www.slavnecaje.cz

<<

Pyroh

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 195

Registrován: 1. 4. 2011 19:46

Příspěvek 9. 5. 2012 15:42

Re: www.slavnecaje.cz

Ajta, pardon, u poznámek tady jsem na fotce neviděl ty žluté kuličky, tak jsem mylně měl za to, že to je něco jiného.

Jinak, budu okolo 20. (až se vrátí majitel) z thechineseteashop, je tam i Liu Bao a Lao An, tak se mrkněte, jestli vás něco nezaujme: http://store.thechineseteashop.com/category_s/78.htm, že by se to k tomu přihodilo (navíc nic nechci, ale je třeba počítat s poštovným, DPH a clem, ale nebývají to nějaké šílené pálky, navíc menší balíky na celnici i někdy pustí). Ale raději varuju, že to je moje první objednávka u nich, takže o nich moc nevím.
<<

jraus

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 60

Registrován: 30. 10. 2010 19:08

Bydliště: Ivančice

Příspěvek 24. 3. 2020 21:37

Re: www.slavnecaje.cz

Ahoj, nevíte o nějaké české náhradě za tento eshop zejména s ohledem na "ostatní" hei cha? Díky.
<<

joda

Uživatelský avatar

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 1480

Registrován: 13. 8. 2011 14:27

Příspěvek 24. 3. 2020 22:09

Re: www.slavnecaje.cz

Liu Bao se da koupit na teamountain.cz, dale jsem nedavno nasel laoteashop.cz, kde maji sice koukam primarne take Liu Bao, ale je tam i Kang Zhuan (tibetska cihla). Jeste jsem ho vsak nevyzkousel, ziji ze svych zasob. Jinak to vypada, ze asi holt chawangshop pripadne yunnan sourcing ..
<<

mahdi

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 77

Registrován: 3. 11. 2013 17:33

Příspěvek 24. 3. 2020 23:40

Re: www.slavnecaje.cz

Myslim, ze v CR nic moc.

Zmineny laoteashop (byvala Anicha) je vicemene preprodej z chawangu (nebo byval) - a jak kdy se jim povede koupit zajimavou vec. Z vlastni zkusenosti mam uz par let tu cihlu '93 a je slusna. Mam od nich jeste 1976 Chongqing Shancheng, ale ten uz nemaji (vybornej). Co jsem zkousel Liu Bao, tak vetsinou prumer, ale uz jsem od nich tak rok/dva nebral, budu taky rad za referenci a asi neco rovnou zkusim :)

Teamountain imo neumi tyto caje vubec a co jsem od nich mel mimo jejich specializace na wulongy (napr puerhy/heicha), tak nestalo za moc (opet ale spis zkusenost dva roky zpet, mozna se to zmenilo).
<<

tifik

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 168

Registrován: 28. 5. 2019 09:51

Bydliště: Plzeň

Příspěvek 28. 3. 2020 08:29

Re: www.slavnecaje.cz

Z teamountain jsem měl 2000 Four Gold Coins Liu Bao a bylo dobré. Laotea neurazí, úplně nenadchne, ale dá se vybrat. Víceméně už řeším objednávky jen přes Chawangshop. Cena/kvalita nemá konkurenci.
Předchozí

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz