Drzý popisky čajů

<<

trimax

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 41

Registrován: 24. 10. 2012 10:41

Příspěvek 22. 4. 2013 13:49

Drzý popisky čajů

Ahoj,

když se tak kokam na internetové obchod teanet-cn.cz a cestacaje.cz tak sem si všiml, že oni od sebe nebo někoho ty popisky čajů jen tak bez úpravy kopírujou.
To by bylo v pohodě.
Akorát, je zatraceně divný, když v obouch obchodech píšou: Tento čaj byl speciálně vypěstovaný na naší platáži jako experiment, je moc dobré, vydrží hodně nálevů atd...
To jsou snad dvě různý firmy teanet a cestacaje. Jak možou mět společnou vlastní platnáž?

http://www.cestacaje.cz/cinske/775-2013-meng-ding-li-li-xiang-.html
a tu
http://www.teanet-cn.cz/caje/caje_intro.aspx?id=2582&new=1
:))
<<

koalic

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 82

Registrován: 19. 6. 2012 15:37

Příspěvek 22. 4. 2013 14:28

Re: Drzý popisky čajů

Ahoj, to je náhoda, schodou okolností jsem si dneska pro tenhle čajík v Jeruzalémský byl! :-) K tý plantáži, pokud vím tak je to Teanet kdo vlastní nějakou čajovou plantáž v Meng Ding (najdeš to u nějakého popisu čaje z jejich nabídky) no a z toho druheho e-shopu asi jen zkopirovali bezhlavě popis no... Ale je to jen můj názor, třeba někdo ví víc.
Hlavní je jestli ti chutná :-)
<<

trimax

Začátečník
Začátečník

Příspěvky: 41

Registrován: 24. 10. 2012 10:41

Příspěvek 22. 4. 2013 14:53

Re: Drzý popisky čajů

koalic píše:Ahoj, to je náhoda, schodou okolností jsem si dneska pro tenhle čajík v Jeruzalémský byl! :-) K tý plantáži, pokud vím tak je to Teanet kdo vlastní nějakou čajovou plantáž v Meng Ding (najdeš to u nějakého popisu čaje z jejich nabídky) no a z toho druheho e-shopu asi jen zkopirovali bezhlavě popis no... Ale je to jen můj názor, třeba někdo ví víc.
Hlavní je jestli ti chutná :-)

Chystám se ho koupit.
Jak chutná tobě?
Připadá ti opravdu tak svěží?
:-)
<<

koalic

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 82

Registrován: 19. 6. 2012 15:37

Příspěvek 22. 4. 2013 21:23

Re: Drzý popisky čajů

trimax: Byl jsem tam dneska a koupil víc vzorků, dneska jsem si dával 2013 Formosa Jin Xuan Nai Xiang - ten je moc dobrý. Jestli chceš můžu ti zítra dopoledne napsat, plánuju si dát tohohle zeleňáka. :-)
<<

koalic

Čajomil
Čajomil

Příspěvky: 82

Registrován: 19. 6. 2012 15:37

Příspěvek 23. 4. 2013 09:45

Re: Drzý popisky čajů

Ahoj,
teď po ránu si ho tu dávám, venku krásně, tak si to celkem užívám, ale asi bych si dokázal vybrat lepší čaj ... Trochu mě vadí, že ten čaj je dost bez vůně. Jinak chuťově je dost podobný Formosa zeleným oolongům (Gao Shan nečekej, ale něco takovýho květinkovějšího). No zkrátka pokud máš rád taiwanské oolongy, určitě tě nezklame, já bych ale asi dal přednost něčemu trochu jinýmu :-)

Zpět na Výběr, nákup, čajování a zajímavosti o čaji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

TOPlist Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz