IkE Blaster píše:Jinak jinde jsi psal, že moc aktuální novinky nejsou. Většinu čajů dovezl koncem léta, nemůžeš chtít, aby každý týden nakupoval nové čaje :-)


Já to nemyslel tak, že bych si představoval neustálý nákup nových čajů. Psal jsi, že spíš než e-shop, který nemusí být aktualizovaný, je lepší sledovat novinky. Tak jsem reagoval, že to teď nemá smysl.
<<

zdenek.prachar

Znalec Čaje
Znalec Čaje

Příspěvky: 45

Registrován: 15. 8. 2008 14:47

Příspěvek 21. 10. 2010 14:49

to Aniki:

e-shop je +/- aktuální, novinky budou s novou verzí obchodu cca za měsíc, ale v tuto chvíli není sezona, takže ani novinky :-)
Pokud se týče výběru pchu-eru, opravdu mi napište soukromý mail (zdenek.prachar@longfeng.cz) a vybereme to, co bude nejlépe odpovídat Vašim přáním a požadavkům. Ty Tuo Cha, na které jste se ptal jsou ve slušné čajové společnosti základní tovární pchu-er, určitě bych sáhl po něčem lepším.
Z. Prachař
<<

Lynx.jr

Uživatelský avatar

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 14

Registrován: 27. 10. 2010 12:13

Bydliště: Beskydy

Příspěvek 27. 10. 2010 12:18

Dle mého skromného názoru se i na "základním továrním" PU dá něco naučit, přinejmenším to, jak takový z.t.PU vypadá a čím se liší od "něčeho lepšího".
BTW mám pocit, že Xia Guan Jia Ji 2001 a 2003 by do této kategorie spadly také. A kde jsou dnes?
Další

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz