www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

<<

Dzin Tea Racer

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 10385

Registrován: 5. 1. 2008 00:18

Bydliště: Jihočech

Příspěvek 11. 3. 2013 23:10

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

Jasně Honzo, za to nemůžeš a kvalitu jejich čajů to neovlivní. Pro mě jsou čaje srdeční záležitost, nikoli komerční. Tak proto také tak reaguji. :-)
Nic ve zlém, ale prostě pokud neznám fakta, tak řeknu neznám, ale nelžu. :-) Jednou sem dával nekdo také nejaky shot z TV a tam to byla degustace pytlíkových čajů :-) Také zajímavé...
Čaj nespojuje jen kultury, ale lidi a hlavně jejich duše... :roll:
Obrázek
Obrázek
Používám DROPBOX ZDARMA na ukládání fotografií, dokumentů a záloh.
Budete přesměrování na stránku HLEDÁNÍ kde je dole na tlačítko DONATE.
<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 11. 3. 2013 23:13

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

dayofvictory píše:
HonzaS píše:
Dzin Tea Racer píše:Odkaz necháme, je to docela zábavné. :-)
Opravdu, pletou si základní pojmy a vice méně souhlasím s přispevkem.../quote]


Podle mě se to tu zbytečně pitvá :smile: Je to reportáž pro širokou veřejnost a ne pro čajové odborníky ;-) Samozřejmě si dělají i reklamu a pevně věřím, že by si ji každý z vás na jejich místě dělal taky :.)


HonzoS neber to, prosím, jako nějakou kritiku. Naopak, snažil jsem se k tomu přistoupit zodpovědně. Mohl jsem jednoduše převzít názor ostatních o tom, že to nejsou odborníci. Místo toho jsem si ale dal práci na základě jejich "video prezentace" utvořit názor vlastní. Bohužel k tomu jsem musel ono video rozpitvat, jinak to nejde, jinak bych si názor nevytvořil.

Je mi jasné, že ono video nebylo určené pro ty, co se o čaj hlouběji zajímají - pak je ale pochopitelné, že nemůže uspokojit takovéto lidi.

Jak napsal Dzin. Můžou mít dobré čaje, vynikající čaje. K nákupu dobrého čaje nemusí být znalosti nutnou podmínkou. Jenže nejsem schopen s to z každého e-shopu objednat vozrky a posoudit čaj - musím si tedy udělat názor na základě informací, které o čaji napíší na internetu. Víte, myslím si, že tuto diskuzi rozpoutal Váš příspěvěk o tom, jací jsou to odbornící, kde všude je uznávají, kde mají dveře otevřené a že co řeknou, to je pravda. Ukázalo se, že tomu tak není. Nebylo by příště lepší prezentovat svůj obchod spíše na základě kvality čajů než vlastností dodavatelů? Popište jaké máte čaje, odkud pochází, jak byly zpracovány, ale nepodmiňujte kvalitu čajů tím od koho pochází - na to jsou, jak jsme se mohli přesvědčit, lidé totiž trochu hákliví.

Na druhou stranu i negativní reklama je reklama a uvažuji, že od Vás nakoupím vzorky, abych si udělal ještě přesnější názor.

LL.


V pohodě. Zase mám nové zkušenosti co dělat a nedělat ;-) Nikdy jsem netvrdil že co řeknou je pravda :e-ek: Máš pravdu zůstaneme u těch čajů. To bude jistě lepší. Reklamu ať si dělají samy. Nemyslel jsem to zle.
Vyhlašuji mír a vzorečky nejsou problém. Vydám se trošku jinou cestou. To bude rozumnější.
Čaj jako životní cesta.
<<

dayofvictory

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 124

Registrován: 9. 2. 2013 19:27

Příspěvek 11. 3. 2013 23:22

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

Snad již poslední post.
Omlouvám se za nepřesnou citaci - reagoval jsem na Vaši větu: Co řeknou to platí.

Tedy jsem to vztáhl na jejich výrok, že olongy jsou fermentované, což neplatí. Teď mě napadlo, že jste to možná myslel v obchodním vztahu - tzn., že když slíbí, že dodají, tak že dodají. Ovšem stejně tak ta věta mohla mít spousta dalších významů.

Důležité je, že diskuze skončila v klidu.

LL.
<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 11. 3. 2013 23:26

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

Ano myslel jsem v obchodním vztahu. Přesně tak klid a mír :-) Vždyť nejde o život a nevím proč je obhajuji to musejí samy. Za nikoho se bít nemůžu a ani nebudu :D Ono právě taková konverzace není to pravé. Každý to pochopí trošku jinak a je problem. ;-)

Pánové, necitujeme post na ktery bezprostředně odpovídáme.... :-) Admin
Čaj jako životní cesta.
<<

Gwynnbleid

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 403

Registrován: 29. 7. 2009 15:00

Bydliště: Bratislava, Slovensko

Příspěvek 12. 3. 2013 00:07

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

Tak isto sa ospravedlnujem za tu citaciu.
Reagovat som na niektore veci proste musel.. lebo u nas su dost medialne znami a furt musim v cajovni riesit ked mi daka teta dojde a chce caj na chudnucu kuru, alebo sa pyta preco mame IBA GABU a nie GABA Imperial...
http://www.nebickovpapulke.sk/epizoda/e ... 22013-caje (OT inak moc dobry serial) stve ma to, ze na to kolko maju priestoru, tak radsej budu hovorit polopravdy a tvarit sa velmi odborne, ako povedat nieco naozaj seriozne...
Tiez prosim neberte moje sturanie na vas ani na manzelov Ondejcikovcov, dako osobne :-) podla mna detajly k odbornemu foru vzdy patria a aj tie menej prijemne...
Myslim ze vela ludi si od vas objedna caj uz len zo zvedavosti :-D :-D
Na zaver vam zelam vela zdaru do cajbiznisu :-)
<<

Jamo

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 449

Registrován: 25. 9. 2012 17:01

Bydliště: Praha(teda nedaleko)/Presov (SR)

Příspěvek 12. 3. 2013 09:53

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

ako ja som ich caje a keramiku mal moznost vyskusat v ruzomberku, v jednej cajovni, mensiu recenziu som pisal aj tu, caje boli dobre aspon, co mozem vramci mojej neodbornosti ponudit :-) keramiku od nich dufam, ze Honza nepredava
ak mas nadhernu manzelku ocarujucu milenku ak vlasnis skvele auto ak nemas problem s danovym uradom ak vzdy ked vyjdes von na ulicu svieti na teba jasne slnko a ludia sa na teba usmievaju...
je cas skoncit s narkotikami
<<

HonzaS

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 83

Registrován: 21. 11. 2012 22:11

Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek 4. 10. 2013 11:54

Re: www.e-shoptea.cz - nový čajový shopík

20% SLEVA NA VYBRANÉ JAPONSKÉ ČAJE a ne jen na ně!

Dobrý den. Máme tu pro vás slevy na některé Japonské čaje. Vše najdete v sekcích "Čaje z Japonska" a "ZBOŽÍ V AKCI"

Na výběr je klasická Bancha i špičkové Gyokuro. Pro znalce a gurmány doporučujeme vynikající Senchu Okumidori.

http://www.e-shoptea.cz/tea-eu/eshop/25 ... ori-Sencha

Tento příspěvek je povolený od administratora jako poděkování za ceny, které jsme věnovali do soutěže o nejlepší fotku v "čajování"

Tímto ještě jednou moc děkujeme ;-)
Čaj jako životní cesta.
Předchozí

Zpět na Zkušenosti s obchody s čajem a příslušenstvím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz